مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
یه مشکلی که هست گارانتی گرافیک رو بیشرفا کردن ۳ ماهه
سه ماه؟ فکر نمیکنم الان توی دیجی دیدم 36 ماه زده بودن! البته بازم از هیچی بهتره، برای من تو همون ماه اول اینطور شد. البته 45 روز طول کشید یدونه جدید بدن ولی بازم ارزش داشت اون موقع من 8 میلیون پول داده بودم که تو چشم بهم زدنی داشت میشد هیچ! الان مثلا داری 30 میلیون میدی حالا 3 میلیون اضافه تر خیلی سخت نیست ولی یکباره همون هفته اول اگر سوخت 30 میلیونت سوخته

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
همشون که اینطور نیست.مال من 3 ساله هست.نمیدونم واقعا اگه مشکلی پیش بیاد چقدر گارانتی بدرد میخوره ولی باز یه ته دلگرمیه

سه ماه؟ فکر نمیکنم الان توی دیجی دیدم 36 ماه زده بودن! البته بازم از هیچی بهتره، برای من تو همون ماه اول اینطور شد. البته 45 روز طول کشید یدونه جدید بدن ولی بازم ارزش داشت اون موقع من 8 میلیون پول داده بودم که تو چشم بهم زدنی داشت میشد هیچ! الان مثلا داری 30 میلیون میدی حالا 3 میلیون اضافه تر خیلی سخت نیست ولی یکباره همون هفته اول اگر سوخت 30 میلیونت سوخته
والا منم خودم یه 1080 داشتم ترکید با یه مبلغی برام تعویض کردن 3060ti دادن این از گارانتی بود که البته بیچارم کردم تا بدن هی میکفتن موجودی نیست اواژنگ که این اخرا سر ماین ورداشت کرد 3 ماهه الان نمیدونم شاید باز تغییر دادن اما گارانتی به صورت کلی بد نیست.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان سؤالی درباره ایرفلو کیس داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
گفتم اساتید اینجا راهنمایی کنن
کیس مسترک دارم :D پنل شیشه‌ای
Amd 3800x
Rtx 3080 rog
دو فن جلوی کیس ورودی هوا هستن
و دو فن بالا و یک فن پشت کیس خروجی.
فن‌ها گرین 120 rgb
تو بازی مثل مترو دمای cpu تا 95 میره و روی 92 میمونه
دمای کارت هم 80
دمای اتاقم مناسبه و کولر روشن
در شیشه‌ایو که برداشتم
دما هردو قطعه شد 56 و 50

بنظرتون مشکل کجاست؟
چون نمیشه که در کیس همیشه باز باشه راحت نیستم اینجوری
راه حل دیگه‌ای هست؟

• Like
Reactions: hollywoodtravolta

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
781
دوستان سؤالی درباره ایرفلو کیس داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
گفتم اساتید اینجا راهنمایی کنن
کیس مسترک دارم :D پنل شیشه‌ای
Amd 3800x
Rtx 3080 rog
دو فن جلوی کیس ورودی هوا هستن
و دو فن بالا و یک فن پشت کیس خروجی.
فن‌ها گرین 120 rgb
تو بازی مثل مترو دمای cpu تا 95 میره و روی 92 میمونه
دمای کارت هم 80
دمای اتاقم مناسبه و کولر روشن
در شیشه‌ایو که برداشتم
دما هردو قطعه شد 56 و 50

بنظرتون مشکل کجاست؟
چون نمیشه که در کیس همیشه باز باشه راحت نیستم اینجوری
راه حل دیگه‌ای هست؟

کیس عوض کن. یه کیس با Airflow خوب بگیر مثل TD500 MESH کولر مستر. منبع معتبر تست کیس هم Gamers Nexus رو یوتوب اگه خواستی چک کن.
حیف همچین سیستمی نیست تو کیس مسترتک بپزه 😁
آندرولت هم میتونی بکنی ولی خب مشکل از جای دیگست اون ۹۵ خیلی زیاده. ۸۰ هم واسه rog نیست

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
کیس عوض کن. یه کیس با Airflow خوب بگیر مثل TD500 MESH کولر مستر. منبع معتبر تست کیس هم Gamers Nexus رو یوتوب اگه خواستی چک کن.
حیف همچین سیستمی نیست تو کیس مسترتک بپزه 😁
آندرولت هم میتونی بکنی ولی خب مشکل از جای دیگست اون ۹۵ خیلی زیاده. ۸۰ هم واسه rog نیست
ینی مشکل از کیسه ؟
کیسای لیان لی چطورن ؟
مدل O11

• Like
Reactions: hollywoodtravolta

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
781
ینی مشکل از کیسه ؟
کیسای لیان لی چطورن ؟
مدل O11
O11 مدل زیاد داره. من کامل اطلاع ندارم درباره همه کیسا. بهتره شما خودت چک کنی ببین ریویوش تو چنلشون هست یا نه . فقط یه نکته اینکه حتما موقع خرید به "تعداد فن نصب شده" دقت کن که کیس بدون فن نباشه.
تو تاپیک مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات هم بپرسی باز بد نیست

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,627
قیمت پونزده تومن برا دست دو چطوره؟
الان آترین کالا داره زوتک و پالیت رو همین 15-16 میده اونم نو.بری همچین برندی اونم دست دو بخری به نظر من ارزش نداره.2-3 تومن بذاری رو پولت میتونی برند خیلی بهتری هم رو بخری.

البته من از آترین کالا خرید نداشتم.فقط جهت قیمت کارت گفتم نه تبلیغ برای خرید

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
الان آترین کالا داره زوتک و پالیت رو همین 15-16 میده اونم نو.بری همچین برندی اونم دست دو بخری به نظر من ارزش نداره.2-3 تومن بذاری رو پولت میتونی برند خیلی بهتری هم رو بخری.

البته من از آترین کالا خرید نداشتم.فقط جهت قیمت کارت گفتم نه تبلیغ برای خرید
مرسی آره. درسته چند وقت پیش خیلی بالاتر بوده قیمتا ولی الان همین آترین کالا رو دیدم ۳۰۶۰ti زوتک نو ۱۵ تومن بود...

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
سلام دوستان
سیستم من نسل 11 سی پی یو i7 11700 هست گرافیکم رو خیلی وقته ارتقا ندادم و فقط همین مونده الآن یه 1080 دارم و میخوام اینو بفروشم و یه گرافیک جدید ایشالله بخرم
فقط دوتا موضوع هست اونم اینکه کاراتهای گارانتی دار با بدون گارانتی خیلی اختلاف قیمت دارن از طرفی هم بحث ریپک شدن کارتهاس که میگن بعضی از این بدون گارانتیها بعد استفاده یا ماین؛ سوکت گرافیک رو با اسپری مثل اولش درمیارن و مجدد پک میکنن و بعنوان آک میفروشن
اولا آیا این موضوع حقیقت داره یا نه چون تو بدون گارانتی های آک هم اختلاف قیمت زیاده واقعا آدم گیج میشه مورد داره یا خیر
من با چند تا از آگهی ها که تماس گرفتم خیلی هاشون میگن فاکتور و مهلت تست نمیدیم بعد جالبه میگن همین کارتها رو به مغازه دارهای تو بازار رضا و پاساژ ایران میفروشن و اونا 2-3 تومن میکشن رو همین کارتهای بدون گارانتی و یه گارانتی سه ماهه میدن
با این تفاصیر کسی تجربه خرید این کارتهای بدون گارانتی رو داره ؟ آیا این موضوع اصلا حقیقت داره یا خیر ؟

من بین گزینه های خرید به کارت msi 3070 trio رسیدم که الآن بدون گارانتی رو تو دیوار 19 تا 20 تومن دارن میفروشن (بدون تست و بدون فاکتور به گفته خودشون آکبند) همین کارت رو با گارانتی سه ماهه 22.5 و با گارانتی شرکتی فکر کنم بالای 25 داره فی میخوره
الان من موندم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ؟

ضمنا نظرتون در مورد کارت msi 3070 trio برای بتلفیلد و کد میخوام بدونم و اگر پیشنهادی دارید تا 20 تومن ممنون میشم بفرمایید

ببخشید زیاد شد تشکر :x

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,627
سلام دوستان
سیستم من نسل 11 سی پی یو i7 11700 هست گرافیکم رو خیلی وقته ارتقا ندادم و فقط همین مونده الآن یه 1080 دارم و میخوام اینو بفروشم و یه گرافیک جدید ایشالله بخرم
فقط دوتا موضوع هست اونم اینکه کاراتهای گارانتی دار با بدون گارانتی خیلی اختلاف قیمت دارن از طرفی هم بحث ریپک شدن کارتهاس که میگن بعضی از این بدون گارانتیها بعد استفاده یا ماین؛ سوکت گرافیک رو با اسپری مثل اولش درمیارن و مجدد پک میکنن و بعنوان آک میفروشن
اولا آیا این موضوع حقیقت داره یا نه چون تو بدون گارانتی های آک هم اختلاف قیمت زیاده واقعا آدم گیج میشه مورد داره یا خیر
من با چند تا از آگهی ها که تماس گرفتم خیلی هاشون میگن فاکتور و مهلت تست نمیدیم بعد جالبه میگن همین کارتها رو به مغازه دارهای تو بازار رضا و پاساژ ایران میفروشن و اونا 2-3 تومن میکشن رو همین کارتهای بدون گارانتی و یه گارانتی سه ماهه میدن
با این تفاصیر کسی تجربه خرید این کارتهای بدون گارانتی رو داره ؟ آیا این موضوع اصلا حقیقت داره یا خیر ؟

من بین گزینه های خرید به کارت msi 3070 trio رسیدم که الآن بدون گارانتی رو تو دیوار 19 تا 20 تومن دارن میفروشن (بدون تست و بدون فاکتور به گفته خودشون آکبند) همین کارت رو با گارانتی سه ماهه 22.5 و با گارانتی شرکتی فکر کنم بالای 25 داره فی میخوره
الان من موندم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ؟

ضمنا نظرتون در مورد کارت msi 3070 trio برای بتلفیلد و کد میخوام بدونم و اگر پیشنهادی دارید تا 20 تومن ممنون میشم بفرمایید

ببخشید زیاد شد تشکر :x
من خودم msi 3070 trio z دارم با گارانتی 3 ساله نزدیک 26 خریدم2-3 ماه پیش ولی همین الان دیجیکالا(که معمولا گرونتر میفروشه) با گارانتی 3 ساله داره میده 24 خورده ای.حتما بگردی حضوری یا جای دیگه همین گارانتی 3 ساله ارزونتر هم گیرت میاد.
از نظر من آدمی که 20 تومن داره حتما 2-3 تومن دیگه هم میتونه جور کنه ولی حداقل 3 سال گارانتی داشته باشه تا این که بری از دیوار بخری یهو یه تیکه آجر بهت بده،بعدم بدو تا به طرف برسی.وقتی میگه بدون تست و فاکتور یعنی علنا خودش داره بهت میگه من یه ریگی به کفشمه :D

trio هم z و x داره که z اورکلاک بیشتری شده ولی تقریبا هیچ فرقی میگن با x نداره.دمای کارت هم تو کیس تنگ و ترش من بیشترین دما 72 هست که با درب باز کیس حدود 68 میشه.برای بازی هم فکر نکنم حالا حالا کم بیاره مگه اینکه 2k و 4K بخوای بازی کنی که اونم در حال حاضر مشکلی نداره

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
من خودم msi 3070 trio z دارم با گارانتی 3 ساله نزدیک 26 خریدم2-3 ماه پیش ولی همین الان دیجیکالا(که معمولا گرونتر میفروشه) با گارانتی 3 ساله داره میده 24 خورده ای.حتما بگردی حضوری یا جای دیگه همین گارانتی 3 ساله ارزونتر هم گیرت میاد.
از نظر من آدمی که 20 تومن داره حتما 2-3 تومن دیگه هم میتونه جور کنه ولی حداقل 3 سال گارانتی داشته باشه تا این که بری از دیوار بخری یهو یه تیکه آجر بهت بده،بعدم بدو تا به طرف برسی.وقتی میگه بدون تست و فاکتور یعنی علنا خودش داره بهت میگه من یه ریگی به کفشمه :D

trio هم z و x داره که z اورکلاک بیشتری شده ولی تقریبا هیچ فرقی میگن با x نداره.دمای کارت هم تو کیس تنگ و ترش من بیشترین دما 72 هست که با درب باز کیس حدود 68 میشه.برای بازی هم فکر نکنم حالا حالا کم بیاره مگه اینکه 2k و 4K بخوای بازی کنی که اونم در حال حاضر مشکلی نداره
الآن دیجی کالا GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO با گارانتی ۱۸ ماهه سدید گستران داره میده 24.5
همین مدل LHR با گارانتی سه ساله آونگ داره میده 27.5
مگه جفتشون LHR نیستن این مدل ؟ اختلاف باسه اینه یا باسه گارانتی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر