مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
لامصب یدونه گرافیک اندازه پول کل کیس میشه
خب 3060 ارزون ترین گزینه اش کدومه؟ ارزش خرید داره؟
چون دیدم اوینجا دوستان تا 18 اینام گفتن ولی من هرجا چک کردم بالای 22 هس
چرا ارزش نداره. 3060 از 15 استارت قیمتی میخوره. دنبال گارانتی نباش اگه میخوای هزینه رو کاهش بدی.
گالاگس پالیت گینوارد زوتک و ... تو این رنج هستن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
چرا ارزش نداره. 3060 از 15 استارت قیمتی میخوره. دنبال گارانتی نباش اگه میخوای هزینه رو کاهش بدی.
گالاگس پالیت گینوارد زوتک و ... تو این رنج هستن.

• Like
Reactions: hollywoodtravolta

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
تا 20 تومن کدوم مدل 3060 رو پیشنهاد میکنین؟
با 20 تومن 3060ti پیشنهاد میشه. ولی اون برا 1080 زیادیه و بدرد 1440 به بالا میخوره. دنبال مدلهای کاستوم عجیب غریب نباش که فقط هزینه اضافه هست
همینجا داشتیم هم که از گینوارد پالیت و ... گرفتن و کاملا راضی بودن، بارها گفتیم این کارتا تماما مجوز های انویدیا و استانداردهای اروپا و آمریکا رو گرفتن و کارت بد و فیک و ... نداریم.
تفاوت خیلی خاصی بین اینا نیست. 3060ti کارت خیلی خوبیه و اگه بعدا به فکر مانیتور 1440 بیوفتی، گزینه بسیار خوبیه.

2022-05-14_21-47-14.jpg

جدول بالا رو ببین، پالیت رو رنج 15 هست
msti رو رنج 18 و evga رو 19
تفاوت زیادی رو نویز ندارن و رو دما هم دمای همه کاملا اوکیه. یکم حالا خنکتره msi .
ولی اگه پول برات مهمه پالیت کاملا اوکیه. اگه میخوای هزینه رو 19 کنی، پیشنهادم 3060ti هست، حتی مدلهایی از 3070 رو رنج 21 موجوده.
من پیشنهاد مدلهای گرون رو نمیدم، مگه اینکه برات پول تو اولویت نیست .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
با 20 تومن 3060ti پیشنهاد میشه. ولی اون برا 1080 زیادیه و بدرد 1440 به بالا میخوره. دنبال مدلهای کاستوم عجیب غریب نباش که فقط هزینه اضافه هست
همینجا داشتیم هم که از گینوارد پالیت و ... گرفتن و کاملا راضی بودن، بارها گفتیم این کارتا تماما مجوز های انویدیا و استانداردهای اروپا و آمریکا رو گرفتن و کارت بد و فیک و ... نداریم.
تفاوت خیلی خاصی بین اینا نیست. 3060ti کارت خیلی خوبیه و اگه بعدا به فکر مانیتور 1440 بیوفتی، گزینه بسیار خوبیه.

View attachment 254902

تفاوت زیادی رو نویز ندارن و رو دما هم دمای همه کاملا اوکیه. یکم حالا خنکتره msi .
ولی اگه پول برات مهمه پالیت کاملا اوکیه. اگه میخوای هزینه رو 19 کنی، پیشنهادم 3060ti هست، حتی مدلهایی از 3070 رو رنج 21 موجوده.
کجا پالیت رو 15 میدن؟ دیجی کالا و لیون چیزی نبود
دیجیکالا یدونه پالیت 3060ti بود حدود 20.6
ارزش داره یا همون دور ور 15 بدوم معمولی بگیرم؟

• Like

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
کجا پالیت رو 15 میدن؟ دیجی کالا و لیون چیزی نبود
دیجیکالا یدونه پالیت 3060ti بود حدود 20.6
ارزش داره یا همون دور ور 15 بدوم معمولی بگیرم؟
مگه دنیا فقط دیجی کالا و لیون کامپیوتر هست. تو ایمالز و ترب نگاه کن پیدا میشه یه سایت معتبر که هم نماد داشته باشه هم ارزون باشه.
یه سایتی هم بود فک کنم به اسم اترین کالا بچه ها همینجا ازش خرید داشتن. دفتر تهران هم داره قیمت هاش هم خوبه. تقریبا همه کارت هاش بدون گارانتی هست. من کارت خودم رو تو دیوار پیدا کردم. یه فروشگاهی بود که یه دفتر اداری تو مجتمع داشت. کلی کارت هم داشت که تو پاساژ پیدا نمیشد. سرچ کنی کلی جا هست برای خرید

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
مگه دنیا فقط دیجی کالا و لیون کامپیوتر هست. تو ایمالز و ترب نگاه کن پیدا میشه یه سایت معتبر که هم نماد داشته باشه هم ارزون باشه.
یه سایتی هم بود فک کنم به اسم اترین کالا بچه ها همینجا ازش خرید داشتن. دفتر تهران هم داره قیمت هاش هم خوبه. تقریبا همه کارت هاش بدون گارانتی هست. من کارت خودم رو تو دیوار پیدا کردم. یه فروشگاهی بود که یه دفتر اداری تو مجتمع داشت. کلی کارت هم داشت که تو پاساژ پیدا نمیشد. سرچ کنی کلی جا هست برای خرید
تاحالا اینجور چیزا رو انلاین نخریدم سایت بخصوصی نمیشناسم که معتبر هم باشه.ترپ هم الان چک میکنم ممنون

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364

View attachment 254902

اقا یه سوال. زنگ زدم سفارش بدم میکه چند گیگ میخوای؟
انگار 6 8 10 12 گیگ دارن؟
این قیمت بالا که گفتین برای چند گیگه؟

• Like

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
اقا یه سوال. زنگ زدم سفارش بدم میکه چند گیگ میخوای؟
انگار 6 8 10 12 گیگ دارن؟
این قیمت بالا که گفتین برای چند گیگه؟
چند گیگ نداره که این کارتا
3060ti و 3050 و 3070 فقط مدل 8 گیگ دارن
3060 هم فقط 12 گیگ تولید میشه
---------------------
دوستان یه نگاهی هم به 6600xt بندازید قدرتش بین 3060 و 3060ti هست قیمت هم دور و بر 14 گیر میاد. نداشتن dlss هم با اومدن fsr 2 تا حد زیادی جبران شده فقط توی raytracing ضعیف تر از مدلای انویدیا عمل میکنه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
چند گیگ نداره که این کارتا
3060ti و 3050 و 3070 فقط مدل 8 گیگ دارن
3060 هم فقط 12 گیگ تولید میشه
---------------------
دوستان یه نگاهی هم به 6600xt بندازید قدرتش بین 3060 و 3060ti هست قیمت هم دور و بر 14 گیر میاد. نداشتن dlss هم با اومدن fsr 2 تا حد زیادی جبران شده فقط توی raytracing ضعیف تر از مدلای انویدیا عمل میکنه.
پس این طرف از منم بی سوادتره

اینا کدوم پیشنهاد میشه سفارش بدم؟
همه شون گارانتی سه سال آواژنگ دارن
gigabyte 360 eagle oc قیمت 18.800
gigabyte 3060 gaming oc قیمت 19.3
gigabyte rtx 3060 vision oc قیمت 18.8

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
پس این طرف از منم بی سوادتره

اینا کدوم پیشنهاد میشه سفارش بدم؟
همه شون گارانتی سه سال آواژنگ دارن
gigabyte 360 eagle oc قیمت 18.800
gigabyte 3060 gaming oc قیمت 19.3
gigabyte rtx 3060 vision oc قیمت 18.8
حتما گارانتی دار میخوای دیگه. برو سراغ 3060ti amp zotac
سفید هم هست با گارانتی 2 ساله سریر حدود 20 میخوره. حتی المقدور حضوری برو، حتی اگه نماد داشته باشه.
چون اگه گیر فروشگاه مزخرف بیوفتی کلی دوندگی داره
چون لیون رو گفتی همین زوتک 3060 ti twin رو زوتک هم داره رو رنج 20 تومن.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
حتما گارانتی دار میخوای دیگه. برو سراغ 3060ti amp zotac
سفید هم هست با گارانتی 2 ساله سریر حدود 20 میخوره. حتی المقدور حضوری برو، حتی اگه نماد داشته باشه.
چون اگه گیر فروشگاه مزخرف بیوفتی کلی دوندگی داره
چون لیون رو گفتی همین زوتک 3060 ti twin رو زوتک هم داره رو رنج 20 تومن.
مدلشو فرستادم قیمت بگیره
حالا به فرض اینکه این موجود نبود یا پولم نرسید سه کارت بالا کدومش اکیه؟ من یه سرچ زدم عملا هیچ تفاوتی ندیدم

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
من خودم شهرستان هستم متاسفانه.
توی شهرمون از مغازه دار میخرم اونم سفارش میده میارن ولی خب توی مغازه تست میکنم و میگیرم
مدلشو فرستادم قیمت بگیره
حالا به فرض اینکه این موجود نبود یا پولم نرسید سه کارت بالا کدومش اکیه؟ من یه سرچ زدم عملا هیچ تفاوتی ندیدم
قیمتایی که دادی من یه تومن بالاتر دادم. اونموقع من 3060ti دادم 3060 دادی .
اگه میخوای بری رو رنج 19 . برو 20 و مدل ti بگیر. آخرشم یه مدل از لیون دادم تهش به جایی نرسیدی اونو بگیری.
یه سر برو ایمالز، مدلهایی که گفتمو چک کن. من از فروشگاههای که am رو موجود داشتن با قیمت 20 خرثد نداشتم. چک کن ببین تو اینترنت چه خبره.اگه اوکی بودن زنگ بزن و قیمتو نهایی کن و یه فاکتور بگیر و واریز کن
نشد و راهی نیافتی و شهرتون نیاورد با قیمت خوب. آخرش برو لیون همونو که تو ادامه دادم بگیر.
تو رنج 19-20 سمت 3060 حتی گارانتی دار نرو

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
دوستان چرا 3060 معمولی ۱۲ گیگ ویدئو رم داره ولی ti هشت گیگ؟
چون ۱۹۲ بیت هست یعنی ۱۲ تا رم. باید ۶ یا ۱۲ گیگ میشد.تصمیم گیریشم خود انویدیا کرده دیده ۶ کمه و ۱۲ زد

vahidxi

کاربر سایت
May 25, 2022
3
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید
-پیشنهادتون برای خرید کارت گرافیک زیر 20 میلیون چیه؟
-بین این دو مدل کدوم رو انتخاب میکنین اگه مدنظر 3060 باشه؟خوبن اینا؟

MSI GeForce RTX™ 3060 VENTUS 2X 12G OC

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12G

-کلان الان تایمه خوبی برای خرید گرافیک هست؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر