مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام میخوام گرافیک بخرم !
فی الحال 690 دارم !
بالاتر از Titan X هست عایا !؟ مثلا دو تا 980Ti بهتره یا یه دونه تایتان !

یه مشاوره بدید همراه با قیمت

سلام میخوام گرافیک بخرم !
فی الحال 690 دارم !
بالاتر از Titan X هست عایا !؟ مثلا دو تا 980Ti بهتره یا یه دونه تایتان !

یه مشاوره بدید همراه با قیمت

690 که قطعا در حد تایتان ایکس نیست. ولی معمولا تو بنچمارک ها همرده 970 هست.
مشخصات سیستم و مدل مونیتورتون رو بفرمایید. چقدر قصد هزینه کردن دارید؟

690 که قطعا در حد تایتان ایکس نیست. ولی معمولا تو بنچمارک ها همرده 970 هست.
مشخصات سیستم و مدل مونیتورتون رو بفرمایید. چقدر قصد هزینه کردن دارید؟

اشتابه تایپی شد اون که گفتم از 690 قوی تر هست :|
منظورم از دوتا 970 تی ای بود !
از لحاظ هزینه موردی نیست من بیشتر منتظر موندم که یه چیز خوب در حد دی ایکس 12 بگیرم !

میخام 4 کی ببینم مانیتور هم ایسوس باشه ! و همچنین بر پایه ی DDR 4 lمنظورم رم و میمبرد هست

اشتابه تایپی شد اون که گفتم از 690 قوی تر هست :|
منظورم از دوتا 970 تی ای بود !
از لحاظ هزینه موردی نیست من بیشتر منتظر موندم که یه چیز خوب در حد دی ایکس 12 بگیرم !

میخام 4 کی ببینم مانیتور هم ایسوس باشه ! و همچنین بر پایه ی DDR 4 lمنظورم رم و میمبرد هست

خوب ، رزولوشن 4K به معنای واقعی کارت گرافیک های فعلی رو هم به چالش کشونده ، حتی در حالت چینش دو کارته! مبلغی که می خواید هزینه کنید، مقدار راندمان شما رو در این رزولوشن مشخص خواهد کرد.
در مورد 980Ti باید بگم که طبق بنچمارکهای منتشر شده، این کارت فاصله کمی از تایتان ایکس داره و در واقع میشه گفت به لحاظ قیمت پایینتر و کارایی فوق العاده، تایتان ایکس رو شکست داده! حالا استفاده از دو 980Ti که دیگه جای خود داره.
در مورد سیستم هم متوجه نشدم ، می خواید تهیه کنید یا دارید؟ اگر میخواید تهیه کنید، توصیه میکنم که در بخش مشاوره خرید و ارتقای سیستم و قطعات پست بدید تا یک کانفیگ یکپارچه و بهینه بهتون معرفی بشه.

- - -ویرایش - - -

سلام
تا 2/200
چی پیشنهاد میکنید برای بازی
کارت فعلی GTX 670 DC u Top
هستش

Inno3D iChill GTX 980 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss 4GB . البته اختلاف راندمان این کارت با 970 در حد قیمتش نیست.

Inno3D iChill GTX 980 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss 4GB . البته اختلاف راندمان این کارت با 970 در حد قیمتش نیست.
خب یعنی 970 بگیرم؟
1 کارتم با بودجه 1600 معرفی کن مرسی
بعد اینکه
GTX 670 DC u Top
حدود چند قیمت بذارم برا فروش
چون هیج ملاکی ندارم
فرق 970 خیلی زیاده با 980؟
و اینکه 970 با کارت فعلی خودم 670 خیلی فرق داره؟

آخرین ویرایش:
خب یعنی 970 بگیرم؟
1 کارتم با بودجه 1600 معرفی کن مرسی
بعد اینکه
GTX 670 DC u Top
حدود چند قیمت بذارم برا فروش
چون هیج ملاکی ندارم
فرق 970 خیلی زیاده با 980؟
و اینکه 970 با کارت فعلی خودم 670 خیلی فرق داره؟

Gigabyte GTX 970 OC G1 Gaming WF 3X 4GB حدود 1600 .
980 حدود 15 درصد قویتر از 970 هست( البته بسته به بازیهای مختلف )
هر دو کارت 970 و 980 هم اختلاف قابل توجهی نسبت به 670 دارن.
در مورد قیمت 670 هم فرشید جان بهتر در جریان هستن.

با سلام بنده تصمیم به خرید مدل zotac gtx 980 A.M.P extreme گرفتم ولی تو یکی دوسایت در مورد مشکلات اور کلاک و حرارتی این کارت گفته شده کمی دو دل شدم لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام بنده تصمیم به خرید مدل zotac gtx 980 A.M.P extreme گرفتم ولی تو یکی دوسایت در مورد مشکلات اور کلاک و حرارتی این کارت گفته شده کمی دو دل شدم لطفا راهنمایی بفرمایید

زوتاک چندین مدل 970 داره که ممکنه کاربران با هم اشتباه بگیرن. مدل Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition یکی از خنک ترین کارت گرافیک های سری 970 بین برندهای مختلف هست (البته در کنار کارت G1 از گیگابایت).

فرشید جان سلام
قیمت دسته 2

GTX 670 DC u Top
چند بدم کف قیمت؟
مرسی چون هیچ اطلاعی ندارم از قیمتش

دست کم 600 تا 650 باید قیمت گذاری کنید

دوست عزیز ممنون ولی منظور بنده gtx 980 هست

اگر منظورتون مدل استوک هست که همونیه که انویدیا میسازه و زوتاک با برند دیگه ای اصلا تفاوت نمی کنه
اگر منظورتون مدل غیر اورکلاک معمولیش هست که فن ممولی داره و خیلی قوی نیست، مشکل حرارتی رو هم کاربران بیشتر گزارش کردن تا سایتهای معتبر.

دوستان بنده الان یه سیستم با مشخصات توی امضا دارم.به نظرتون ارزش داره یه Zotac 980 به سیستم اضافه کنم به صورت SLI؟اصلا همچین چیزی شدنی هست؟اگه بشه چقد تاثیر داره توی اجرای بازی ها؟
از لحاظ اقتصادی چی به صرف هست ؟یا به نظرتون صبر کنم؟

بین 780 ti
و
970
کدوم بهتره
بدون توجه به قیمت
کدوم ارزش خرید داره؟

970 ارزش خرید بیشتری داره

- - -ویرایش - - -

دوستان بنده الان یه سیستم با مشخصات توی امضا دارم.به نظرتون ارزش داره یه Zotac 980 به سیستم اضافه کنم به صورت SLI؟اصلا همچین چیزی شدنی هست؟اگه بشه چقد تاثیر داره توی اجرای بازی ها؟
از لحاظ اقتصادی چی به صرف هست ؟یا به نظرتون صبر کنم؟

برای SLI دو کارت باید یکسان باشن. پاور شما هم برای SLI کافی نیست. اگر در رزولوشن FHD بازی می کنید نیازی به SLI نیست. می تونید منتظر عرضه 980Ti باشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or