مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

دوستان من حدود 4 سال پيش کارت amd 6850 بستم تا الان به غير از watch dogs با هيچ بازى اى مشکل نداشتم. به نظرتون اين کارت تا چند وقت دووم مياره؟ اگه بخوام بفروشم کسى ميخره؟ بخوام عوض کنم در حد 1 تومن چه کارتى رو توصيه ميکنيد که تا چند سال سر پا باشه؟
در حد 1 تومن اگه AMD میخوای 280X بگیر و اگه انویدیا میخوای GTX 770 که هر دوتاشون کارتای نسبتا قوی هستن
در مورد کارت خودت هم دیگه فکر نکم بدرد گیم های جدید بخوره
و یه چیز دیگه کارت رفرنس نگیر که بعدا پشیمون میشی :d

سلام خدمت دوستان عزیز
من میخام یه گرافیک برای کامپیوترم بخرم مشخصات سیستم من
مادربرد:GA-EP41-US3L
سی پی یو:pentium(r)dual-core e5300@2.260ghz 1.60
رم:4گیگ
پاور380یه 430هم جدا دارم
چه گرافیکی بخرم به این سیستم بخوره
لطفا کمک کنید تمام موارد روبگین از کمترین تا بیشترین قیمت

سلام خدمت دوستان عزیز
من میخام یه گرافیک برای کامپیوترم بخرم مشخصات سیستم من
مادربرد:GA-EP41-US3L
سی پی یو:pentium(r)dual-core e5300@2.260ghz 1.60
رم:4گیگ
پاور380یه 430هم جدا دارم
چه گرافیکی بخرم به این سیستم بخوره
لطفا کمک کنید تمام موارد روبگین از کمترین تا بیشترین قیمت
سیستمه شما بشدت ضعیفه و اگر کارته گرافیکیم بگیری استفاده خاصی نمیتونی ازش بکنی ، پولت هدر میره، بهترین کار ارتقا بقیه قطعاته، اگرم نیاز به کارت داری در حد دیدن فیلم میتونی کارتای رده پایین در حد صدو خورده ای مثله gt 210 بگیری، بیشتر از اون کارایی نداره رو این سیستم

سیستمه شما بشدت ضعیفه و اگر کارته گرافیکیم بگیری استفاده خاصی نمیتونی ازش بکنی ، پولت هدر میره، بهترین کار ارتقا بقیه قطعاته، اگرم نیاز به کارت داری در حد دیدن فیلم میتونی کارتای رده پایین در حد صدو خورده ای مثله gt 210 بگیری، بیشتر از اون کارایی نداره رو این سیستم

به نظرشما چه قطعاتی رو باید ارتقا بدم

به نظرشما چه قطعاتی رو باید ارتقا بدم

کلیه قطعات (سی پی یو ، مادربورد ، رم ، پاور و کارت گرافیک ، کیستون هم حتی ممکنه تعویض بشه)

تو تاپیک کناری بودجتون رو بگید بهترین سیستم پیشنهاد میشه

البته این در حالتیه که بازی مد نظرتون باشه وگرنه اگه برای فیلم میخوای (البته نه فیلم های با کیفیت خیلی بالا) با یه کارت گرافیک رده پایین هم کارت راه میوفته

با سلام
دوستان عذر خواهي مي كنم من مي خواهم يك geforce Gtx 970 يا 980 بگيرم
1)ميخواستم بدونم واقعا ارزشش را داره كه براي 980 مثلا يه تومن بيشتر پول بدم ؟
2) براي من دماي كارت خيلي مهمه چون طولاني مدت قرار روشن باشه چه مدلي بايد بگيرم چه قيمت بگيرم خوبه؟
3) مادر برد من asus p8p67 هست و سي پي يو intel core i5-2500k 3030ghz
رم هم 4gهست سيستمم جواب مي ده ؟ كلا الآن بگيرم زمان خوبيه؟
4)پاور هم ندارم مي خواستم اگر دوستان لطف كنن يه پاور خوب معرفي كنن قيمتش تفاوتي نميكنه
5)رم رو هم مي خواهم ارتقاع بدم مي خواستم لطف كنيد راهنمايي كنيد چه مدلي بگيرم در حدود ٣٠٠ تا ٤٠٠ ( شايد بيشتر هم بتونم)
شرمنده طولاني شد لطف مي كنيد اگر پاسخ بدين

آخرین ویرایش:
با سلام
2) براي من دماي كارت خيلي مهمه چون طولاني مدت قرار روشن باشه چه مدلي بايد بگيرم چه قيمت بگيرم خوبه؟
4)پاور هم ندارم مي خواستم اگر دوستان لطف كنن يه پاور خوب معرفي كنن قيمتش تفاوتي نميكنه
5)رم رو هم مي خواهم ارتقاع بدم مي خواستم لطف كنيد راهنمايي كنيد چه مدلي بگيرم در حدود ٣٠٠ تا ٤٠٠ ( شايد بيشتر هم بتونم)
1. بله ارزش داره ولی اگر میتونید یکم صبر کنید تا قیمتا بیان پایین چون الان گرون هست.
2. مدل های DC2 ایسوس، Lightning ام اس آی، Windforce گیگا باید و تاکسیک سافایر دمای خوبی دارن
3. رم 4 کفایت نمیکنه حداقل 8 گیگ تهیه کنید
4. برای 980 یه پاور 600-650 وات کفایت میکنه، میتونید برای اطمینان 680 گرین رو تهیه کنید
5. رم های G.skill , Crosair بهترین رم های بازار هستن و بسته به فرکانس مورد نیازتون میتونید از بینشون انتخاب کنید
پیشنهادی بنده Corsair Vengeance Pro 8GB 4GBx2 2400Mhz C11 DDR3 هست که قیمتش بین 320-360 تومنه

با سلام

ضمن تشكر ويژه از دوستي كه جواب دادن آقا فرشيد شما هم لطف ميكني پاسخ بدي؟

ضمن تشكر ويژه از دوستي كه جواب دادن آقا فرشيد شما هم لطف ميكني پاسخ بدي؟

1- بستگی به بودجه داره، برای بیشتر بودجه ها فعلا مقرون به صرفه نیست و 970 بهترین انتخابه
2- سیستم شما طولانی مدت هم روشن باشه کارت گرافیک کار خودش رو می کنه! وقتی بیکار باشه به مد کم مصرف میره که حرارتش هم ناچیزه. از برندهای ASUS یا MSI و بعد هم برندهای معتبر دیگه
3- جواب که میده، اما رو رو باید ارتقا بدین به 8
4- یه 600 وات گرین برای 980 هم کفایت می کنه.
5- رم باید هم مدل و هم برند ماجول فعلی شما باشه از فرکانس 1600 روی مادربرد شما بالاتر رو فقط در حالت اورکلاک پردازنده میشه استفاده کرد، بنابراین بهتره همون ماجول 1600 مگاهرتز بخرید.

ذوستان من یه کارت 750 GTX TI ASUS ذارم و میخوام یه 770 ASUS GTX بگیرم

میخواستم بدونم که گرافیک 770 با 750 چقدر تفاوت داره و ارزش ارتقا دادن رو داره یه نه

ذوستان من یه کارت 750 GTX TI ASUS ذارم و میخوام یه 770 ASUS GTX بگیرم

میخواستم بدونم که گرافیک 770 با 750 چقدر تفاوت داره و ارزش ارتقا دادن رو داره یه نه

تفاوت این دو مدل بیش از دو برابر هست و قطعا ارزش ارتقا رو هم داره

سلام دوستان نظر اساتید درباره کارت hd 7770 چیست؟ برای استفاده معمولی و بازی های سطح پایین ممنون

اگه دست دوم می خرید و قیمتش مناسبه که کمترین کارت مناسب برای بازیهای روز با تنظیمات پایین هست، خیلی هم دیگه نمیشه روی راندمانش حساب کرد.

سلام
به نظر شما خرید یه gtx 970 نو عاقلانه تره یا یه gtx 690 کارکرده؟(اخه هر دوشو تو یه رنج قیمت میتونم بگیرم)
حالا اگه بخوام 690 و بگیرم میتونم رو یه مادر برد خیلی ساده با یه سی پی یو i5 ازش استفاده کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or