مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

با سلام
من کارتم 560 ghtx ti هست، میخواستم ببینم چند بفروشم به دوستام خوبه یا اگه مغازه دار برداره ازم چه قیمتی برداره خوبه.
در مقابل این کارت چی بگیرم بهتره؟ 760 gtx خوبه به نظرتون؟

شاید حدود 500 تومن مناسب باشه
760 هم هنوز کارت خوبیه، این بستگی به بودجه ی شما داره، اگه بودجه باشه خب من می گم یهو 970 بگیر خب!

درود میخواستم ببینیم اگه یه 970 بگیرم روی مادربوردم p8p67 که PCI 2 هست از لحاظ پرفورمنس افت پیدا میکنه نسبت به یه مادربوردیکه pci3 ساپورت میکنه؟

خیر، هنوز برای تک کارت- هر چقدر هم قوی باشه- PCI- e 2.0 16X گلوگاه نیست و همسرعت PCI-e 3.0 8X هست.

خب منم خواستم قدرتشو نشونتون بدم که در چه حدیه نه مقایسه

کارت خوبیه عزیز، شما درست گفتی، مشکلی نیست.

یعنی Ryse کم گرافیکه ؟ -_- من دیگه حرفی ندارم
در ضمن بنچمارک بتل 4 هم بالا هس :|
در ضمن من منظور دیگه ای نداشتم تو داری جو گیر میشی :دی
اینم بگم کرایسیس 3 رو اولترا فول اچدی 34 فریم میده : |
دوست عزیز من هم نگفتم کارت بدرد نخوریه که شما همچین اومدی گفتی غوول که یکی ندونه فکر میکنه بهترین کارت انویدیا هست و اینکه زیر 60 تا فریم میده غول حساب نمیشه ولی در کل برا کارت های نسل قبل و بازی هایی در حد کال آف ghost رو حالت اولترا جواب گو هست

بعدش هم اگه شما قصد خرید دارید با توجه به آواترتون که gta V هست بهتره کارت های Amd بگیرید و از قابلیت منتل استفاده کنید چون به احتمال زیاد منتل رو ساپورت میکنه :d

دوست عزیز من هم نگفتم کارت بدرد نخوریه که شما همچین اومدی گفتی غوول که یکی ندونه فکر میکنه بهترین کارت انویدیا هست و اینکه زیر 60 تا فریم میده غول حساب نمیشه ولی در کل برا کارت های نسل قبل و بازی هایی در حد کال آف ghost رو حالت اولترا جواب گو هست

بعدش هم اگه شما قصد خرید دارید با توجه به آواترتون که gta V هست بهتره کارت های Amd بگیرید و از قابلیت منتل استفاده کنید چون به احتمال زیاد منتل رو ساپورت میکنه :d
منم نگفتم بهترین کارت گرافیک انویدیاس . ولی در حد خودش در برار قیمتش خیلی خوبه .
شما پول دارید برید 980 بگیرید -_-
در ضمن ایکس باکس ۳۶۰(از گیمرتگم میتونی نگا کنی) دارم تا دلت بخواد GTA V بازی کردم :دی

سلام به همگی
من یه پاور green 530 A-eu دارم و کارت گرافیکم gtx 760 بود. هیچ مشکلی هم نداشت... حالا اگه بخوام gtx970 بگیرم این پاور جواب میده؟
تو سایتای خارجی مثل tom's hardware و .. میگن اگه پاور 500 خوب باشه مشکلی نیست...اما پاور من گرینه..به نظرتون جواب میده؟

یه سوال دیگه!
دوستم پاورش green 580b هست. میخواد gtx770 بگیره.. باید پاور حتما عوض شه؟

سلام به همگی
من یه پاور green 530 A-eu دارم و کارت گرافیکم gtx 760 بود. هیچ مشکلی هم نداشت... حالا اگه بخوام gtx970 بگیرم این پاور جواب میده؟
تو سایتای خارجی مثل tom's hardware و .. میگن اگه پاور 500 خوب باشه مشکلی نیست...اما پاور من گرینه..به نظرتون جواب میده؟

یه سوال دیگه!
دوستم پاورش green 580b هست. میخواد gtx770 بگیره.. باید پاور حتما عوض شه؟

بله، برای 970 و حتی 980 یه پاور 500 وات معتبر کفایت می کنه، مصرف کارت 970 هم با کارت قبلی شما تفاوتی نداره و شاید کمی هم پایینتر باشه!

کارت 770 هم با پاور 580 وات مشکلی نداره.

سلام دوستان چندتا سوال دارم
کارتی که رمش gddr5 هست اگر مادربرد از pci 3 پشتیبانی نکنه موقع نصب کارت به مشکل میخوریم؟ یعنی کارت اجرا نمیشه یا اجرا میشه ولی از همه توانش استفاده نمیشه؟
سوال2
کارت asus r7 250 تو رنج خودش کارت خوبیه؟
پیشاپیش از جواب دادنتون ممنونم

سلام دوستان چندتا سوال دارم
کارتی که رمش gddr5 هست اگر مادربرد از pci 3 پشتیبانی نکنه موقع نصب کارت به مشکل میخوریم؟ یعنی کارت اجرا نمیشه یا اجرا میشه ولی از همه توانش استفاده نمیشه؟
سوال2
کارت asus r7 250 تو رنج خودش کارت خوبیه؟
پیشاپیش از جواب دادنتون ممنونم
خیر تاثیری نداره
250 هم واسه بازی اصلاً مناسب نیست، 270 کم ترین گزینه واسه بازی هست
دسته دو هم میتونید سری 600-500 و 7000 ای ام دی رو تهیه کنید که چون قیمت ها پایین اومدن به صرفه ترن نسبت به کارت آک

دوستان من حدود 4 سال پيش کارت amd 6850 بستم تا الان به غير از watch dogs با هيچ بازى اى مشکل نداشتم. به نظرتون اين کارت تا چند وقت دووم مياره؟ اگه بخوام بفروشم کسى ميخره؟ بخوام عوض کنم در حد 1 تومن چه کارتى رو توصيه ميکنيد که تا چند سال سر پا باشه؟

دیروز رفتم چند جا قیمت 980 و 970 بگیرم... خیلی تو بازار کمه.البته 980 بیشتر پیدا میشه.یکی 980 رو میگفت 2.600.000 و یکی دیگه همونو میداد3.000.000 تومن!!!!(gigabyte
970 هم 1.790.000 اونم gigabyte بود.
تو یه سایت دیدم که قراره از هفته دیگه inno 3d کارت های 970 رو بیاره به قیمت 1.500.000
میخوام همینو بگیرم. به نظر شما inno 3d خوبه؟ یا میارزه که حدود 200 تومن بیشتر بدم و از یه برند بهتر بخرم؟ (مثلا evga یا gigabyte و...)

دوستان من حدود 4 سال پيش کارت amd 6850 بستم تا الان به غير از watch dogs با هيچ بازى اى مشکل نداشتم. به نظرتون اين کارت تا چند وقت دووم مياره؟ اگه بخوام بفروشم کسى ميخره؟ بخوام عوض کنم در حد 1 تومن چه کارتى رو توصيه ميکنيد که تا چند سال سر پا باشه؟

بازیهای نسل جدید قدرت بیشتری و طلب می کنن و کم کم باید فکر ارتقا باشید، می تونید کارت رو به قیمتش بفروشید
با 1 تومن هم میشه کارت R9 280X یا GTX 760 OC رو خریداری کرد . میشه تا 18 ماه یا دو سال روش حساب کرد.

دیروز رفتم چند جا قیمت 980 و 970 بگیرم... خیلی تو بازار کمه.البته 980 بیشتر پیدا میشه.یکی 980 رو میگفت 2.600.000 و یکی دیگه همونو میداد3.000.000 تومن!!!!(gigabyte
970 هم 1.790.000 اونم gigabyte بود.
تو یه سایت دیدم که قراره از هفته دیگه inno 3d کارت های 970 رو بیاره به قیمت 1.500.000
میخوام همینو بگیرم. به نظر شما inno 3d خوبه؟ یا میارزه که حدود 200 تومن بیشتر بدم و از یه برند بهتر بخرم؟ (مثلا evga یا gigabyte و...)

اون مدلش از سری iChill هم خوبه، اما کیفیت ساخت و راندمان کولینگ این برند و برند های مشابه به پای ASUS و MSI و در رده ی بعد گیگا و EVGA نمیرسه و تفاوت قیمتشون هم به همین خاطر هست. در راندمان چیزی کم ندارن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or