مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

دوستان برای کارت 260x تو این رنج کارت ها چه CPU خوب هست ! قیمتش زیاد نباشه در حد 400 باشه

ربطی نداره دوست عزیز.بستگی به چیپ ست مادربوردتون داره .شما میتونی CPU با قیمت ۱ میلیون استفاده کنی یا CPU با قیمت ۲۰۰ تومن.مادربوردتون چیه؟

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

اول کارت گرافیک (رم هم میتونید همزمان به 8 ارتقا بدید) و بعدش سی پی یو و مادربورد

کارت خوبیه ، 650TI Boost هم انتخاب خوبی میتونه باشه ، اما اگه قصد ارتقا سی پی یو در آینده رو دارید الان میتونید کارتی مثل 760 یا 270X رو تهیه کنید

پس cpu من فعلا خوبه ؟ مثلا GTA V که نمی دونم کی میاد :| رو با این cpu می تونم بازی کنم یا باید ارتقا بدم ؟ یا یه سوال بهتر : cpu من تا کی میتونه خوب باشه و نیاز به تعویض نداشته باشه ؟
Intel Core i3 2100 @ 3.10GHz

پس cpu من فعلا خوبه ؟ مثلا GTA V که نمی دونم کی میاد :| رو با این cpu می تونم بازی کنم یا باید ارتقا بدم ؟ یا یه سوال بهتر : cpu من تا کی میتونه خوب باشه و نیاز به تعویض نداشته باشه ؟
Intel Core i3 2100 @ 3.10GHz

جای این سوالتون اینجا نیست

هنوز سیستم GTA نیومده که بدونم میتونی بازی کنی یا نه اما احتمالا میتونه

CPU و مادربوردتون همین الان هم نیاز به ارتقا داره فقط من اولویت رو گفتم که اول با گرافیکه و بعد از اون CPU

ممنون و شرمنده.
خب امکانش نیست فقط گرافیک رو راهنمایی کنید؟ چون سوال اصلی من گرافیکه و سی پی یو رو خودم انتخاب کردم!

این بار جواب میدم ولی دفعه بعد توو قسمت مربوطه سوال کنید.دوست عزیز حداقل cpu مورد نیاز برای بازی Watch dogs یه i5 هست و در ضمن CPU که شما مدنظر دارید با مادربوردتون همخونی نداره و باید به دنبال یه cpu نسل دوم باشید که پیشنهادم یک i5 2500 هست و با کارت GTX 750ti میتونید بازی watch dogs رو در حالت Medium با 30 فریم به بالا بخوبی بازی کنید.
قطعاتتون رو فکر نکنم بیش از ۵۰ تومن بردارن.رم ها رو حتما عوض کنید و حداقل یه 8GB 1600 بگیرید.پاور 550 یا نهایتا 600 کاملا کافیه.
قیمت کارت Asus GTX 750 ti dcll حدود ۷۷۰ تومن هست.پیشنهاد من GIGABYTE GTX 750TI oc هست که با قیمت ۶۵۵ از اون کارت ایسوس قویتر هم هست.

آخرین ویرایش:
این بار جواب میدم ولی دفعه بعد توو قسمت مربوطه سوال کنید.دوست عزیز حداقل cpu مورد نیاز برای بازی Watch dogs یه i5 هست و در ضمن CPU که شما مدنظر دارید با مادربوردتون همخونی نداره و باید به دنبال یه cpu نسل دوم باشید که پیشنهادم یک i5 2500 هست و با کارت GTX 750ti میتونید بازی watch dogs رو در حالت Medium با 30 فریم به بالا بخوبی بازی کنید.
قطعاتتون رو فکر نکنم بیش از ۵۰ تومن بردارن.رم ها رو حتما عوض کنید و حداقل یه 8GB 1600 بگیرید.پاور 550 یا نهایتا 600 کاملا کافیه.
قیمت کارت Asus GTX 750 ti dcll حدود ۷۷۰ تومن هست.پیشنهاد من GIGABYTE GTX 750TI oc هست که با قیمت ۶۵۵ از اون کارت ایسوس قویتر هم هست.

ممنون. سوال سی پی یو رو تو تاپیکی گفتید پرسیدم.
ولی کارت گرافیک من منظورم مدل ۶۵۰ ti boost dc2 بود نه ۷۵۰ که گفتید. تو سایت gpuboss این مدل از ۷۵۰ ti خیلی قوی تر بود. ولی اگه بخوام سی پی یو بالاتری بگیرم مجبورم از بودجه م واسه گرافیک کم کنم.

ممنون. سوال سی پی یو رو تو تاپیکی گفتید پرسیدم.
ولی کارت گرافیک من منظورم مدل ۶۵۰ ti boost dc2 بود نه ۷۵۰ که گفتید. تو سایت gpuboss این مدل از ۷۵۰ ti خیلی قوی تر بود. ولی اگه بخوام سی پی یو بالاتری بگیرم مجبورم از بودجه م واسه گرافیک کم کنم.

اون کارت boost خیلی کم هست توو بازار،اگر پیدا کردید بله بهتره.البته 750ti بخاطر تکنولوژی ساخت بالاتر برای بازی. Watch dogs بهینه تر هست.

اون کارت boost خیلی کم هست توو بازار،اگر پیدا کردید بله بهتره.البته 750ti بخاطر تکنولوژی ساخت بالاتر برای بازی. Watch dogs بهینه تر هست.

می بخشید اگه سوالاتم زیاد شدن، کارت gigabyte radeon HD 5870 چطور؟ بنچمارک های خیلی بالاتری از ۷۵۰ داشت. فقط با چهل تومن قیمت بالاتر.

می بخشید اگه سوالاتم زیاد شدن، کارت gigabyte radeon HD 5870 چطور؟ بنچمارک های خیلی بالاتری از ۷۵۰ داشت. فقط با چهل تومن قیمت بالاتر.

به هیچ وجه این کارت رو تهیه نکنید ، برای 3 نسل قبل AMD هست

واسه مدل های میان رده AMD فقط از بین مدل های 7770 ، 7790 ، 7850 ، 260X ، 265 انتخاب کنید "وضعیت موجودی این کارتا تو بازار رو نمیدونم"

دوستان الان دوست من کارت 5750 رادئون رو داره ! میخواد بدونه که الان کارت 260x راندمان خیلی بهتری رو داره براش ؟ بعد چه CPU خوبی هست که neckbottle نکنه قمیتش هم خوب باشه

دوستان الان دوست من کارت 5750 رادئون رو داره ! میخواد بدونه که الان کارت 260x راندمان خیلی بهتری رو داره براش ؟ بعد چه CPU خوبی هست که neckbottle نکنه قمیتش هم خوب باشه

کارت 260x به مراتب از اون کارت قدیمی بهتر و سریعتر هست.در مورد CPU تا ندونیم مادربورد دوستتون چی هست ،نمیشه صحبتی کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or