مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
با این کامپیوتر خیلی کارا میشه کرد

1 بفروش به گیم نت کانتر روش میاد

2 لینوکس روش نصب کن سیستم بالایی نمیخواد

3 یه کامپیوتر بخر بشین تو خونه با یه نفر دیگه بازی کن

4 میشه باهاش برنامه نویسی کرد

5 و اینکه اگه فکر کنی هزار تا مورد استفاده داره

• Like
Reactions: BARDI YA

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط djhamid:

خوب وقت تموم شد . یه جورایی اگه ادامه میدادین ممکن بود به نتیجه صحیح برسید.
استفاده اصلی سیستم های پنتیوم 2و3 تو این دوره عبور از قفل هاییه که روی بازی ها و نرم افزار ها میذار . چون اکثر قفل های جدید برای باس پنتیوم 4 و سیستم های جدید تر هستند و میشه با کامپیوتر های قدیمی دورشون زد.

• Like
Reactions: ROONEY190

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط djhamid:

اره اینم فکره خوبیه....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ممنون . از راهنماییتون ولی تصمیمم عوض شد. یه استفاده جالب براش پیدا کردم. هر کی فهمید چیه جایزه داره .
یه ارتقا کوچولو و بازی کردن به صورت شبکه
40.gif

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بچه ها یک کمک کوچولو می خواستم.
من وقتی توی بازی میرم.از کیسم یه صدای قرقر مانند بیرون میاد.(به خصوص زمانی که یه بازی حجم بالا رو بازی می کنم)ولی بعداز اینکه از بازی بیرون میام صدا میفته.اگه میشه منو راهنماییم کنید.که مشکلم چیه.
یه سوال دیگه:من کارت گرافیک mx4000دارم.می خواستم این رو عوض کنم.(به خدا خسته شدم هی می نویسه.mx not supported)اگه میشه بگید من چه کارت گرافیکی خوبه به خصوص برای بازی کردن.قیمتش هم زیاد گرون نباشه. ممنون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
یه سوال دیگه:من کارت گرافیک mx4000دارم.می خواستم این رو عوض کنم.(به خدا خسته شدم هی می نویسه.mx not supported)اگه میشه بگید من چه کارت گرافیکی خوبه به خصوص برای بازی کردن.قیمتش هم زیاد گرون نباشه. ممنون
بگو در حدود چه قیمتی میخوای؟؟
من خودم بهت Geforce6600 رو پیشنهاد میکنم قیمتشم حدود 120-130 هست.

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط vahidrezi16:
من وقتی توی بازی میرم.از کیسم یه صدای قرقر مانند بیرون میاد.(به خصوص زمانی که یه بازی حجم بالا رو بازی می کنم)ولی بعداز اینکه از بازی بیرون میام صدا میفته.اگه میشه منو راهنماییم کنید.که مشکلم چیه.

اگه یه میخوای قیمتش پایین باشه یه gf fx 5700 .256 nvidia قیمتش هم 75 تومن ... چون گفتی گرون نباشه ... ولی بهتره یه6600 بگیری...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط vahidrezi16:
به نظرم حالا که میخوا کارت بگیر یکم صبر کن تا مایه بره بالا یه خوبو بخر . اگه 200-300 تومن بتونی خرجش کنی فعلنا کارت گرافیکتو عوض نمیکنی.

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط alprh:
به نظرم حالا که میخوا کارت بگیر یکم صبر کن تا مایه بره بالا یه خوبو بخر . اگه 200-300 تومن بتونی خرجش کنی فعلنا کارت گرافیکتو عوض نمیکنی.

منم موافقم... چون اگر الان یه چیز خوب نخره بعد باید دباره عوضش کنه...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
alprh جان تو نباید این رو با کامپیوتر خودت مقایسه کنی.چون این دیگه از 1 سال پیش تمام بازی ها mx ساپروت نمیکنن.حالا چه بخواد مثلا cpu خدا باشه.باید ایشون کارت گرافیک رو عوض کنه.من داشتم و میدونم که ایشون چه زجری داره میکشه.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Death Knight:
alprh جان تو نباید این رو با کامپیوتر خودت مقایسه کنی.چون این دیگه از 1 سال پیش تمام بازی ها mx ساپروت نمیکنن.حالا چه بخواد مثلا cpu خدا باشه.باید ایشون کارت گرافیک رو عوض کنه.من داشتم و میدونم که ایشون چه زجری داره میکشه.
شما راست میگی . اینو اصلا هواسم نبود.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
نوشته شده توسط Death Knight:

اولاDeath Knightجان ممنون از همدردیت.الان یه سالی هست هر بازی که میاد.قبل از اینکه بپرسم بازی چه طوریه.باید بپرسم کارتم ساپورتش می کنه یا نه
:cheesygri :mrgreen: :o :cheesygri
در ضمن من سی پی یو3.2فول دارم.

در ضمن من اینکه سعید جان گفت رو می خواستم بخرم. ولی حال که شما میگید برای اینکه دیگه نخوام عوض کنم .یه نمه صبر می کنم پول رو پول میذارم.یه 6600 را می گیرم.
ولی اگه زحمتی نیست یه نفر مشخصات کامل این کارتو بذاره تا رفتم بخرم .اطلاعاتم کامل باشه
از هرسه نفر هم تشکر میکنم. :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر