مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

fadral0099

کاربر سایت
Aug 18, 2015
7
سلام خدمت سروران عزیز
مشاوره برای خرید دسته بازی میخواستم ویندوز ۸.۱ دارم و فقط PES 2015 بازی میکنم بهترین دسته بی سیم و با سیم چیا هستن؟ میخوام کاملا دکمه هاش رون باشه قیمت اهمیت نداره
نظرتون راجع به دسته Razer Sabertooth Elite یگید ممنون میشم
سپاس

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
سلام ،
یه کیس میخوام تهیه کنم برای کارهای بیشتر مهندسی که نرم افزارای مهندسی مث FLuent ، Catya ، Carrier و ... رو راحت و روون بدون گیر و اینا اجرا کنه و باهاشون کار کنم !
در ضمن یه جوری هم باشه بازیای استراتژیکی مث جنرالو DOta و ... از این دست رو هم نه خیلی خفن ، ولی در حد خوبی ( خوب به سمت خیلی خوب :d) ران کنه
و اینکه چون انتقال اطلاعات زیاد دارم ، هاردش هم بی زحمت سرعتش بالا باشه دیگه :d ( هم مورد پیشنهادیHDD باشه لطفن هم SSD چون تفاوت قیمتیشون زیاده )

پیشاپیش تشکر از راهنماییتون

یه لپتاپ Lenovo هم برای مصارف بالا اگه لطف کنید معرفی کنید :x ( ترجیحن از این مدلاش که کربنی هست و خیلی سبکه ! )

آخرین ویرایش:

dark_shadow

کاربر سایت
Nov 28, 2009
137
اون دومی که 4 گیگ نیست . 8 گیگ هست به صورت دو کاناله. 2*4 گیگ

میدونم که هشت گیگ و 2 تا 4 هست ! سوال اینه که : یک رم 4 گیگ CMX4GX3M1A1600C11 رو میشه با یکی از رم های چهار گیگی CMX8GX3M2A1600C11 روی یک سیستم با هم بست که کلا بشه 8؟ (کلا این m1 و m2 نمیدونم مخفف چی هست!)

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
میدونم که هشت گیگ و 2 تا 4 هست ! سوال اینه که : یک رم 4 گیگ CMX4GX3M1A1600C11 رو میشه با یکی از رم های چهار گیگی CMX8GX3M2A1600C11 روی یک سیستم با هم بست که کلا بشه 8؟ (کلا این m1 و m2 نمیدونم مخفف چی هست!)

مدل CMX8GX3M2A1600C11 یعنی دو تا کیت 4 گیگ ، که توسط سازنده تست شده و با هم کاملا مچ هستن و مشکلی ندارن. مدل CMX4GX3M1A1600C11 هم یک کیت 4 گیگ هست. حالا شما می خواید یکی از دو کیت رم اول رو با رم دوم استفاده کنید ؟ خوب چه کاریه؟! از همون دو کیت رم اول که داخل یک پک هست و تست شده چرا استفاده نمی کنید؟
در هر صورت چون این دو رمی که نوشتید فرکانس و تایمینگ یکسانی دارن، به احتمال زیاد مشکلی پیش نیاد.
منظور از m2 احتمالا دو کاناله و m1 هم تک کاناله باشه.

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان
مشخصات سیستم من این هست:
مادربرد 880gaud3h
6 گیگ رم adata ddr3 باس 1600
سی پی یو amd phenom iix4 955
کارت گرافیک رادیون 2 گیگxfx
پاور هم گرین 535 مشکی
متاسفانه الان مشکلی که واسم پیش اومده این هست که در زمانی که با سیستم کاری ندارم و رو حالت اسلیپ میره دیگه روشن نمیشه و باید پاور رو از پشت خاموش کنم 2 3 بار دکمه رو بزنم تا راه بی افته .قبلا اینجوری نبود و تازگیا اینجوری شده ویندوز هم 8.1 هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام خدمت سروران عزیز
مشاوره برای خرید دسته بازی میخواستم ویندوز ۸.۱ دارم و فقط PES 2015 بازی میکنم بهترین دسته بی سیم و با سیم چیا هستن؟ میخوام کاملا دکمه هاش رون باشه قیمت اهمیت نداره
سپاس
من چند ماه پیش دوتا logiteck f710 گرفتم تا الان که خراب نشده:dراضیم...

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام خدمت سروران عزیز
سپاس

بهترین گزینه همون دسته های ایکس باکسی خود RAZER هست و بعد هم محصول خود مایکروسفت که دسته ی XB 360 for Windows PC هست و محصول جدیدتر XB ONE Cconroller که برای PC هم مشکلی نداره

سلام ،
یه کیس میخوام تهیه کنم برای کارهای بیشتر مهندسی که نرم افزارای مهندسی مث FLuent ، Catya ، Carrier و ... رو راحت و روون بدون گیر و اینا اجرا کنه و باهاشون کار کنم !
در ضمن یه جوری هم باشه بازیای استراتژیکی مث جنرالو DOta و ... از این دست رو هم نه خیلی خفن ، ولی در حد خوبی ( خوب به سمت خیلی خوب :d) ران کنه
و اینکه چون انتقال اطلاعات زیاد دارم ، هاردش هم بی زحمت سرعتش بالا باشه دیگه :d ( هم مورد پیشنهادیHDD باشه لطفن هم SSD چون تفاوت قیمتیشون زیاده )

پیشاپیش تشکر از راهنماییتون

یه لپتاپ Lenovo هم برای مصارف بالا اگه لطف کنید معرفی کنید :x ( ترجیحن از این مدلاش که کربنی هست و خیلی سبکه ! )

اگه دستگاهی با HDD بخوای که اتفاقا همشون کندنف حتی خیلی کندتر از هاردای PC، سرعت بخوای فقط باید SSD بخری یا SSD بندازی کنار هاردش
شما می تونی یه مدل از یه برند معتبر انتخاب کنی که پردازندش Core i7 باشه و گرافیکش هم دست کم GT 860M

مثل Lenovo y5070 2015-A

سلام دوستان
مشخصات سیستم من این هست:
مادربرد 880gaud3h
6 گیگ رم adata ddr3 باس 1600
سی پی یو amd phenom iix4 955
کارت گرافیک رادیون 2 گیگxfx
پاور هم گرین 535 مشکی
متاسفانه الان مشکلی که واسم پیش اومده این هست که در زمانی که با سیستم کاری ندارم و رو حالت اسلیپ میره دیگه روشن نمیشه و باید پاور رو از پشت خاموش کنم 2 3 بار دکمه رو بزنم تا راه بی افته .قبلا اینجوری نبود و تازگیا اینجوری شده ویندوز هم 8.1 هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

شاید جدیدا چیزی روی سیستم نصب کردی که درایورش با حالت Sleep مشکل داره باعث میشه هنگ گنه، یا شایدم درایور یکی از قطعاته که ناسازگاره
ممکنه از ضعیف شدن پاور هم باشه، خلاصه باید تست بشه.

dark_shadow

کاربر سایت
Nov 28, 2009
137
مدل CMX8GX3M2A1600C11 یعنی دو تا کیت 4 گیگ ، که توسط سازنده تست شده و با هم کاملا مچ هستن و مشکلی ندارن. مدل CMX4GX3M1A1600C11 هم یک کیت 4 گیگ هست. حالا شما می خواید یکی از دو کیت رم اول رو با رم دوم استفاده کنید ؟ خوب چه کاریه؟! از همون دو کیت رم اول که داخل یک پک هست و تست شده چرا استفاده نمی کنید؟
در هر صورت چون این دو رمی که نوشتید فرکانس و تایمینگ یکسانی دارن، به احتمال زیاد مشکلی پیش نیاد.
منظور از m2 احتمالا دو کاناله و m1 هم تک کاناله باشه.

من 8 گیگ رو داشتم و چون نیازی به 8 گیگ رم نداشتم یکی از 4 ها رو روی یک سیستم دیگه بستم و الآن به اون سیستم دسترسی ندارم. حالا یا باید تا2 رم دیگه بگیرم یا یک رمی پیدا کنم که به این بخوره. میدونم 2 تا cmx4 رو میشه با هم استفاده کرد.گفتم شاید بشه ترکیبی هم ازشون استفاده کرد (چون از هر نظر شبیه هستن :D )

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
با سلام
کسی از دوستان است که قیمت قطعات کامپیوتر به دلار بدونه و یا اینکه قطعات کامپیوتر با چه قیمتی در امریکا فروخته میشوند.
اگر کسی سایتی را میشناسد ممنون میشوم که راهنماییم بکند
با تشکر

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
سلام
یه موس و کیبورد سر جمع تا 400 تومن معرفی کنید(مجموعا 400) که بکلایت ترجیحا قرمز داشته باشن هر دو.متشکر.برای گیم بیشتر میخوام

fadral0099

کاربر سایت
Aug 18, 2015
7
بهترین گزینه همون دسته های ایکس باکسی خود RAZER هست و بعد هم محصول خود مایکروسفت که دسته ی XB 360 for Windows PC هست و محصول جدیدتر XB ONE Cconroller که برای PC هم مشکلی نداره

منم از Razer خیلی خوشم میاد اما مشکلم چیزه دیگه ای هست میخوام بدونم به ویندوز ۸.۱ ۶۴ بیتی میخوره یا نه؟ چون توی سایت با ویندوز ۱۰ هم سازگاره با ویندوز ۸ هم اما در مورد ۸.۱ هیچی نگفته برای پشتیبانی سایتش این مشکل رو در میون گذاشتم فعلا که جوابی نداده
اگه بگیرم نخوره به ویندوزم بدبخت میشم آخه که

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من 8 گیگ رو داشتم و چون نیازی به 8 گیگ رم نداشتم یکی از 4 ها رو روی یک سیستم دیگه بستم و الآن به اون سیستم دسترسی ندارم. حالا یا باید تا2 رم دیگه بگیرم یا یک رمی پیدا کنم که به این بخوره. میدونم 2 تا cmx4 رو میشه با هم استفاده کرد.گفتم شاید بشه ترکیبی هم ازشون استفاده کرد (چون از هر نظر شبیه هستن :D )

مشکلی نیست، کنار هم کار می کنن اما تایمینگشون اگه یکی نباشه که احتمالا نیست، با تایمنگ مدل کندتر کار خواهند کرد

با سلام
کسی از دوستان است که قیمت قطعات کامپیوتر به دلار بدونه و یا اینکه قطعات کامپیوتر با چه قیمتی در امریکا فروخته میشوند.
اگر کسی سایتی را میشناسد ممنون میشوم که راهنماییم بکند
با تشکر

قیمت دلاری رو بهتره از فروشگاههای آنلاین همونجا مثل آمازون و eBay دربیاری

سلام
یه موس و کیبورد سر جمع تا 400 تومن معرفی کنید(مجموعا 400) که بکلایت ترجیحا قرمز داشته باشن هر دو.متشکر.برای گیم بیشتر میخوام

از محصولات جدید برند Cougar می تونی انتخاب کنی و از برند Razer و Logi هم موجوده، احتمالا باید مدلایی رو انتخاب کنی که نور پس زمینه ی RGB داشته باشن تا بتونی رنگ قرمز رو هم داشته باشی.

منم از Razer خیلی خوشم میاد اما مشکلم چیزه دیگه ای هست میخوام بدونم به ویندوز ۸.۱ ۶۴ بیتی میخوره یا نه؟ چون توی سایت با ویندوز ۱۰ هم سازگاره با ویندوز ۸ هم اما در مورد ۸.۱ هیچی نگفته برای پشتیبانی سایتش این مشکل رو در میون گذاشتم فعلا که جوابی نداده
اگه بگیرم نخوره به ویندوزم بدبخت میشم آخه که

میخوره عزیز، قطعا ساپورت داره، خیلی جاها منظور از ویندوز 8 همون 8.1 هم هست.

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
هارد اکسترنال یا اینترنال؟ چه بندی؟؟

سلام دوستان:)
بی زحمت اگر توی این زمینه تجربه داشتید یا دارید یه کمک میکنید؟؟
هارد کامپیوترم پر شده و میخوام یه هارد بخرم که اطلاعات خیلی مهمم(مثل عکس هاو فیلم هام و ...) رو بریزم روش که هارد کامپیوتر خالی بشه
حفظ اطلاعاتم واسم خیلی مهمه و در واقع اولویت اولم همین ماندگاری و سالم ماندن اطلاعات هست
بین اینترنال و اکسترنال کدومشون توی حفظ و ماندگاری بهترن؟؟
بهترین برندشون چیه؟؟؟

fadral0099

کاربر سایت
Aug 18, 2015
7
میخوره عزیز، قطعا ساپورت داره، خیلی جاها منظور از ویندوز 8 همون 8.1 هم هست.
ممنون منو اینا نگران کرده شما یک نگاه به این تاپیکا بنداز
دقیقا مشکل ویندوز منو داشته که توی قسمت "راه حل های خطرناک" انجمن گذاشته شده و ظاهرا کار کرده ممنون میشم یه نگاه بندازید نظرتونو بگید
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=169178
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=106667&highlight=razer+sabertooth
یه سوال دیگه قصد خریدش رو مطمینا دارم حتی مجبور بشم ویندوز اورجینالم رو پاک کنم
چون شهرستانم به نظرتون بهترین سایت برای خریدش کدومه از لیون یا دی جی بگیرم؟ یا سایت معتبر دیگه چی هست و کلا کدومو پیشنهاد میکنید؟
ممنون بابت راهنماییتون

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام دوستان
یک سوال داشتم
با اومدن xbox one و مخصوصا ویندوز 10 و اینا بازی هایی که روی PC عرضه میشن تو سال های اینده از دسته 360 برای PC پشتیبانی میکنن یا باید حتما دسته xbox 1 براشون تهیه بشه ؟
منظو.رم ساپورت رسمی بازی ها و ویندوز هست مثل همین الان که بازی ها رو جواب میده دسته 360

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر