مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام یه هارد اینترنال بگیرم 1 ترابایت وسترن .تو بازار رفتم 4 مدل داشت .مشکی قرمز سبز و ابی
میخواستم راهنمایی کنید کدوم مدل رو بگیرم که خوب وسریع باشه سرعت برام خیلی مهم هست مادربردمم ساتا 3 ساپورت میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید چون به این فروشنده ها اصلا نمیشه اعتماد کرد.اگر بترتیب بگید کدومشون بهتره ممنون میشم

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام یه هارد اینترنال بگیرم 1 ترابایت وسترن .تو بازار رفتم 4 مدل داشت .مشکی قرمز سبز و ابی
میخواستم راهنمایی کنید کدوم مدل رو بگیرم که خوب وسریع باشه سرعت برام خیلی مهم هست مادربردمم ساتا 3 ساپورت میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید چون به این فروشنده ها اصلا نمیشه اعتماد کرد.اگر بترتیب بگید کدومشون بهتره ممنون میشم

قرمز بدرد کار شما نمیاد
مشکی سبز ابی
سبز<ابی<مشکی
این بر اساس سرعت بود
ولی مشکلی قیمتش چون زیادی گرونه من به شخصه ترجیح میدم نگیرم و ابی رو بگیرم
از همین لیون سفارش بدین در خونه تحویلتون بدن...

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
قرمز بدرد کار شما نمیاد
مشکی سبز ابی
سبز<ابی<مشکی
این بر اساس سرعت بود
ولی مشکلی قیمتش چون زیادی گرونه من به شخصه ترجیح میدم نگیرم و ابی رو بگیرم
از همین لیون سفارش بدین در خونه تحویلتون بدن...
ممنون دوست عزیز یعنی سرعت مشکی از همه بالاتره درسته و بعدش اب و بعدش سبز؟

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام برای مودم وایرلس سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم :D حالا اینجا میپرسم
مودم وایرلس میخواستم ، خونمون 80 متر هست ، اصلا تو مودم ها واطلاعاتشون آگاهی ندارم ، زنگ زدم شرکت اینترنتمون گفت که 88 تومن یه مودم یک انتنه با چهار تا Lan ، منم زیاد فرق اینارو نمیفهمم واینکه 88 تومن گرونه خب :D تو رنج 50-60 تومن میشه یه مودم خوب پیدا کرد؟
ممنون

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
خب پس بین Enermax LIQMAX II 120S و Corsair Hydro Series™ H80i GT کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

من H80i GT رو توصیه می کنم بین این دو، نویزشم خیلی پایینه

درود
تا 220-250 یک ماوس برای گیم نظر خودم Cougar MS-700M
یه هدست هم تا 150-170 که کیفیت میکروفنش بیشتر مد نظرمه
ممنون

ماوس که همون مدل Cougar خوبه، از Razer هم DeathAdder انتخابی عالی هست.
برای هدست هم RAZER Kraken یا پایینتر برخی مدلهای گیمینگ فیلیپس رو می تونید بخرید.

سلام میخاستم بدونم این فلش مموری چطوره بگیرم؟ Patriot Supersonic Rage XT 32GB

ایا بهتر از این چیزیم هست؟

یه مدل پر سرعت خیلی خوب هست، نمی دونم مدلای پر سرعت تر هم در بازار داخلی وجود داره یا نه

سلام دوستان خسته نباشید

هیچ کدوم رو نگیرید، مدل سی گیت 7200.14 بافر 64 مگی و 720 دور رو بخرید.

اگر واقعا دنبال درایو پرسرعت هستی اصلا نباید هارد بخری، باید دنبال SSD نسل جدید باشی.

سلام

الان قیمت CPU i5 چنده توی بازار؟

قیمت رم 2 الان چنده؟ (من رمم 4 هست میخوام ارتقا بدم به 8)

Core i5 از 580 تومن هست تا 800 تومن ، از مدل 4460 تا مدل 4690 و 4690K

رم 2 گیگی دیگه ارزش کاری و ارزش قیمتی نداره، در کمترین حالت رم 4 یا 8 گیگی بخرید. 2 گیگی الان 70 تا 80 تومن هست که با قیمت 100 تومن تا 120 تومن ماجول 4 گیگی اختلاف زیادی نداره

سلام برای مودم وایرلس سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم :D حالا اینجا میپرسم
مودم وایرلس میخواستم ، خونمون 80 متر هست ، اصلا تو مودم ها واطلاعاتشون آگاهی ندارم ، زنگ زدم شرکت اینترنتمون گفت که 88 تومن یه مودم یک انتنه با چهار تا Lan ، منم زیاد فرق اینارو نمیفهمم واینکه 88 تومن گرونه خب :D تو رنج 50-60 تومن میشه یه مودم خوب پیدا کرد؟
ممنون

شما می تونید مدل Dlink 2730U رو با قیمت 62 تومن خرید کنی، اما مدل بهتر 2740U هست که دو آنتنه هست و سریعتر.

mehdiii

کاربر سایت
Feb 23, 2012
25
سلام دوستان میتونم خواهش کنم راهنمایی کنید میخواستم کامپیوتر م رو ارتقا بدم و تقریبا 2 میلیون شاید 500 تومان بالاتر حداکثر 2,500 میلیون هزینه کنم برای فقط CPU و Motherboard و RAM بقیه قطعات نمیخوام فعلا دست بزنم با این بودجه حداکثر 2,500 میلیون بهترین cpu , main , Ram موجود در بازار چی هست که البته همدیگرو ساپورت کنن.

ممنون دوستان

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
سلام دوستان میتونم خواهش کنم راهنمایی کنید میخواستم کامپیوتر م رو ارتقا بدم و تقریبا 2 میلیون شاید 500 تومان بالاتر حداکثر 2,500 میلیون هزینه کنم برای فقط CPU و Motherboard و RAM بقیه قطعات نمیخوام فعلا دست بزنم با این بودجه حداکثر 2,500 میلیون بهترین cpu , main , Ram موجود در بازار چی هست که البته همدیگرو ساپورت کنن.

ممنون دوستان
cpu: Intel Core i7-4790K
M/B : ASRock Z97 Professional Gaming
RAM : GSkill TridentX 2×4GB=8GB DDR3 2400MHz CL10​
اینها حدود 2050 میشه. البته اگر عجله ندارید، توصیه می کنم منتظر ورود پردازنده های Skylake بمونید و از نسل جدید خرید کنید.

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام
یه پرینتر اسکنر یا پرینتر جدا اسکنر جدا میخواستم معررفی کنید با حداقل بودجه حداکثر کیفیت (ارزش خرید بالا)
احتمالا تک رنگ باید باشه ولی ااگه رنگی ارزونم بود استقبال میشه
ممنون

Sent from my GT-P6210 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر