مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
سلام اقا فرشید در مورد UPS اطلاعات داری شما ؟ میخواستم یکی برا سیستم بگیرم فاران مدل titan 3kva میخواستم ببینم چجوریه
ممنون

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بین کیس های Cooler Master Cosmos II و Corsair 780T و Enermax Thormax Giant کدوم از نظر تهویه بهتره ، گزینه بهتری هم هست ؟ من الان Haf 932 دارم ، آیا تفاوت محسوس هست و ارزش تغییر داره ؟

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
سلام دوستان من یه سیستم فقط برا گیم میخوام که قسمت بشه هفته اینده بخرم خودم مانیتور ایسوس 27 اینچ با اسپیکر زد 906 دارم بودجه من حداکثر 5.850.000 تومنه ( بیشتر از این هیچی ندارم )دوست دارم ( البته نمیدونم چرا که سی پی یو 2011 ببندم )و چون کیس قبلیم هم ایکس 9 گریمن بود این کیس هم حالا اگه بزرگتر نباشه کوچیکتر هم نباشه ممنوم مبشم اساتید کمکم کنیدفقط برا بازیه و هیچ کار دیگه ای باهاش ندارم ... اس اس دی هم اگه امکانش بود 256 هارد معمولی هم 2 ترا بارم ممنون دوستان

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
سلام اقا فرشید در مورد UPS اطلاعات داری شما ؟ میخواستم یکی برا سیستم بگیرم فاران مدل titan 3kva میخواستم ببینم چجوریه
ممنون

فاران که از بهترین برندای داخلی هست و خودشون هم مدل ممتناسب با سیستم رو به شما توصیه خواهند کرد، نیازی به کار ما یا خودتون نیست.

بین کیس های Cooler Master Cosmos II و Corsair 780T و Enermax Thormax Giant کدوم از نظر تهویه بهتره ، گزینه بهتری هم هست ؟ من الان Haf 932 دارم ، آیا تفاوت محسوس هست و ارزش تغییر داره ؟

بین اینا GREEN X1 بهتر از همست! بازم که سوال امتحانی طرح کردی.
همشون مدلای خوبی هستن و تهویه ی خوبی هم دارن، کیس خودت هم تهویش عالیه و با عوض کردن کیس نمی تونی دمای گرافیکت رو اونچنان تغییری بدی
اگر اینا تفاوتی توی دمای تهویه داشته باشن هم من خبر ندارم.

سلام دوستان من یه سیستم فقط برا گیم میخوام که قسمت بشه هفته اینده بخرم خودم مانیتور ایسوس 27 اینچ با اسپیکر زد 906 دارم بودجه من حداکثر 5.850.000 تومنه ( بیشتر از این هیچی ندارم )دوست دارم ( البته نمیدونم چرا که سی پی یو 2011 ببندم )و چون کیس قبلیم هم ایکس 9 گریمن بود این کیس هم حالا اگه بزرگتر نباشه کوچیکتر هم نباشه ممنوم مبشم اساتید کمکم کنیدفقط برا بازیه و هیچ کار دیگه ای باهاش ندارم ... اس اس دی هم اگه امکانش بود 256 هارد معمولی هم 2 ترا بارم ممنون دوستان

با این بودجه باید توقعت رو کمتر کنی:

CPU:INTEL Core I7 4790
RAM:GSKILL 2*8GB DDR3 2400
M/B:ASUS Z97 Pro Gamer
VGA:GIGA W3X GTX 980 4GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
SSD:SAMSUNG 850 EVO 256GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:650W GREEN
CASE:GREEN X8

اینا حدود 5850 میشه.

Mahdi11Najafi

کاربر سایت
Nov 27, 2013
21
سلام
فرق Seagate Barracuda 7200.12 با 7200.14 چیه و کدوم بهتره؟
حالا در مقایسه با WD Blue 64MB Cache چطور؟
میخوام یکیشون رو بخرم هم فن حریف(بازی آرشیو فیلم اکسترنال و غیره)
حول هوش همین قیمت
در ضمن راجع به باکس تبدیل هم مشاوره بدین که بخرم
مرسی

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
سلام
فرق Seagate Barracuda 7200.12 با 7200.14 چیه و کدوم بهتره؟
حالا در مقایسه با WD Blue 64MB Cache چطور؟
میخوام یکیشون رو بخرم هم فن حریف(بازی آرشیو فیلم اکسترنال و غیره)
حول هوش همین قیمت
در ضمن راجع به باکس تبدیل هم مشاوره بدین که بخرم
مرسی

اینی که نوشتید مدل هارد هست و 7200.14 مشخصا جدیدتره و خیلی وقته که توی بازار هست.
توی چند پست اخیر برای چندمین بار هست می گم، من همین مدل سی گیت رو به جای Blue توصیه می کنم و تفاوت سرعتشون هم محسوس نیست

باکس های تبدیل موجود هم معمولا بی کیفیت هستند و خریدشون هم حتی الامکان توصیه نمیشه، ممکنه به هارد صدمه بزنن. اگر برای جابجا کردن لازم دارید فقط هارد اکسترنال بخرید.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان بزرگوار سلام.
الان فلش مموری های مدل SanDisk Extreme USB 3.0 و Lexar JumpDrive P10 قیمتش تو چه مایه هایی هست و نمایندگی دارند؟؟؟ 32 گیگ بیشتر.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
من میخوام یک مانیتور 29 اینچ الترا واید ال جی بخرم چند سوال دارم
اول اینکه زمان تاخیرش اذیت نمیکنه؟
دوم اینکه برای بازی مناسبه الویتم دوتا هست و بازی شوتر
بعد تو این رنج قیمت بهترین گزینه هستش یا چیز بهتری هم میشه گرفت

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان
من میخوام یک مانیتور 29 اینچ الترا واید ال جی بخرم چند سوال دارم
اول اینکه زمان تاخیرش اذیت نمیکنه؟
دوم اینکه برای بازی مناسبه الویتم دوتا هست و بازی شوتر
بعد تو این رنج قیمت بهترین گزینه هستش یا چیز بهتری هم میشه گرفت

این مانیتور مناسب گیم نیست ، بدترین انتخاب برای گیمینگ توی این رنج قیمت هست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
این مانیتور مناسب گیم نیست ، بدترین انتخاب برای گیمینگ توی این رنج قیمت هست

پیشنهادتون چیه ؟ من از این الترا وایدها خیلی خوشم اومده اخه ایسوس این مدلم هست اما خیلی گرونه! الان ips 226 از برند الجی دارم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
پیشنهادتون چیه ؟ من از این الترا وایدها خیلی خوشم اومده اخه ایسوس این مدلم هست اما خیلی گرونه! الان ips 226 از برند الجی دارم

UW به درد گیم نمی خوره در حال حاضر ، یک سری گیم های خاص مثل یک سری Racing ها و Sport ها رزولوشن هاش رو پشتیبانی می کنن
کلا هدف اصلی اش گیمینگ نیست ، عدمتا تاخیر اشونم بالاست

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
دوستان بزرگوار سلام.
الان فلش مموری های مدل SanDisk Extreme USB 3.0 و Lexar JumpDrive P10 قیمتش تو چه مایه هایی هست و نمایندگی دارند؟؟؟ 32 گیگ بیشتر.

نمایندگی که ندارن، بیشتر متفرقه هستن اما گارانتی دارن
فلش 32 گیگی هم حدود 50 تومن هست مدلهای معمولیش، اما مدلهایی که گفتی رو آمار ندارم

کیس x3 viper رو پیشنهاد می دید ? اگه نه تو همین رنج تا حدود 350 تومن چی پیشنهاد می دید ?

بله که پیشنهاد می دیم، کیس خیلی خوبی هست و مشکلی نداره

اگر برای بازی در نظر دارید نباید به دنبال مدلهای 21:9 باشید یه مدل مخصوص به بازی مثل VG278HE یا یه مدل معمولی خوب مثل VX238H رو بخرید.

مانیتور خودتونهم خوبه اما کیفیتش از پنلهای جدید کمتره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بله که پیشنهاد می دیم، کیس خیلی خوبی هست و مشکلی نداره

ممنون.راستش برای خودم نمیخوام با دوستم ماه قبل سیستم بستیم هر دو هم کیس x2 jaguar برداشتیم و مثل اینکه راضی نیست و میخواد x3 viper بخره.

حالا یعنی اونقدر تفاوت دارن که ارزششو داشته باشه عوض کنه ?

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
ممنون.راستش برای خودم نمیخوام با دوستم ماه قبل سیستم بستیم هر دو هم کیس x2 jaguar برداشتیم و مثل اینکه راضی نیست و میخواد x3 viper بخره.

حالا یعنی اونقدر تفاوت دارن که ارزششو داشته باشه عوض کنه ?

از نظر من که هر دو خوبن، اما اینکه چرا دوستتون راضی نبوده بهتره از خوش بپرسید، شاید دنبال قابلیتی بوده که توی X3 وجود نداشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر