مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
دوستان کیبورد چی بگیرم خوبه؟خیلی نمیخوام شاخ باشه برا مصرف عادی فقط خوب کار کنه نه مثل این کیبورد چینی که من گرفتم 5 ماه نشده خراب شد فقط عمری باشه...اگه وایرلس باشه زیر 200 تومن...ترجیحا کیبورد و وایرلس باهم
ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
دوستان کیبورد چی بگیرم خوبه؟خیلی نمیخوام شاخ باشه برا مصرف عادی فقط خوب کار کنه نه مثل این کیبورد چینی که من گرفتم 5 ماه نشده خراب شد فقط عمری باشه...اگه وایرلس باشه زیر 200 تومن...ترجیحا کیبورد و وایرلس باهم
ممنون

خب شما انتخابای زیادی از برندهای مایکروسافت و Logitech داری که کیفیت همشون هم خوبه ( اگه مدل غیر گیمینگ می خوای)

دوستان یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:

من یدونه تلویزیون 22 اینچ دارم که HD هست اما از وقتی که سیستم جدیدم رو بهش وصل کردم رزولوشن به 1680 در 1050 تغییر پیدا کرده و رزولوشن Recomended ویندوز هم همین مورد هست در صورتی که وقتی کنسول بهش وصل بود دائما 720p بود. وقتی رزلوشن رو برمیگردونم به اچ دی یا 1366 در768 کیفیت تصویر یکم تار و نامناسب میشه!! سوالم اینه که واقعا الان تلویزیون من رزولوشن بالاتر از اچ دی رو هم ساپورت می کنه؟ سرچی کردم متوجه شدم تلویزیون های 22 اینچ native resolution شون همون 1680 در 1050 هست! منتهی من نمی فهم الان واقعا تلویزیوننم این رزولوشن رو ساپورت میکنه یا نه! اگه ساپورت مکینه پس چرا HD هست؟ چرا +HD نیست :d ؟

بله، TV شما از اول 1680*1050 بوده اما کنسول شما فقط رزولوشن پایینتر 720 رو ساپورت می کرده، جدیدا هم همینن و 720 و 1080 رو ساپورت می کنن و 1050 بین این دوتاس که توی کنسولها استاندارد نیست. اما توی پی سی به راحتی شناخته و ست میشه.

mmg267

کاربر سایت
May 18, 2012
31
نام
mmg
CPU:INTEL Core I5 4690
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS B85-PRO GAMER

اینا رو بخرید که حدود 1400 درمیاد، بقیه ی بودجه رو هم نگه دارید و بعدا که به 900 تومن رسید یه کارت GTX 960 بخرید یا بالاتر اصلا 970 بخرید.
آقا فرشاد طبق توصیه شما تصمیم گرفتم GTX 970 بگیرم
فقط یه چند سوال اول اینکه چه برندی را توصیه میکنی من خودم نظرم G1 GTX 970 گیگا هست
دوم اینکه پاورم 650w کولر مستر هست جواب میده؟
سوم هم اینکه این سیستم احتیاج به خنک کننده خاصی داره؟(برای روزی حداکثر 3_4ساعت بازی)
سوال آخر هم اینکه از کجا بفهمم که کیس ام مناسب این قطعات هست؟(نسبتاً کیس بزرگیه مینی که داخلشه ایسوز p5q هست قبلا هم گرافیک gt9800 به اون بزرگی داخلش بوده)

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
درود آقا فرشید
میخواستم ‍‍بپرسم که آیا هنوز سری Ivy Bridge تو بازار موجود هست یا نه (چه مادربرد, چه cpu) و اگر آره, رنج قیمتشون چطوریه.
ممنون.
یادمه یک سایت داشتین که متاسفانه آدرسش یادم نمیاد, ممنون میشم اگه بهم بگین

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
CPU:INTEL Core I5 4690
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS B85-PRO GAMER

اینا رو بخرید که حدود 1400 درمیاد، بقیه ی بودجه رو هم نگه دارید و بعدا که به 900 تومن رسید یه کارت GTX 960 بخرید یا بالاتر اصلا 970 بخرید.
آقا فرشاد طبق توصیه شما تصمیم گرفتم GTX 970 بگیرم
فقط یه چند سوال اول اینکه چه برندی را توصیه میکنی من خودم نظرم G1 GTX 970 گیگا هست
دوم اینکه پاورم 650w کولر مستر هست جواب میده؟
سوم هم اینکه این سیستم احتیاج به خنک کننده خاصی داره؟(برای روزی حداکثر 3_4ساعت بازی)
سوال آخر هم اینکه از کجا بفهمم که کیس ام مناسب این قطعات هست؟(نسبتاً کیس بزرگیه مینی که داخلشه ایسوز p5q هست قبلا هم گرافیک gt9800 به اون بزرگی داخلش بوده)

هم گیگا خوبه و هم ایسوس
پاور 650 هم مناسبه
احتیاج به هیچ خنک کننده ای نداره الا تهویه ی مناسب کیس
گردش هوا از طریق فن های ورودی و خروجی جریان داشته باشه و دمای کارت داخلش بیش از حد بالا نره یعنی تهویش خوبه

درود آقا فرشید
میخواستم ‍‍بپرسم که آیا هنوز سری Ivy Bridge تو بازار موجود هست یا نه (چه مادربرد, چه cpu) و اگر آره, رنج قیمتشون چطوریه.
ممنون.
یادمه یک سایت داشتین که متاسفانه آدرسش یادم نمیاد, ممنون میشم اگه بهم بگین

برخی مدلهای ارزون قیمتش موجود هست. دست دوم یا بدون پک هم میشه پیدا کرد.
آدرس رو پ . خ می کنم.

logitec mk 270?

بله، یکی از مدلهای خوبش هست. برای یکی از دوستان همین مدل رو خریده بودم.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,138
نام
متوئیدی
دوستان من پاور 550 وات از سری یوکی گرین دارم که دارای گواهی 80plus gold هستش الان من دارم به کارت R9 280X ارتقاء میدم سیستم رو و میخوام بدون آیا این پاور جوابگوی تغذیه کارت هست؟ کارت سری oc و اورکلاک شده کارخونه هست.

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
دوستان من پاور 550 وات از سری یوکی گرین دارم که دارای گواهی 80plus gold هستش الان من دارم به کارت R9 280X ارتقاء میدم سیستم رو و میخوام بدون آیا این پاور جوابگوی تغذیه کارت هست؟ کارت سری oc و اورکلاک شده کارخونه هست.

مشخصات کامل سیستمتون چیه ؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh

سلام
حیف نیست ZOTAC GTX 970 نگیری ؟ 1200 ـه

==========================

دوستان داک بندی توی کامپیوتر یعنی چی ؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,138
نام
متوئیدی
واقعا 550 کمه؟ از سری گلد هستش 546 وات رو 12 ولت. توروخدا بگین کم نیست و مناسبه :d من قطعاتم رو خریدم الان فقط کارتم رو دارم ارتقاع میدم به 280X اونم نوع TOXIC که فک کنم دو تا 8 پین بخواد!

راستی یه سوال دیگه یادم اومد الان این کارت اصلا داخل کیس من جا میشه؟ 308 میلی متر زده طول کارت هست ولی فک کنم ایکس 2 نهایت 305 بخوره! اون 3 میل رو نمیشه کاریش کرد؟

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
دوستان دو تا رم 2 گیگ با باس 1333 ترجیحا corsair میخوام بخرم بودجمم 150 تومن اگه کسی لینکی برا خرید سراغ داره بده

Tunngle ID : masood0899

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر