مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها میخاستم بدونم کامپیوترها یه مکینتاش یا ای مک در ایران هستش واگه از قیمتشم خبر دارین بگین و به درده بازی کردن میخوره چون من دیگه از pc خسته شدم میخام یدونه از اینا بخرم:confused:

عزیز الان لپ تاپ های Apple که سیستم عاملشون مکینتاش هست توی ایران راحت پیدا میشن.اما مدل های خوبش حدود 1 میلیون 900 تا 2 میلیون آب می خوره پات.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام بچه ها میخاستم بدونم کامپیوترها یه مکینتاش یا ای مک در ایران هستش واگه از قیمتشم خبر دارین بگین و به درده بازی کردن میخوره چون من دیگه از pc خسته شدم میخام یدونه از اینا بخرم
آره هستش از 2200 2300 شروع میشه تا .....

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من سی پی یو رو تا 3.15 GHz اور کردم در حالته Full load تقریبا زیره 4 ساعت کار دماش رسید به 39 درجه.دیگه از این بیشتر دست نمی زنم صرف نمیکنه:biggrin1:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام بچه ها میخاستم بدونم کامپیوترها یه مکینتاش یا ای مک در ایران هستش واگه از قیمتشم خبر دارین بگین و به درده بازی کردن میخوره چون من دیگه از pc خسته شدم میخام یدونه از اینا بخرم:confused:
اکثر گیمها اصلاً روی Mac نمیان. معمولاً فقط گیمهای معروف هستن که برای Mac هم عرضه میشن. خلاصه ش رو بگم، برای گیمینگ میتونی بی خیال مـَـک شی.

پ.ن: منظورت چیه از PC خسته شدی؟:thinking:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من بالاخره سیستمم رو بستم.فقط مادربورد جدید MSI بستم.

مدل K9AG Neo2 Digital

قیمتشم 120000 تومان

HDMI و 1394 هم داره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ولی asus هم این مدل سی پی یو هارو ساپورت می کنه ولی هر دوتاشون با باس کمتر.
نه عزیز m2n-e ساپورت نمی کنه اینم لینکش : (من که چیزی ندیدم)

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=101&l3=308&l4=0&model=1181&modelmenu=2

حالا اگه دلیل بهتری میخوای ، گیگا چیپ amd هستش (شاید کارایی بالاتر) یا مین گیگا گرافیک (onboard (ati x1250 روش هستش (خروجی d-sup و hdmi ).
حالا خود دانی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر