مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
بهترین مودم adsl بازار (مخصوصا از نظر آنتن ) الان چی هست (بدون توجه به قیمت) ؟
بردش خیلی مهمه و امکانات خاصی مد نظرم نیست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با سپاس از پاسخت؛

البته چون زیاد اپتیکال نداشتم روی سیستم.. در حال حاضر بهترین مدل برای DVD Writer چه مارک و مدلی است ؟

در مورد ۷۷۰ گیگابایت فقط مدل GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5 باید باشد؛ مدل ۴ گیگ هم در بازار هست ؟ ورژن یک و دو دارند ؟
خواهش
بستگی به نوع استفاده داره اگه رایت خاصی انجام نمیدی SAMSUNG 24X SATA پیشنهاد میشه.
بله همین مدل ، خیر مدل 4GBش موجود نیست.
دوستان استفاده از کارت گرافیکpcie3روی مادربردی کهpcie2هست ولیx16 کار میکنه منطقیه؟ اصلا با همون کارایی میتونه کارشو انجام بده؟
راستی به فرض دسترسی به بازار جهانی چه برندی اخصتصاصیnvidia کار میگنه برای گرافیک؟ منظورم یه برند مثل سافایر هست که هم قیمت خوبی داشته باشه تو بازار جهانی هم کارایی خوبی.
zotac وinno3dوevga چه طورن؟
تفاوت کارایی ناچیز PCIE 3.0 نسبت به PCIE 2.0 تو سریعترین کارتای موجود مثل GTX TITAN , GTX690 , HD7990 و... تائید شده.
منظور اینه که بصورت اختصاصی برای Nvidia کارت بزنه ؟ زیاد هست مثل EVGA ، ZOTAC یا Point of View , Galaxy و...
این برندایی هم که نام بردی از برندای معتبر و با کیفیت تو داستان کارت گرافیک به حساب میان ولی در صورت موجود بودن به این ترتیب پیشنهاد میشه EVGA >> ZOTAC >> Inno3d.
CPU-intel Corei7-3770K
Motherboard ASUS P8H77-V
XFXATI 6870 2Gb DDR5
2*RAM Corsair 4.0 GB DDR3
Power Green GP750B-OC
Hard Disk Western Digital 2.0 TB SATA 3.5 inch
به نظر شما سیستم بالا از لحاظ تطبیق مشکلی نداره؟

سپاسگزارم
مشکل داره.
CPU از سری K هستش در صورتیکه Main از سری K پشتیبانی نمیکنه (فقط در مورد OC) در نتیجه بهتره مدل معمولی ش در نظر گرفته بشه اینجوری یه 100 تومنی حدودا کم میشه.
پاور هم برای این کارت و سیستم بیش از حد زیاده یه 600w به راحتی از پس این سیستم بر میاد که باز اینجا یه 200 تومنی حدودا از قیمت کم میشه.
در آخر شما بودجه + قطعاتی که نیاز داری رو بگو تا ببینیم چی به چیه.
یکی از سیستم ها رو که کاره دفتری باهاش انجام میشده رو بخوام یکم ارتقا بدم چقدر هزینه داره؟ گرافیک که آنبرد باشه. فقط مین و سی پی یو . با 500 تا 700 تومن امکانش هست؟؟

سایر قطعات که موجود هست و شاید رم و پاور نیاز باشه.
شما مشخصات قطعات فعلی رو بگو تا ببینیم ارزش ارتقاء داره یا نه.
بهترین مودم adsl بازار (مخصوصا از نظر آنتن ) الان چی هست (بدون توجه به قیمت) ؟
بردش خیلی مهمه و امکانات خاصی مد نظرم نیست.
از بهترین مدلای موجود میشه TP-LINK TD-W8970 یا Linksys X3000 رو نام برد ولی باز بستگی به متراژ و موانعی که سر راه هست هم داره.

آخرین ویرایش:

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
نپرسیدم راستش اما به طور معمول وارد میشه. البته تعداد کم. کارت های لایتینگ با تعداد کم زده میشن و سهمیه هم دارن. مثلا سهمیه ایران در سری اول فکر نکنم از 20 تا تجاوز کنه.

من قبل از این که سیستممو جمع کنم زنگ زدم ماتریکس ببینم 770 GTX Lightning کی وارد بازار میشه که بهم گفت 2 ماه دیگه منم بیخیالش شدم رفتم همین گیگای خودمونو گرفتم که تو بنچمارک ها با 770 GTX LIghning مو نمیزنه .

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
تو یه رده هستن... ولی 7870 بهتره ! این روزاهم که مد شده موتوره بازی ها با amd بیشتر سازگارن . 7870 هم اور کردنش ملسه !
660 ti با 7950 مقایسه میشه بهتر از آب در میاد(تو یوتیوب فیلماش هم هست) بعد شما میگی 7870 بهتره ؟!

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
660 ti با 7950 مقایسه میشه بهتر از آب در میاد(تو یوتیوب فیلماش هم هست) بعد شما میگی 7870 بهتره ؟!
کی حرف از ti و 7950 زد دوسته من !؟ مقایسه بینه 660 با 7870 هستش ... بنچمارکا میتونن کمکت کنن ( تو اکثر گیم های سنگین 7870 کمی بهتر عمل میکنه )
PowerColor HD 7870 Devil 2048 MB Review | techPowerUp

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من قبل از این که سیستممو جمع کنم زنگ زدم ماتریکس ببینم 770 GTX Lightning کی وارد بازار میشه که بهم گفت 2 ماه دیگه منم بیخیالش شدم رفتم همین گیگای خودمونو گرفتم که تو بنچمارک ها با 770 GTX LIghning مو نمیزنه .

لایتینگ در حالت معمولی بذاری روی سیستم خیلی با مدل گیمینگ یا همون گیگا فرقی نداره! قدرت لایتینگ در اورکلاکش مشخص میشه. اصلا لایتینگ رو برای اورکلاک ساختن! مدل گیمینگ رو هم برای کسایی زدن که اور نمیکنن.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خودتون فرمودید 660ti و اون دوستامون 660 عرض کردند

کی حرف از ti و 7950 زد دوسته من !؟ مقایسه بینه 660 با 7870 هستش ... بنچمارکا میتونن کمکت کنن ( تو اکثر گیم های سنگین 7870 کمی بهتر عمل میکنه )
PowerColor HD 7870 Devil 2048 MB Review | techPowerUp
بله اشتباه بنده بود ببخشید فکر کردم 660 ti رو میگن دوستان
بله به نظر خودمم 7870 در 2-3 فریم از 660 معمولی بهتره

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
دوستان سلام
میشه 1-2 مدل برتر gtx 770 در حد 450 دلار (یخورده اینور اونرو) رو بهم معرفی کنید؟ (موجود بودن در ابران مهم نیست و در بازار جهانی مهمه)
چون قراره بدون گارانتی تهیه بشه خیلی برام مهمه که از یه برند خوب باشه که به دردسر نیفتم
msi gaming 2gb به نظرتون گزینه خوبی هست؟
یه مدل پاور 700 وات هم از یه برند جهانی معرفی کنید لطفا
متاسفانه محدودیت کیس هم دارم و نباید از 265cm دراز تر باشه
ممنون

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,324
نام
Rashed
دوستان سلام
میشه 1-2 مدل برتر gtx 770 در حد 450 دلار (یخورده اینور اونرو) رو بهم معرفی کنید؟ (موجود بودن در ابران مهم نیست و در بازار جهانی مهمه)
چون قراره بدون گارانتی تهیه بشه خیلی برام مهمه که از یه برند خوب باشه که به دردسر نیفتم
msi gaming 2gb به نظرتون گزینه خوبی هست؟
یه مدل پاور 700 وات هم از یه برند جهانی معرفی کنید لطفا
متاسفانه محدودیت کیس هم دارم و نباید از 265cm دراز تر باشه
ممنون
با 450$ میتونی MSI GTX 770 LIGHTNING رو تهیه کنی که از هر نظر عالیه!
پاور های گرین هم انتخای خوبین ولی میتونی از برند های corsair و EVGA هم انتخاب کنی که عالین.(پاور های این برند ها متاسفانه به ایران وارد نمیشن!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر