مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
سلام
یک سوال داشتم آیا امکان ارسال Bluethooth با کامپیوتر وجود دارد اگه اشتباه نکنم قدیما یک مدل MSI شنیده بودم که داره و روی این مادربردهای جدید این امکان وجود داره در صورت امکان نوع و قیمت مادربرد را هم بگید با تشکر(گیگا باشه بهتره)

با یه قطعه ی بلوتوث کوچیک این امکان رو پیدا می کنید ... قیمتش 5-6 تومنه ! :D

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
مرسی.
به نظر شما DELL INSPIRON 5110
می تونه WOW رو با تنظیمات خوب اجرا کنه؟

WOW که سنگین نیس دیگه، حتی پچ 4.2 هم باشه با دستگاههای متوسط 1200 تا 1400 تومنی که گرافیک جدا هم دارن می تونن با رزولوشن HD و فریم ماکزیمم این بازی رو اجرا کنن.

سلام
یک سوال داشتم آیا امکان ارسال Bluethooth با کامپیوتر وجود دارد اگه اشتباه نکنم قدیما یک مدل MSI شنیده بودم که داره و روی این مادربردهای جدید این امکان وجود داره در صورت امکان نوع و قیمت مادربرد را هم بگید با تشکر(گیگا باشه بهتره)

با یه قطعه ی بلوتوث کوچیک این امکان رو پیدا می کنید ... قیمتش 5-6 تومنه ! :D

همینطوره، بعضی مدلای جدید مادربردهای ASUS با سوکت 1155 هم این امکان رو با نام ASUS BT GO به صورت آنبرد دارن و احتیاج به دانگل جدا نداره.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
سلام.ببخشید قصد خرید موس حرفه ای دارم.تا 120 تومن بهترین موس چیه؟بیشتر برا بازیو اینا.هم شیک باشه هم راحت.ممنون

می تونی یکی از مدلای Razer یا Logitech رو انتخاب کنی، جنسای Razer بیشتر مدلاش موجودن، مدلای Logitech هم بعضیهاشون هنوز قابل پیدا کردن هستن
مدل Razer DeathAdder به بودجه ی شما می خوره:
razer-lefty-deathadder1.jpg

دوستان منم می خوام کمی از سیستم کشی های سیستمو کم کنم! موس و کیبورد بیسیم می خوام بگیرم تا 300
اهل گیمم هستم

مدلای بی سیم مخصوص بازی کم هستن، اونایی هم که هستن بجز یکی دو مدل گرون قیمت برای بازی توصیه نمیشن.

اما من برای کیبورد Razer Arcotsa و برای ماوس بی سیم هم Razer Orochi رو توصیه می کنم، به ترتیب حدود 130 و 190 تومن قیمت دارن. اون مدل ماوس هم حالت کابلی و هم حالت بی سیم رو پشتیبانی می کنه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
میتونی اینو در نظر بگیری :

CPU : intel i5 2500k
RAM : a-data 4gb 2x2gb ddr3 1600
MAIN : asus p8p67-le
VGA : evga gtx560
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp600a-eu
CASE : green x3

حدودا 1.270 در میاد.

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
یه سوال داشتم »
GTX 560 Ti و Core I5 2400 رو در نظر بگیرید ...
به نظرتون اگه جای این پردازنده i3 2100 جایگزین کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟ برای اجرای بازی ها مشکلی به وجود نمیاد ؟ یا عیبی نداره پول پردازنده رو بذاریم رو گرافیک ؟

آخرین ویرایش:

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون میشم اگر یه کیس مخصوص بازی تا حدود قیمت 2.300 بدون ssd بهم معرفی کنید
لطف کنید با ذکر قیمت تک تک قطعات

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
یه سوال داشتم »
GTX 560 Ti و Core I5 2400 رو در نظر بگیرید ...
به نظرتون اگه جای این پردازنده i3 2100 جایگزین کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟ برای اجرای بازی ها مشکلی به وجود نمیاد ؟ یا عیبی نداره پول پردازنده رو بذاریم رو گرافیک ؟

بستگی به بازی و موتورش داره، امروزه تعداد بازیهایی که برای 4 هسته ایها دارن بهینه می شن داره مرتب زیاد میشه، بنابراین پردازنده ی دو هسته ای توی این بازیها ممکنه راندمان کمتری بده و ترمز گرافیک رو هم بگیره، اما به جهت معماری پردازنده های Sandy و همچنین پشتیبانی پردازنده ی Core i3 2100 از HT که هسته ی مجازی هست، این افت راندمان در حداقل مقدارش نسبت به دو هسته ایهای دیگه هست ، بعلاوه راندمانش از هر 4 هسته ای AMD هم با این قیمت بیشتره، بنابراین انتخاب بدی نیست

اما با توجه به مدل گرافیک، خریدن گرافیک بالاتر و ضعیفتر کردن پردازنده توصیه نمیشه، اگر یه GTX 570 رو با یه 2100 کنار هم بزارید راندمانش بیشتر از ترکیب 560 و Core i5 2400 نمیشه!!

سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون میشم اگر یه کیس مخصوص بازی تا حدود قیمت 2.300 بدون ssd بهم معرفی کنید
لطف کنید با ذکر قیمت تک تک قطعات

CPU:INTEL Core I5 2500K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8Z68V-PRO
VGA:MSI Geforce GTX 580 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:GREEN INFINITY

حدود 2340 تومن میشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,774
نام
فرشید
اقا فرشید ممنونم از راهنماییت
اگه لطف کنی قیمت تک تک قطعه ها و همینطور cpu i7 2600k رو هم بنویسی ممنون میشم

اگه امکان داشت که می نوشتم، قیمتا متغیر هست و روزانه عوض میشه، قیمت محاسبه شده هم حدودی هست.قیمت جمع مهم هست که باید در نظر بگیری.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب دلیلش مشخصه این کارت بدرد بازی نمیخوره فقط در حد یه خروجی تصویر هستش ، حجم حافظه بالاتر تو کارت گرافیک هم به تنهایی قدرت کارت رو مشخص نمیکنه !
در کل شما مشخصات دقیق سیستم فعلی ت + بودجه ای که میخوای هزینه کنی رو بگو تا ما بتونیم نظر بدیم.

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
فرشید خان
قیمت هارد 1 ترا چنده؟
من 1ترا سبزه وسترن دارم میخاستم ببینم سرعت کارکردش نسبت هاردای دیگه چقدر فرق داره؟
قیمت 2ترا لطف کن
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر