مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

درود

دوستان عزیز چنتا پرینتر جوهر افشان چند کاره خوب تو رینج قیمت 150 تا 250 لطفا معرفی کنید , TNX

HP Photosmart PLUS یه دستگاه سه کاره(Copy+Print+SCAN) شناخته شده هست، حدود 220 تومنه
HP Officejet 4500 هم 4 کاره هست، یه 60 تومنی گرونتره و اینم کارش خوبه.

لطفا قیمت این دو تا کارت رو بگید
HD 7770
HD 7850

کارتهای ارزونقیمت سری 7700 و 7800 هنوز توی بازار ما وارد نشدند
فقط 7970 موجوده که 1.4 میلیون هم قیمتش هست!!

اگر موس حرفه ای می خوای تا 150 تومنهم ارزش هزینه کردن داره، چون دوام بیشتری داره

از مدلهای مایکروسافت مدل MS Arc Wireless موجود هست و کاربری راحت و دوام خوبی داره، خودم هم استفاده کردم. قبلا حدود 90 تومن بود، الان رو نمی دونم
مدل Touch رو اینجا ندیدم و فکر هم نمی کنم برای بازی مناسب باشه
مدل لاجیتک هم موجود نیست.
اگر نگران بازی هستی باید ماوس گیمینگ بخری، که در اینصورت بجز همون یکی دو مدل Razer دیگه وایرلس نیست.

ببین یادم رفت این و بگم ..
این مدل آرک و دوس ندارم، هم اینکه تقلبیش خیلی زیاد شده، هم اینکه دیگه جدید نیست و من یک ماوس لمسی میخوام داشته باشم که متفاوت باشه
به این خاطر که قبلاً تب مجیک ماوس و داشتم خیلی وسوسه شدم بخرم اما دیدم اونایی هم که دارن فروختنش.. این هست که وقتی دیدم لمسی های جدید کار همون مجیک و تو مک می کنن چشم و گرفت یه دونه بگیرم

اون لاجیتک و سرچ کردم هیچ جا خبری از فروش اینترنتیش نبود، مدل Touch Mouse Limited Edition Artist Series رو زیاد دیدم تو سایت ها که دیگه دارم قانع میشم همین و بگیرم، فقط نمیدونم چرا راست کلیک و چپ کلیکش هنوز دگمه اییه ( برخلاف اون لاجیتکه)
لطفاً یه پرس و جو کن برام
ببین کیبورد Arc™ Keyboard Limited Edition مایکروسافت و میتونی برام جور کنی ؟
مشکیش و تو سایت ها دیدم، من سفیدش و میخوام که بتوانم با ماوس لمسیش ست کنم

*** این ماوس هم حدود صد و پنجاهه، اون مدل اسکرول لمسیش هم صد تومانه دیگه ! گرون ترین ماوس مایکروسافت همینه... بعید میدونم مشکلی تو تاخیر فرامین داشته باشه

آخرین ویرایش:
سلام دوستان یک سیستم میخام تا 3 تومن.
مخصوص : گیم در حد مرگ - پی سی بیشتر اوقات روشنه (تغریبا همیشه) - تدوین فیلم های فوووا اچ دی - نرم افزار های ادیوس و پریمیر - میکس و ساخت اهنگ - اورکلاک -
مشخصات - تعداد یو اس بی زیاد باشه - هاردش هم بالای 1 باشه - کنسول هم میخام به مانیتور وصل کنم - مانیتور فول اچ دی و بالای 22 - 3 تا رایتر که یکی قابلیت لایت اسکرین داشته باشه - یک رام - کیس حرفه ای - کیبورد و موس مچ و بی سیم (پایینترین قیمت) - اسپیکر حرفه ای و کیفیت صدای خوب(تا 100 تومن با قیمت پایین) - رم بالای 8 -

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 PM ارسال شده بود ----------

ممنون میشم بین این مادر بورد ها بگین کدوم بهتره ...

giga z68 xp ud4
p8z77-v
pa 67

ببین یادم رفت این و بگم ..
این مدل آرک و دوس ندارم، هم اینکه تقلبیش خیلی زیاد شده، هم اینکه دیگه جدید نیست و من یک ماوس لمسی میخوام داشته باشم که متفاوت باشه
به این خاطر که قبلاً تب مجیک ماوس و داشتم خیلی وسوسه شدم بخرم اما دیدم اونایی هم که دارن فروختنش.. این هست که وقتی دیدم لمسی های جدید کار همون مجیک و تو مک می کنن چشم و گرفت یه دونه بگیرم

اون لاجیتک و سرچ کردم هیچ جا خبری از فروش اینترنتیش نبود، مدل Touch Mouse Limited Edition Artist Series رو زیاد دیدم تو سایت ها که دیگه دارم قانع میشم همین و بگیرم، فقط نمیدونم چرا راست کلیک و چپ کلیکش هنوز دگمه اییه ( برخلاف اون لاجیتکه)
لطفاً یه پرس و جو کن برام
ببین کیبورد Arc™ Keyboard Limited Edition مایکروسافت و میتونی برام جور کنی ؟
مشکیش و تو سایت ها دیدم، من سفیدش و میخوام که بتوانم با ماوس لمسیش ست کنم

*** این ماوس هم حدود صد و پنجاهه، اون مدل اسکرول لمسیش هم صد تومانه دیگه ! گرون ترین ماوس مایکروسافت همینه... بعید میدونم مشکلی تو تاخیر فرامین داشته باشه

جواب بصورت خصوصی داده شد

سلام دوستان یک سیستم میخام تا 3 تومن.
مخصوص : گیم در حد مرگ - پی سی بیشتر اوقات روشنه (تغریبا همیشه) - تدوین فیلم های فوووا اچ دی - نرم افزار های ادیوس و پریمیر - میکس و ساخت اهنگ - اورکلاک -
مشخصات - تعداد یو اس بی زیاد باشه - هاردش هم بالای 1 باشه - کنسول هم میخام به مانیتور وصل کنم - مانیتور فول اچ دی و بالای 22 - 3 تا رایتر که یکی قابلیت لایت اسکرین داشته باشه - یک رام - کیس حرفه ای - کیبورد و موس مچ و بی سیم (پایینترین قیمت) - اسپیکر حرفه ای و کیفیت صدای خوب(تا 100 تومن با قیمت پایین) - رم بالای 8 -

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 PM ارسال شده بود ----------

ممنون میشم بین این مادر بورد ها بگین کدوم بهتره ...

giga z68 xp ud4
p8z77-v
pa 67

CPU:INTEL Core I7 2600K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8Z68V-PRO
VGA:MSI Geforce GTX 580 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:785W GREEN
CASE:GREEN INFINITY
MONITOR:SAMSUNG BX2485 PLUS
Key/MOUSE:Microsoft DESKTOP 800
SPEAKER:LOGITECH Z506

اینا حدود 3235 تومن میشه

سلام
ببخشید میشه یه سیستم برای GAME معرفی کنید!لطفا تو رنج قیمت 1تومن باشه!
این پیشنهاد میشه :

CPU : intel i3 2100
RAM : a-data gs 4gb 2x2gb ddr3 1600
MAIN : asus p8h61-m le usb3
VGA : evga gtx560
HDD : seagate 500gb 16mb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp600a-eu
CASE : green orbit

حدودا 1.100 در میاد ، کمتر از این باید تو قطعات اصلی مثل گرافیک تغییرات بدیم که خوب کاراییش به مراتب کمتر میشه !

آخرین ویرایش:
سلام یه سیستم می خوام جمع کنم مانیتور ماوس کیبورد و اینجور چیزاشو دارم
بودجه تا 1400
ظرفیت هارد هم برام مهم نیست و می خوام بتونم World Of Warcraft رو حالت High با FPS خوب اجرا کنم(+30)
ظاهر کیس هم مهم نیست

آخرین ویرایش:
میتونی اینو در نظر بگیری :

CPU : intel i5 2500k
MAIN : asus p8p67-le
POWER : green gp635b-us
CASE : green x3

حدودا 1.430 در میاد ، البته با نصف این هزینه هم میتونی WOW رو با تنظیمات و جزئیات بالا خوب و روون اجرا کنی !

میتونی اینو در نظر بگیری :

CPU : intel i5 2500k
MAIN : asus p8p67-le
POWER : green gp635b-us
CASE : green x3

حدودا 1.430 در میاد ، البته با نصف این هزینه هم میتونی WOW رو با تنظیمات و جزئیات بالا خوب و روون اجرا کنی !

مرسی.
به نظر شما DELL INSPIRON 5110
می تونه WOW رو با تنظیمات خوب اجرا کنه؟

سلام
یک سوال داشتم آیا امکان ارسال Bluethooth با کامپیوتر وجود دارد اگه اشتباه نکنم قدیما یک مدل MSI شنیده بودم که داره و روی این مادربردهای جدید این امکان وجود داره در صورت امکان نوع و قیمت مادربرد را هم بگید با تشکر(گیگا باشه بهتره)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or