مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
یعنی فرشید جان چون از 3d vision پشتیبانی نمیکنه من نمیتونم بازیایی مثل la noir یا ac revelation رو 3d بازی کنم؟
در کل می صرفه بخری؟کیفیتشو اینا خوبه؟

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
یعنی فرشید جان چون از 3d vision پشتیبانی نمیکنه من نمیتونم بازیایی مثل la noir یا ac revelation رو 3d بازی کنم؟
در کل می صرفه بخری؟کیفیتشو اینا خوبه؟

خیر، اوم گزینه ی سه بعدی رو که این بازیها پشتیبانی می کنن همون NVIDIA 3DVISION هست که روی کارت NVIDIA و عینک خودش پشتیبانی میشه، بازیهایی که توی مدل مورد بحث سامسونگ سه بعدی میشن توی نرم افزاری اختصاصی خودش فقط کار می کنن و تعدادشون هم خیلی خیلی کمتر از بازیهایی هست که توی سیستم سه بعدی Nvidia کار می کنه، بنابراین کسی که PC گیمر هست بهتره برای سه بعدی به چیزی غیر از NVDIA 3DVISION و مانیتورهای سازگارش فکر نکنه.

سلام.میشه یه سیستم مخصوص بازی حدود 800 تومن بهم معرفی کنین؟(CPU & M.B & Ram & VGA)
ممنون.

CPU:INTEL Core I5 2400
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8H67
VGA:GEFORCE GTX 560Ti 1GB

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با 10 12 تومن بالاتر میتونی GREEN X3 یا تو همون رنج GREEN ORBIT رو در نظر بگیری.

گرين ايكس 3 به من گفتن كه نيست!! البته شهرستانم:(
بعد گفت نزديك تريني كه موجود هست فالكونه اونم با قيمت 120 !!
فالكون چطوره كيسش؟:) البته ازين قيافه هاي تخيلي داره زياد دوست ندارم اما خوب باشه چاره اي نيست!!

dayyer

کاربر سایت
Mar 11, 2010
292
نام
عباس
سلام دوستان
لطفا cpu و ram و mb رو پیشنهاد کنید با بودجه 500 تومن
سیستم هم واسه بازی میخواستم.بعد یه سوال دیگه.رم 8 واسه بازی بگیرم کارایی هم داره یا نه؟
بعد یه سوال دیگه رم Gaming DDR3/2000 4G رو مادربورد P8P67 LE جواب میده؟:">

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
فالكون چطوره كيسش؟:) البته ازين قيافه هاي تخيلي داره زياد دوست ندارم اما خوب باشه چاره اي نيست!!

با 120 تومن اینجا میشه GREEN INFINITY رو خرید که خیلی از همشون بهتره، فالکون فانتزی هست و توصیه نمیشه

سلام دوستان
لطفا cpu و ram و mb رو پیشنهاد کنید با بودجه 500 تومن
سیستم هم واسه بازی میخواستم.بعد یه سوال دیگه.رم 8 واسه بازی بگیرم کارایی هم داره یا نه؟
بعد یه سوال دیگه رم Gaming DDR3/2000 4G رو مادربورد P8P67 LE جواب میده؟:">

CPU:INTEL Core I5 2400
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8H67

برای رم هم باس بالاتر از 1600 توصیه نمیشه، هم برای قیمتش و هم برای اینکه تفاوتی توی کارایی نداره. اگر پولت رسید 2 تا 4 گیگ بگیری بهتره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
همونطور که پیشنهاد شد با این قیمت میشه INFINITY رو در نظر گرفت و مدلای دیگه GREEN تا این رنج ارزش خرید نداره !

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
از IFINITY هم خوشم نمياد!!
يعني اين X-3 ديگه يافت نمي شه؟
يا اينكه يكم صبر كنم تو بازار پيدا مي شه؟
مي خوام خنك كنندگي خيلي خوبي داشته باشه!! آخه دماي گرافيك من تا 80 هم رسيده!! الانم در واقع يك حلب تيكه هست جاي كيس!! نمي دونم اين رو طرف از كجا گير اوورد!!!:| EVGA 560 TI رو توش به زور جا دادم:|

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
از IFINITY هم خوشم نمياد!!
يعني اين X-3 ديگه يافت نمي شه؟
يا اينكه يكم صبر كنم تو بازار پيدا مي شه؟
مي خوام خنك كنندگي خيلي خوبي داشته باشه!! آخه دماي گرافيك من تا 80 هم رسيده!! الانم در واقع يك حلب تيكه هست جاي كيس!! نمي دونم اين رو طرف از كجا گير اوورد!!!:| EVGA 560 TI رو توش به زور جا دادم:|
قصد فضولی ندارم اما به عنوان کسی که INFINITY رو داره خدمتت عرض میکنم
کیس خیلی خوبیه و از نظر کارایی فکر نمیکنم بتونی تو این حدود قیمت بهترش رو گیر بیاری
بازم اگر از ظاهرش خوشت نمیاد ، انتخاب با خودته

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قصد فضولی ندارم اما به عنوان کسی که INFINITY رو داره خدمتت عرض میکنم
کیس خیلی خوبیه و از نظر کارایی فکر نمیکنم بتونی تو این حدود قیمت بهترش رو گیر بیاری
بازم اگر از ظاهرش خوشت نمیاد ، انتخاب با خودته

خواهش مي كنم داداش!! لطف داري :)
آخه من احتمال مي دم كه همين كيس رو اينجا 150 قيمت بدن!! بعيد نيست!! قيافه از فالكون بهتره!! اون يه جوريه اما نمي دونم بازم. شايد صبر كردم تا عيد:(

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
سلام بچه ها
من میخوام یه سی پی یو intel pentum 2.9ghz G850 بذارم رو سیستمم.
مادربوردم هم gigabtye GA-8I915P هست. سوکت مادربورد و سی پی یو هر دو LGA 775 هست.
حالا میخوام ببینم اگه بگیرم با مادربوردم مشکلی نداره؟

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
اون CPU سوکتش 1155 هستش نه 775 (البته اگه منظورت این بود) ، و مین ساپورتش نمیکنه !
ببخشید منظورم سی پی یو intel core 2 quad Q8400 2.66GHz بود. اون سی پی یو پنتیوم میخواستم ببندم چون واقعا خفنتر از این یکیه. ولی دیدم سوکتش فرق میکنه. اینجام به اشتباه نوشتم پنتیوم. ولی چرا این پنتیومه ارزونتره؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
ببخشید منظورم سی پی یو intel core 2 quad Q8400 2.66GHz بود. اون سی پی یو پنتیوم میخواستم ببندم چون واقعا خفنتر از این یکیه. ولی دیدم سوکتش فرق میکنه. اینجام به اشتباه نوشتم پنتیوم. ولی چرا این پنتیومه ارزونتره؟

سری پنتیوم سوکت 1155 مدلای رده پایین و کم سرعتتری هستن، اما به نسبت پردازنده های متوسط نسل 775 هم بعضی جاها قویترن
Q8400 هم دیگه ارزش خرید نداره، اصلا مادربرد 775 برای ارتقا ارزش خرید نداره، فقط Core i3 2100 به بالا توصیه میشه.

این کیسا پیشنهاد میشه؟گیر میاد و اینکه قیمتاشون در چه حدودیه؟
HAF 912 Advanced
HAF 922
بله، بهترین مدلهای کیس توی رده ی خودشون هستن.
البته بیشتر 922/932 و HAF-X توصیه میشه.

کمیاب هستن ولی ممکنه بشه پیداشون کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر