مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

با سلام
من میخواستم سیستمو ارتقاء بدم لطف کنید و من رو راهنمایی کنید
بودجه من 400 هستش ، اگر یه کمم بیشتر شد مشکلی نداره
CPU : AMD
RAM : 4G
HARD : 1T
MIN : ترجیحا ASUS
POWER : GREEN
VGA : زیاد مهم نیست چون برای بازی نمیخوام ، یه چیز خوب و متوسط
با تشکر فراوان
CPU:PH II X3 710
Ram:Patroit 2*2 4GB 800
H.D.D:Maxtor 1TB
Main:ASUS M3N78
Power:GREEN 535W
حدود 450 میشه.
میشه یه مادربرد DFI برای ساپورت فنوم 2 در حدود قیمت 200 معرفی کنین؟
DFI 790FXB-M3H5
دوستان من یک مادربرد و CPU برای گیم و حد متوسط اورکلاک میخوام؟قیمت هر دوش 400 بیشتر نباشه...
DFI 790FXB-M3H5
AMD PH II 920 OR AMD PH II 940

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد محافظهای کامپیوتر های حرفه ای در مقابل نوسانات برق داره ؟ چه مارکای معتبری هست ؟ قیمتشون چقدره ؟ راستی روی این محافظهای ایرانی که فقط کارشون دیر وصل کردن جریان برقه میشه حساب باز کرد ؟
دوستان به نظرتون واسه رم DDR3/1333 3*2GB مارک GSkill خوبه یا crosair یا OCZ ؟ اگه میشه با دلیل و قیمت بگید. درضمن انتخاب DDR3/1333 6GB خوبه یا DDR3/1600 4GB ؟؟
من یه سوالم چند باری پرسیدم ، کسی جوابی نداد !
خواهشا قیمت های EVGA GTX295 و ZOTAC GTX295 و XFX GTX295 و سایر مارکایی که به نظرتون خوبه رو هم بگید. تشکر

Last edited by a moderator:
راستش قیمت evga و zotak و ندارم...
ولی قیمت ام اس آی 700 تومن بود ..

به نظرم گرافیک خوبی باشه ولی گرونه...

سلام من یه مانیتور LCDمیخوام برایgaming.
24 اینچ و HD.
دوستان چی پیشنهاد میدن؟
با سلام...
راستش من سامسونگ t220p رو پیشنهاد میدم...البته 22 اینچه...
فول HD ...کنتراست 50000 و خیلی مزیتهای دیگه...قیمتش هم حدود 280 بود...

با سلام...
راستش من سامسونگ t220p رو پیشنهاد میدم...البته 22 اینچه...
فول HD ...کنتراست 50000 و خیلی مزیتهای دیگه...قیمتش هم حدود 280 بود...

بجز samsung.
مثلا acerیا مدل های دیگه باز هم مدل دیگه ای اگه هست معرفی کنید بعد اگه کسی جای مطمئنی هم برای خرید مانیتور میشناسه لطفا بگه من یه مقدار عجله دارم :D

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد محافظهای کامپیوتر های حرفه ای در مقابل نوسانات برق داره ؟ چه مارکای معتبری هست ؟ قیمتشون چقدره ؟ راستی روی این محافظهای ایرانی که فقط کارشون دیر وصل کردن جریان برقه میشه حساب باز کرد ؟
شما میتونی از برندای فاران و فاراتل رو که بسته به قدرت پاور سیستم خودشون بهت مدل مناسب رو پیشنهاد میدk

دوستان به نظرتون واسه رم DDR3/1333 3*2GB مارک GSkill خوبه یا crosair یا OCZ ؟ اگه میشه با دلیل و قیمت بگید. درضمن انتخاب DDR3/1333 6GB خوبه یا DDR3/1600 4GB ؟؟
انتخاب ارجح از برند G.skill هست چون قیمتاش خیلی مناسبتر هست ،برای DDR3 1333 و 6 گیگابایت باید 190 تومن و برای DDR3 1600 هم باید 245 تومن هزینه کنی
انتخاب بسته ی 6 گیگابایتی عرض باند حافظه ی بیشتری رو میده و ماجولهای 1600 تا وقتی که CPU رو به بالاتر از 3500مگاهرتز اورکلاک نکنید اصولا بکار نمیاد،پس 1333 و ظرفیت بیشتر بهتر هست.در ضمن بسته های Triple که مخصوص Core i7 هستن با این پردازنده و ولتاژ مورد نیاز هماهنگ شدن ولی ماجولهای 2 کاناله شاید ولتاژ بیشتر و Timing متفاوتی داشته باشن که بدرد Core i7 نمیخوره.
سلام من یه مانیتور LCDمیخوام برایgaming
24 اینچ و HD.
دوستان چی پیشنهاد میدن؟
عزیزم 24 اینچ که بصورت انبوه توزیع نمیشه اینجا ،ولی متفرقه مدلای Acer و Dell هست،مدل 240T از Samsung هم شاید پیدا بشه،من توصیه می کنم که 22 اینچ Samsung و مدل 220Pرو بگیری.

آخرین ویرایش:
انتخاب ارجح از برند G.skill هست چون قیمتاش خیلی مناسبتر هست ،برای DDR3 1333 و 6 گیگابایت باید 190 تومن و برای DDR3 1600 هم باید 245 تومن هزینه کنی

کدوم مدل از G.Skill رو میفرمایید؟

دوستمون هم گفتن با دلیل بیان کنید...اگه دلیلتون قیمت هست که الان 3x2GB Team Dark زیر 180 تومنه(1600 C8).

بجز samsung.
مثلا acerیا مدل های دیگه باز هم مدل دیگه ای اگه هست معرفی کنید بعد اگه کسی جای مطمئنی هم برای خرید مانیتور میشناسه لطفا بگه من یه مقدار عجله دارم :D
با سلام...بگو چرا سامسونگ نباشه..سامسونگ که مارک خوبیه...
تازه به نظرت 24 زیاد نیست؟ همینطور که دوستمون هم گفت 24 کم گیر میاد...
اینو پیدا کردم:
LG W2452V...سایز 24 اینچ...قیمت 425000

برای خرید سامسونگ و ال جی میتونین به نمایندگی های مجازشون مراجعه کنین...
در مورد مارکهای متفرقه هم باید به یکی اعتماد کنید دیگه...چاره ای نیست...

یه Main و CPU برای با حدود 150-160 معرفی کنید که کارت گرافیک ONBOARD هم داشته باشه .اینتل و ای ام دی هم مهم نیست ولی فکر کنم ای ام دی توی این رنج از نظر price / performance بهتر باشه.

سلام دوستان من میخواستم یک هارد اکسترنال 500 گیگی بخرم - به نظر شما کدوم مارک برای خرید مناسبتر است و نسبت به همه کیفیت بهتری داره(از نظر ساخت) ؟

یه Main و CPU برای با حدود 150-160 معرفی کنید که کارت گرافیک ONBOARD هم داشته باشه .اینتل و ای ام دی هم مهم نیست ولی فکر کنم ای ام دی توی این رنج از نظر price / performance بهتر باشه.
از Intel:
CPU:INTEL 5300
M/B:ASUS P5QPL_AM
که حدود 170 تومن میشه
AMD:
CPU:ATHLON X2 7850
M/B:ASUS M3N78-EH
اینم همون حدود میشه که من پلاتفرم Intel رو ترجیح میدم

سلام

دوستان کارت DVB HD مدلی مد نظر تون نیست لطف کنید معرفی کنید با قیمت ؟

دستون درد نکنه.
تنها مدل HD که ممکن هست پیدا بشه SkystarHD هست که فک کنم تنها انتخاب موجود هست اما خب یکی از بهترینها هم هست حدود 150 تومن هم باید باشه.

سلام دوستان من میخواستم یک هارد اکسترنال 500 گیگی بخرم - به نظر شما کدوم مارک برای خرید مناسبتر است و نسبت به همه کیفیت بهتری داره(از نظر ساخت) ؟
شما میتونی از برندای Maxtor,WD,Seagate انتخاب کنی که بسته به Portable یا Desktop بودن و رابط اتصال از 80 تا 150 تومن هستن
مدلهای ارزون فقط USB دارن ، مدلای گرونتر رابط 1394 و یا نرم افزارهای امنیتی دارند.

دوستان موس با DPI بالا (3000به بالا) با قیمت مناسب و مارک معتبر چی پیشنهاد میدن ؟
کیبرد مخصوص بازی هم پیشهادی دارید ؟
-------
دوستان چند بار خواستم ها ! خواهشا یه پاسخی بدید : قیمت های مدل 295GTX از مارکای ZOTAC و EVGA و XFX و BFG ویا هر مارک معقول دیگر ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or