مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

موندم بین ZOTAC GTX 650 1GB و Sapphire HD 7770 1GB؟ کدوم بهتره؟

قیمتاشون که یکین

بنچمارک بلتفیلد 3 رو چک کردم رو 1080p فقط 3 فریم اختلاف بود (7770: 26-23/ 650: 23-20)

مانیتورم 900*1600 ه

این مشکل نداشتن ATI physx چقدر مشکل سازه؟

خب 7770 یه کم سریعتره، نداشتن PhySx هم مهم نیست، همش چقدر قدرت دارن این رده کارتا که بخواید امکانات جانبی رو هم روشون فعال کنید! اگر GTX 650 رو هم بگیرید باز اگه بخواین PhySx رو فعال کنید اونقدر راندمانش پایین میاد که ارزش استفاده نداره

من توصیه می کنم R7 260X یا GTX 650Ti رو با 100 تومن بالاتر بخرید. ارزشش رو داره.

با سلام
حداقل سيستمي كه بتونه بازي هاي نسل قبل رو باكيفيت خوب (بالاي متوسط) اجراكنه، معرفي كنيد.
البته همراه باقيمت،چون قبل از اينكه تصميم جدي براي خريد بگيرم مخوام بدونم حداقل چقدر بايد بودجه كنار بذارم.

با سلام
حداقل سيستمي كه بتونه بازي هاي نسل قبل رو باكيفيت خوب (بالاي متوسط) اجراكنه، معرفي كنيد.
البته همراه باقيمت،چون قبل از اينكه تصميم جدي براي خريد بگيرم مخوام بدونم حداقل چقدر بايد بودجه كنار بذارم.

این سیستم "حداقل سخت افزار" پیشنهادی مطابق درخواست شما هست:

CPU:Core i5 4430
RAM:2*4GB 1333 DDR3
M/B:ASUS H81-PLUS
VGA:ASUS GTX 760 OC 2GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

حدود 2710 میشه.

این مشخصات سیستممه :
motherbord :gigabyte g1 assassin killer
VGA:6950 2GB
Ram: 12GB 1600
CPU :Intel Core i7 Quad 960 3.20GHz
اگه یه vga 6950 دیگه اظافه کنم تاثیر زیادی تو اجرای بازی ها میبینم ؟

این مشخصات سیستممه :
motherbord :gigabyte g1 assassin killer
VGA:6950 2GB
Ram: 12GB 1600
CPU :Intel Core i7 Quad 960 3.20GHz
اگه یه vga 6950 دیگه اظافه کنم تاثیر زیادی تو اجرای بازی ها میبینم ؟

تاثیر که خب تا 80-70% بهتر میشه، اما این کارت DX12 رو پشتیبانی نمیکنه + دردسر های CFX

به نظرم بفروشیش پولش رو بزاری رو بودجت و یه کارت نسل جدید "چه انویدیا چه AMD" بگیری بهتر هست ...

سلام دوستان
این مشخصات سیستم منه
intel core 2 duo E7500 2.93 GHz
motherboard ASUS P5Q SE
ram 4 gig DDR2
power 480
حالا با توجه به اینا
1 - میتونم یه کارت گرافیک مثلا ASUS - GeForce GTX 770 رو بگیرم برا سیستم چون درگاه PCIE سیستم من 2 هست و این کارن گرافیک براش PCIE 3 رو نوشته بود ؟
2 - پاور رو باید حتما عوض کنم بقیه قطعات رو چی لازمه یا نه ؟
یه چیزی باشه فقط بتلفید 4 ما رو بهتر راه بندازه . بتلفیلد 4 رو آنلاین میزنم ولی یکمی لگ تو بازی هست .
راستی کارت گرافیک الان هم که بازی میکنم ATI HD 5670 هست

سلام و خسته نباشید!
دوستان من تو عید فهمیدم کامپیوترم سریع داغ میکنه !(تو حالت عادی نه تو بازی تا جایی که کند میشه بازی!یعنی اولاش کند نیست!برای مثال بنچمارکم تو بازی thief 53 فریم هست ولی تو بازی بعد از مدتی افت فریم پیدا میکنه!)به نظرتون چیکار کنم؟
کارتم zotac 660ti(نسخه دو گیگ) و cpu core i5 3570 و مادربورد gigabyte z87-hd3 هست!رمم هم 8 باس 1600 هست!پاورمم thermal take 630w 80plus هست!به نظرتون میتونه از هارد باشه چون خیلی هاردم قدیمیه! روزولوشنی که بازی میکنم هم 1440*900 هست!

دوستان امروز رفتم Sapphire 7770 بگیرم وقتی برگشتم خونه میبینم کارت فرق میکنه با اون چیزی که تو نت دیدم، اینو بم دادن:

:( یه جا خوندم گفتن که این 7770 نیست :(:(( اونی که تو نت هست برا فروش اینه:

اینی که بم دادن درسته؟

بعدشم میبینم هیچ کابلی توش نیست :(:(:( هیچی....

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
این مشخصات سیستم منه
intel core 2 duo E7500 2.93 GHz
motherboard ASUS P5Q SE
ram 4 gig DDR2
power 480
حالا با توجه به اینا
1 - میتونم یه کارت گرافیک مثلا ASUS - GeForce GTX 770 رو بگیرم برا سیستم چون درگاه PCIE سیستم من 2 هست و این کارن گرافیک براش PCIE 3 رو نوشته بود ؟
2 - پاور رو باید حتما عوض کنم بقیه قطعات رو چی لازمه یا نه ؟
یه چیزی باشه فقط بتلفید 4 ما رو بهتر راه بندازه . بتلفیلد 4 رو آنلاین میزنم ولی یکمی لگ تو بازی هست .
راستی کارت گرافیک الان هم که بازی میکنم ATI HD 5670 هست

در پیام خصوصی پاسخ داده شد.

سلام و خسته نباشید!
دوستان من تو عید فهمیدم کامپیوترم سریع داغ میکنه !(تو حالت عادی نه تو بازی تا جایی که کند میشه بازی!یعنی اولاش کند نیست!برای مثال بنچمارکم تو بازی thief 53 فریم هست ولی تو بازی بعد از مدتی افت فریم پیدا میکنه!)به نظرتون چیکار کنم؟
کارتم zotac 660ti(نسخه دو گیگ) و cpu core i5 3570 و مادربورد gigabyte z87-hd3 هست!رمم هم 8 باس 1600 هست!پاورمم thermal take 630w 80plus هست!به نظرتون میتونه از هارد باشه چون خیلی هاردم قدیمیه! روزولوشنی که بازی میکنم هم 1440*900 هست!

من متوجه نشدم، بالاخره داغ می کنه که کند میشه یا نه؟
از هارد هم نمی تونه باشه کندی وسط باری، مگر اینکه چیزی رو لود بکنه که Thief اینطوری نیست

شما یه برنامه ی مانیتور دمای CPU مثل MSI AfterBurner رو همزمان با اجرای بازی باز کن و آخر بازی ببین حداکثر دمای پردازنده چقدر شده. مشکلات رو هم توی تاپیک مشکلات سخت افزار مطرح کنید.

دوستان امروز رفتم Sapphire 7770 بگیرم وقتی برگشتم خونه میبینم کارت فرق میکنه با اون چیزی که تو نت دیدم، اینو بم دادن:

اینی که بم دادن درسته؟

شما خرید که میری خودت اگه تردیدی داشته باشی چرا همون موقع خرید مطرح نمی کنی؟
مدل چیه؟ گارانتی چیه؟!
بردش که خیلی کوچیکه برای 7770.

شما خرید که میری خودت اگه تردیدی داشته باشی چرا همون موقع خرید مطرح نمی کنی؟
مدل چیه؟ گارانتی چیه؟!
بردش که خیلی کوچیکه برای 7770.
این باکسش:

پشتشم یه برچسب ظریف داره که نوشته HD 7770 1gb

گارانتی هم فروشنده direct company زده واسم

آخرین ویرایش:
با سلام.

رم لپتاپ فوجیتسو من یه همچین چیزی هست که تو ایران پیدا نمیشه. یه 4 گیگ میخوام بندازم کنارش. جایگزینش چی بگیرم که با این نا هماهنگی ایجاد نکنه؟

105_7876.jpg

مال من آخرش نمیدونم تایمیگ هست یا چیز دیگه به جای 12-11 هست 11-11

این باکسش:

پشتشم یه برچسب ظریف داره که نوشته HD 7770 1gb

گارانتی هم فروشنده direct company زده واسم

خب شما کارت رو بدون پیچ کردن نصب کن ، درایورش رو نصب کن
بعد برنامه ی GPU-Z رو دانلود و نصب کن و یه اسکرین شات از طریق خود برنامه بگیر و آپلود کن

با سلام.

رم لپتاپ فوجیتسو من یه همچین چیزی هست که تو ایران پیدا نمیشه. یه 4 گیگ میخوام بندازم کنارش. جایگزینش چی بگیرم که با این نا هماهنگی ایجاد نکنه؟

مال من آخرش نمیدونم تایمیگ هست یا چیز دیگه به جای 12-11 هست 11-11

خب اون اعداد تایمینگ نیست، مدل ماجول تولیدی هست.
بهترین راهکار برای شما اینه که این ماجول رو بفروشید و دوتا ماجول از یه برند معتبر مثل KINGESTON یا ADATA یا CORSAIR بخرید و نصب کنید.

اینی که بم دادن درسته؟

کارتی که شما گرفتید HD7770 و اونی که مد نظرتونه "عکس دوم" HD7770 GHz OC هست ...

خب شما کارت رو بدون پیچ کردن نصب کن ، درایورش رو نصب کن
بعد برنامه ی GPU-Z رو دانلود و نصب کن و یه اسکرین شات از طریق خود برنامه بگیر و آپلود کن

کارتی که شما گرفتید HD7770 و اونی که مد نظرتونه "عکس دوم" HD7770 GHz OC هست ...
فرشیدجان متاسفانه فروشنده پکو باز و بس کرده موقع خرید و انگار یادش رفته مبدل DVI->VGA رو بذاره سر جاش، امشب نتونسم نصبش کنم تا فردا دوباره برم سراغش و بعدش آمارشو اینجا بذارم، ممنون بابت صبر و حوصله ای که به خرج میدی.

یه سوال: الان من اینو گرفتم 400 تومن، تو بازار ایران چنده الان؟

veryhigh جان ممنون، خیالم راحت شد، تو آمازونم که یه نگا انداختم همین مدلو بود که دیگه مطمئن شدم کارتم مشکلی نداره. سافایر چندین مدل مختلف داره واسه 7770 که واقعا آدم گیج میشه.

فرشیدجان متاسفانه فروشنده پکو باز و بس کرده موقع خرید و انگار یادش رفته مبدل DVI->VGA رو بذاره سر جاش، امشب نتونسم نصبش کنم تا فردا دوباره برم سراغش و بعدش آمارشو اینجا بذارم، ممنون بابت صبر و حوصله ای که به خرج میدی.

یه سوال: الان من اینو گرفتم 400 تومن، تو بازار ایران چنده الان؟

veryhigh جان ممنون، خیالم راحت شد، تو آمازونم که یه نگا انداختم همین مدلو بود که دیگه مطمئن شدم کارتم مشکلی نداره. سافایر چندین مدل مختلف داره واسه 7770 که واقعا آدم گیج میشه.

قیمتش که درسته، خود کارت هم که تشخیص هویت شد، پس دیگه مشکلی نیست!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or