مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

دوستان یه اسپیکر استریو برای گیم میخوام قیمتش از 350 بالاتر نره کیفیت عالی باشه و کلا خیلی خوب باشه دیگه و تو بازار هم بشه راحت پیدا کردبعد با این قیمت اصلا اسپیکر خوب پیدا میشه یا باید یه 1 نومنی بدی؟ اونقدر حرفه ای نمیخوام باشه واسه تو اتاق میخوام کیفیت و بیس عالی باشه در همون حد

آخرین ویرایش:
این پردازنده ای که ٢٠ تا ٣٠ راندمان بهتر از cpu من داره چی میتونه باشه(چه مدل از amd یا intel)؟
چه قیمتی رو این سی پی یو میشه گذاشت؟

یه INTEL Core i5 4670 برای بازیهای روز کافی هست و حدود 650 تومنه.

دوستان یه اسپیکر استریو برای گیم میخوام قیمتش از 350 بالاتر نره کیفیت عالی باشه و کلا خیلی خوب باشه دیگه و تو بازار هم بشه راحت پیدا کردبعد با این قیمت اصلا اسپیکر خوب پیدا میشه یا باید یه 1 نومنی بدی؟ اونقدر حرفه ای نمیخوام باشه واسه تو اتاق میخوام کیفیت و بیس عالی باشه در همون حد

توی این پست پاسخ داده شده در صفحه ی پیش.

سلام مجدد. سال نو مبارک باشه و ایشالله سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

فرشید جان بودجه رو تا 400 افزایش دادم (واسه خرید هارد اکسترنال). بهترین گزینه واسه خرید چی هست؟
این مدل از سی‌گیت رو دیدم Seagate Back Up Plus 3TB External HDD، که قیمتش هم 390-400 بود. ولی WD با حجم 2TB همین قیمت بود. چرا این قدر تفاوت دارند؟
خلاصه هر چی که خودتون فکر می‌کنید بهتره پیشنهاد بدید. با تشکر.

سلام مجدد. سال نو مبارک باشه و ایشالله سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

فرشید جان بودجه رو تا 400 افزایش دادم (واسه خرید هارد اکسترنال). بهترین گزینه واسه خرید چی هست؟
این مدل از سی‌گیت رو دیدم Seagate Back Up Plus 3TB External HDD، که قیمتش هم 390-400 بود. ولی WD با حجم 2TB همین قیمت بود. چرا این قدر تفاوت دارند؟
خلاصه هر چی که خودتون فکر می‌کنید بهتره پیشنهاد بدید. با تشکر.

درود و نوروز شما هم مبارک، توی پروفایلتون امکان پاسخگویی نداشتم، چون برای من بسته بود.

مدل 3 ترابایتی که شما می گید قیمتش حدود 390 تومن هست و مدل خوبی هم هست، مدلی که شما می گید از WD و دوترابایتی و همین قیمت هست احتمالا از سری WD LIVE هست که رابط اترنت یا LAN گیگابیت داره که بطور مستقل می تونه توی شبکه باشه، در صورتی که مدل سی گیت فقط USB 3.0 هست و باید به پورت USB وصل بشه. این که کدوم یک رو انتخاب کنید بستگی به نیاز شما داره وگرنه هر دو خوبن.

داداش فرشيد اين مدل Z323 واقعا با اين قيمت چيز خوبي هست؟ واقعا كيفيت خوبي ميده ؟
بعد من كه نياز به كارت صدا ندارم مادربوردم رو نميدونم دقيق چيه ولي MSI براي گيمينگه نياز داره بخرم؟
مثلا يه مدل Z523 هست كه ٢٨٠ هست و ٤٠ واته ارزش داره اينيكيو بگيرم چون صداي اونقدر بلند نميخوام

آخرین ویرایش:
داداش فرشيد اين مدل Z323 واقعا با اين قيمت چيز خوبي هست؟ واقعا كيفيت خوبي ميده ؟
بعد من كه نياز به كارت صدا ندارم مادربوردم رو نميدونم دقيق چيه ولي MSI براي گيمينگه نياز داره بخرم؟
مثلا يه مدل Z523 هست كه ٢٨٠ هست و ٤٠ واته ارزش داره اينيكيو بگيرم چون صداي اونقدر بلند نميخوام

کیفیت خوبی دارن، اما تفاوتشون بجز قدرت خروجی در اندازه ی درایورهای اسپیکر هست که ممکنه محدوده ی فرکانسی و حساسیتش رو تغییر بده.
مدل 523 هم خوبه، اما همونطور که گفتم کیفیت کارت صدا هم مهم هست، مدل مادربردت رو نگفتی بنابراین نمی تونم در مورد کیفیت اون نظر بدم.

من میخواستم کارت صدام رو ارتقا بدم و بهترین کارت صدای بازار رو بخرم..البته واسه موزیک میخوام

بهترین کارت صدا چیه؟؟قیمت چنده؟ایا اگه عوض کنم تو کیفیت موزیک هایی که گوش میکنم تاثیر چشمگیری داره یا نه؟

با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه دوستان به خصوص آقا فرشید عزیز
آقا فرشید یکی از دوستام پیش یه غیر متخصص یه سیستم به اصطلاح گیم میخواسته جمع کنه سیستمی با مشخصات زیر رو براش جمع کردن که
main asus p8h61usb3
cpu i3 2120
vga asus 6670 2g
pow 530 green
case x5 green
h.d.d 500
ram corsair 4g 1600
الان که سیستم رو گرفته به مشکل برخورده راهی هست که با مبلغی حدود 500 (البته به اضافه قطعات خودش) بتونه یه سیستم مناسب برای بازی روز تهییه کنه؟

من میخواستم کارت صدام رو ارتقا بدم و بهترین کارت صدای بازار رو بخرم..البته واسه موزیک میخوام

بهترین کارت صدا چیه؟؟قیمت چنده؟ایا اگه عوض کنم تو کیفیت موزیک هایی که گوش میکنم تاثیر چشمگیری داره یا نه؟

می تونید از برند CREATIVE مدل SB X-FI 5.1 رو انتخاب کنید که برای موزیک بسیار عالی هست و یا مدل SOUNDBLASTER Z از همین برند رو که کارت اینترنال هست و تراشه ای بسیار با کیفیت داره، البته امکانات جنبی اون بیشتر مناسب بازی هست
مدل اولی 220 تومن و مدل دومی هم 390 تومن قیمت داره.

با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه دوستان به خصوص آقا فرشید عزیز
آقا فرشید یکی از دوستام پیش یه غیر متخصص یه سیستم به اصطلاح گیم میخواسته جمع کنه سیستمی با مشخصات زیر رو براش جمع کردن که
main asus p8h61usb3
cpu i3 2120
vga asus 6670 2g
pow 530 green
case x5 green
h.d.d 500
ram corsair 4g 1600
الان که سیستم رو گرفته به مشکل برخورده راهی هست که با مبلغی حدود 500 (البته به اضافه قطعات خودش) بتونه یه سیستم مناسب برای بازی روز تهییه کنه؟

خوشبختانه با ارتقای کارت گرافیکی می تونه 90 درصد مشکلات با بازیهای جدید رو رفع کنه.
کارتی مثل R7 250X یا GTX 650Ti توصیه میشه، اینها تازه پایینترین مدلهای مناسب بازی هستن. کارت گرافیک شما خیلی وقته که مناسب بازی نیست و تولید هم نمیشه.
ش

با سلام
سال جدید رو به همه ی بازی سنتری های عزیز تبریک می گم ایشالا سال خوبی بخصوص از لحاظ گیمینگ داشته باشیم ...
من سیستمم اینه می خوام اگه امکانش هست ارتقا بدم برای بازی بنظرتون میشه با ارتقاء اوکی کرد یا نیاز به تغییر کلی هست !؟ بودجه هم تا سقف 2 تومان ...
CPU : AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor
Graphic card : NVIDIA GeForce 9600 GT 1GBram : 6 gb ddr2
motherboard : gigabyte ma770-ud3

با سلام
سال جدید رو به همه ی بازی سنتری های عزیز تبریک می گم ایشالا سال خوبی بخصوص از لحاظ گیمینگ داشته باشیم ...
من سیستمم اینه می خوام اگه امکانش هست ارتقا بدم برای بازی بنظرتون میشه با ارتقاء اوکی کرد یا نیاز به تغییر کلی هست !؟ بودجه هم تا سقف 2 تومان ...

برای بازی که CPU و گرافیکت ضعیفه 9600 دیگه خیلی قدیمی شده و بازی های جدید رو جواب نمیده! برای Cpu مدل Core i5 3330 مدل بسیار خوبیه که حدود 550 هست ! ولی میتونی مدل پایین تر بگیری و یه کارت گرافیک مدل بالاتر بگیری
برای گرافیک هم GTX 680 قیمتش معادل 1300 هست ! در مورد مادربورد هم یکی از مدل های گیمینگ Msi خیلی خوبن قیمتشون از 400 هست تا 1 2 تومن !

آخرین ویرایش:
آقا فرشید میشه نظرتون رو در مورد این سیستم خصوصا مادربورد و گرافیکش بگید و اینکه آیا برای بازی های روز مناسب هست یه نه

motherbord :gigabyte g1 assassin killer
socket 1366

VGA:6950 2GB
Ram: 12GB 1600
CPU :Intel Core i7 Quad 960 3.20GHz

با سلام

برای بازی که CPU و گرافیکت ضعیفه 9600 دیگه خیلی قدیمی شده و بازی های جدید رو جواب نمیده! برای Cpu مدل Core i5 3330 مدل بسیار خوبیه که حدود 550 هست ! ولی میتونی مدل پایین تر بگیری و یه کارت گرافیک مدل بالاتر بگیری
برای گرافیک هم GTX 680 قیمتش معادل 1300 هست ! در مورد مادربورد هم یکی از مدل های گیمینگ Msi خیلی خوبن قیمتشون از 400 هست تا 1 2 تومن !

خب همونطور که دوستم گفتن قطعاتتون ضعیفه، ارتقای کامل سیستم یه گزینه ی پیش رو هست که بهترین راندمان رو نتیجه میده و ارتقای جزیی سیستم هم یه انتخاب دیگه که تا حد زیادی مشکل رو برطرف می کنه.
با توجه به اینکه بودجه ی شما 2 تومن هست اینها توصیه میشه:

CPU:Core i5 4430
RAM:2*4GB 1333 DDR3
M/B:ASUS H81-PLUS
VGA:ASUS GTX 760 OC 2GB GDDR5

اینا حدود 2140 میشه و دیگه نمیشه ارتقایی کمتر از این برای شما در نظر گرفت که ارزش خرید داشته باشه.

آقا فرشید میشه نظرتون رو در مورد این سیستم خصوصا مادربورد و گرافیکش بگید و اینکه آیا برای بازی های روز مناسب هست یه نه

motherbord :gigabyte g1 assassin killer
socket 1366

VGA:6950 2GB
Ram: 12GB 1600
CPU :Intel Core i7 Quad 960 3.20GHz

خب این سیستم که قدیمی و بازنشسته هست و دیگه بهترین راندمان رو نداره؛ هم پردازنده و هم گرافیکش در زمان خودشون بهترین ها بودن اما الان نسبتا ضعیف محسوب میشن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or