مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
سلام خدمت اساتید .
میخواستم سه تا قطعه عوض کنم cpu وgraphic و maine
بودجه هم تا 2.200 میخواستم هزینه کنم
البته من پاورم 530 وات گیرینه اگه لازمه اونم عوض کنم بگید بودجه هم نهایتا 2.500
با تشکر

CPU:INTEL Core I5 4670
M/B:ASUSB85-PLUS
VGA:Geforce GTX 770 2GB DDR5

حدود 2480 میشه
پاور هم یه 550 وات به بالا لازم داره، با پاور شما هم مشکلی نخواهد داشت اما توصیه میشه یه 600 وات گرین به بالا تهیه کنید.

درود.
یک کیس مگنوم و یک پاور گرین 535 که هر دو تا دست دوم هستند رو به چه قیمتی میتونم بفروشم؟
ممنون

حدود 170 تا 200 می تونه مناسب باشه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
من میخوام این سیستم رو بگیرم بنظرتون تا آخر نسل جوابم رو میده؟البته آخرای نسل با کیفیت مدیوم یا لاو بازی کنم مشکلی نیست...!!!
Cpu:core i5 4670k
Vga:gtx 650ti boost 2gb
Ram:apacer 12gb(3*4)1333
Power:green 535a
ارزونترین مین بورد از سوکت 1150 چی هست؟فقط 4 تا اسلات رم داشته باشه و 16 گیگ رو ساپورت کنه و core i7 رو هم ساپورت کنه البته sata 3&usb 3 رو هم داشته باشه!فقط ارزونترین باشه(برند برام مهم نیست)اورکلاکر هم نیستم!!:d
ممنونم...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من میخوام این سیستم رو بگیرم بنظرتون تا آخر نسل جوابم رو میده؟البته آخرای نسل با کیفیت مدیوم یا لاو بازی کنم مشکلی نیست...!!!
ارزونترین مین بورد از سوکت 1150 چی هست؟فقط 4 تا اسلات رم داشته باشه و 16 گیگ رو ساپورت کنه و core i7 رو هم ساپورت کنه البته sata 3&usb 3 رو هم داشته باشه!فقط ارزونترین باشه(برند برام مهم نیست)اورکلاکر هم نیستم!!:d
ممنونم...
حداقل کارت گرافیک رو باید به زودی عوض کنی!

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
ممنونم...

شما اگه میخوای ارزون ترین مادربرد رو بگیری و اورکلاکر هم نیستی پس چرا CPU رو از سری K انتخاب کردی اصلا ؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
شما اگه میخوای ارزون ترین مادربرد رو بگیری و اورکلاکر هم نیستی پس چرا CPU رو از سری K انتخاب کردی اصلا ؟

در آینده یه مین درست و حسابی میگیرم واسه همین cpu رو از سری k انتخاب کردم بودجه فعلیم فعلا کفاف نمیده و میخوام ارزونترین مین بورد رو بگیرم...

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
در آینده یه مین درست و حسابی میگیرم واسه همین cpu رو از سری k انتخاب کردم بودجه فعلیم فعلا کفاف نمیده و میخوام ارزونترین مین بورد رو بگیرم...

خب این ترکیب نا متوازن هست, پردازنده رو باید ضعیفتر و گرافیک رو باید قویتر بردارید, اون 3 تا ماجول چهار گیگی هم اشتباه هست, یا باید دو تا باشه یا چهار تا!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
خب این ترکیب نا متوازن هست, پردازنده رو باید ضعیفتر و گرافیک رو باید قویتر بردارید, اون 3 تا ماجول چهار گیگی هم اشتباه هست, یا باید دو تا باشه یا چهار تا!

فرشید ارزونترین مین بورد رو نگفتی!!!
این الان خوبه؟
Cpu:4670
Ram:2*4
Vga:GTX 760
Main:????

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
سلام من یک هارد4ترابایت wd سری بلک میخوام قیمتش چقدره و از کجا میتونم تهیه کنم(تو مشهد اگه جایی هست)

سری بلک خیلی گرونه اگرم پیدا بشه، اینجا هم حدود 1650 تومن هست!
توصیه من اینه که دو تا 2 ترابایتی SEAGATE 7200 64MB بخری که حدود 570 تومن درمیاد باهمون راندمان.

فرشید ارزونترین مین بورد رو نگفتی!!!
این الان خوبه؟
Cpu:4670
Ram:2*4
Vga:GTX 760
Main:????

حالا خیلی بهتر شد

CPU:INTEL Core I5 4670
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS B85-PLUS
VGA:Geforce GTX 760 2GB DDR5

مادربرد ارزونتر H81 هم هست اما برای پردازنده و گرافیک شما از این پایینتر توصیه نمیشه، حدود 330 تومن هست.

من میخوام یه هدفون بگیرم تا 250 تومن , نظر خودم Razer Electra هست , به نظرتون تا این قیمت چیز بهتری هم هست ؟

تا 300 تومن مدل RAZER Carcharias انتخاب بهتری هست، توصیه میشه.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
تا 300 تومن مدل RAZER Carcharias انتخاب بهتری هست، توصیه میشه.
این مدلی که شما گفتی میکروفون داره , در صورتی که من میکروفون دار نمیخوام !
خودم بین Electra و Kraken موندم . نظر شما چیه ؟ میارزه که 100 تومن بیشتر بدم واسه Kraken ؟ یا اصلا تو این رنج قیمت هدست بدون میکروفون بهتری جز این دو تا هست ؟
یه سوال دیگه دارم که اینا به گوشی هم وصل میشند ؟

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
سلام به همه ی دوستان
بعد از ارتقای سیستم این قطعات برام موندن
میخواستم بدونم چقدر قیمت میخورن برای فروش:
cpu:amd phenom x4 955be
mb:msi 870s g46 یکسال گارانتی داره
vga:msi R7770-2PMD1GD5/OCیکسال گارانتی
ممنونم
موفق باشید

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
این مدلی که شما گفتی میکروفون داره , در صورتی که من میکروفون دار نمیخوام !
خودم بین Electra و Kraken موندم . نظر شما چیه ؟ میارزه که 100 تومن بیشتر بدم واسه Kraken ؟ یا اصلا تو این رنج قیمت هدست بدون میکروفون بهتری جز این دو تا هست ؟
یه سوال دیگه دارم که اینا به گوشی هم وصل میشند ؟

خب یه هدست کیمینگ که نمی تونه میکروفون نداشته باشه، اینا هیچ کدوم هدست موزیک نیستن!
KRAKEN هم خیلی خوبه ولی دنبال میکروفون داشتن یا نداشتن نباش، بهترین کیفیت صدا و راحتی، سبکی و دوام مهم هست.

سلام به همه ی دوستان
بعد از ارتقای سیستم این قطعات برام موندن
میخواستم بدونم چقدر قیمت میخورن برای فروش:
cpu:amd phenom x4 955be
mb:msi 870s g46 یکسال گارانتی داره
vga:msi R7770-2PMD1GD5/OCیکسال گارانتی
ممنونم
موفق باشید

می تونی 600 تا 650 تومن برای فروش بزاری.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
خب یه هدست کیمینگ که نمی تونه میکروفون نداشته باشه، اینا هیچ کدوم هدست موزیک نیستن!
KRAKEN هم خیلی خوبه ولی دنبال میکروفون داشتن یا نداشتن نباش، بهترین کیفیت صدا و راحتی، سبکی و دوام مهم هست.
من از میکروفون استفاده نمیکنم آخه :d مثله یه چیزه اضافی میمونه واسم !
برای گیم هم میخوام و تا حدی موزیک
نگفتی که اینا با موبایل هم کار میکنن ؟:-/
شما بگو Kraken یا Electra ؟ حرفت واسه من سنده ;)
اینم لینک جفتش :
Amazon.com: Razer Kraken Over Ear Headphones - Black: Electronics
Amazon.com: Razer Electra Over Ear PC and Music Headset - Black: Computers & Accessories

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر