مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان این سیستم نیاز به اپدیت داره؟اگه اره چقدر هزینه میخواد.

VGA: GTX 560 TI DCII TOP

RAM: 8 GB

CPU: CORE I5 2500K

MB: ASUS P8P67
اولین تغییر که به چشمم بیاد میتونه تعویض گرافیک باشه اگه استفادت گیمه حالا بسته به بودجت وگرنه cpu mb ram فعلانه اوکیه ... بتونی یه 760 به بالا بگیری افزایش قدرت محسوسی تو گیم پیدا میکنی

golden phonix

کاربر سایت
May 25, 2013
74
با سلام به همه ی دوستان
یه پاور 550 کولر مستر دارم که 240ت خریدم و حدودا 2 ماه کار کرده میخوام بفروشمش به نظرتون چند بدم خوبه؟
یه سایت هم دیدم که پاور میفروخت پاور 685 (احتمالا گرین) دسته دو رو 270 و پاور 685 نو رو 340 میداد ولی میگفت پاور نو کارتنش باز شده و کابل برقش رو برداشتن به نظرتون قیمتا خوبه؟هردو تا پاورهم تا 94 گارانتی داره به نظرتون به اینکه گارانتی داره میشه اعتماد کرد یا باید مهلت تست بگیرم؟ من از یکی شنیدم که میتونن رو پاور های تعمیری که باز شده هم برچسب گارانتی بزنن ایا این موضوع صحت داره؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
دوستان این کپن های بازی splinter cell blacklistرو کارت های انویدیا هست چه جوریه اومده؟فروشند ها ور نمیدارن؟کلا یه توضیح بدید من الان برم خرید کنم تو جبعش کد هست؟اصلا تین مدلا که کپن داره وارد بازار شده؟با تشکر اونور پرسیدم کسی نمیدونست

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
با سلام به همه ی دوستان
یه پاور 550 کولر مستر دارم که 240ت خریدم و حدودا 2 ماه کار کرده میخوام بفروشمش به نظرتون چند بدم خوبه؟
یه سایت هم دیدم که پاور میفروخت پاور 685 (احتمالا گرین) دسته دو رو 270 و پاور 685 نو رو 340 میداد ولی میگفت پاور نو کارتنش باز شده و کابل برقش رو برداشتن به نظرتون قیمتا خوبه؟هردو تا پاورهم تا 94 گارانتی داره به نظرتون به اینکه گارانتی داره میشه اعتماد کرد یا باید مهلت تست بگیرم؟ من از یکی شنیدم که میتونن رو پاور های تعمیری که باز شده هم برچسب گارانتی بزنن ایا این موضوع صحت داره؟
سلام
پاور شما حدودا 170 هزار تومن ارزش داره.
پاور دست دوم باید تست بشه و اینکه تست کامل پاور نیاز به تجهیزاتی داره که کاربر معمولی نداره.
اینکه در پاور دست دوم تقلب صورت بگیره، به هر شکل از ریسک های خریدن پاور دست دوم هستش.

دوستان این کپن های بازی splinter cell blacklistرو کارت های انویدیا هست چه جوریه اومده؟فروشند ها ور نمیدارن؟کلا یه توضیح بدید من الان برم خرید کنم تو جبعش کد هست؟اصلا تین مدلا که کپن داره وارد بازار شده؟با تشکر اونور پرسیدم کسی نمیدونست
شما اگر دنبال SC Blacklist هستین، می تونید CD-KEY اورجینال بازی رو جدا تهیه کنید.
اینکه باندل این بازی در بازار بیاد معلوم نیست. بستگی به شرکت وارد کننده داره.
به انصاف فروشنده هم مربوط هست که CD-KEY رو بر نداره.

مقدار رم هات کافی هستش. سی پی یو هم برای بازی های امروزی مناسب هستش.
فقط کارت گرافیکت عوض بشه کارایی سیستم خیلی افزایش پیدا می کنه.
چقدر بودجه برای ارتقاء دارین؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

به نظر من صبر کن سیستم های نسل بعدی که اومدن(سری 800 انویدیا مثلا!)اونوقت ارتقاع بده(ترجیها کل سیستم رو, منهای رم ها و اگه سی پی یو ها رشد آنچنانی نداشتن هم همین CPU و مادربورد خودت خوبه).

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,776
نام
فرشید
فرشید عزیز سیستم برای کار اداری 1 تا 1100 چه پیشنهاد میدی؟
مرسی

این سیستم توصیه میشه:

CPU:AMD A6-3650
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:MSI A55-P33
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:480A GREEN
CASE:GREEN MAGNUM2

حدود 1150 درمیاد، اگر کمی به بودجه اضافه میشد اونوقت خرید یه پلاتفرم Core i3 هم امکانپذیر میشد که راندمان بالاتری داشت.

golden phonix

کاربر سایت
May 25, 2013
74
سلام
پاور شما حدودا 170 هزار تومن ارزش داره.
پاور دست دوم باید تست بشه و اینکه تست کامل پاور نیاز به تجهیزاتی داره که کاربر معمولی نداره.
اینکه در پاور دست دوم تقلب صورت بگیره، به هر شکل از ریسک های خریدن پاور دست دوم هستش.

پس باید مهلت تست بگیرم؟اگه پاور رو پیش تعمیرکار ها ببرم میفهمن پاور سالمه یا نه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
دوستان رم DDR 2 با ظرفیت 2گیگ چه قیمته؟
Kningston 2GB DDR2 800MHZ
حدودا 80 هزار تومن هستش.

پس باید مهلت تست بگیرم؟اگه پاور رو پیش تعمیرکار ها ببرم میفهمن پاور سالمه یا نه؟

برای هر قطعه دست دوم شما باید حداقل 48 ساعت مهلت تست بگیرین.
اگر پاور Green هستش می تونید ببرید خدمات پس از فروش شرکت Green اونجا براتون تعیین می کنند که پاور سالمه یا نه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
سلام دوستان نسبت به سیستمم با بودجه 1100 چه گرافیکی رو پیشنهاد میدید ؟

بعد این گرافیک msi gtx 760 gaming الان چنده و هست ؟
سلام
سی پی یو و مادربوردت برای کارت های گرافیک High-END مناسب هستش.
تا 1.2 میلیون تومن GTX 760 توصیه میشه.
مدل MSI رو قیمت ندارم
اما Gigabyte GTX 760 Windforce OC حدودا 1220 هستش. اورکلاک کارخانه هستش و کولینگ خوبی هم داره. نسبت به سایر مدل های غیر رفرنس مثل ASUS و MSI کارایی یکسان یا 1-2 فریم بیشتر داره.

Amirlefthand

کاربر سایت
Feb 7, 2011
211
نام
امیر
آقا من یه کارت گرافیک gtx580با برند evgaدارم این بخوام ردش کنم بره و یه گرافیک جدید بخرم فکر خوبی هست (تا 200تومن هم میتونم روی پول دریافتی ار فروش این بزارم)
اگه اره چه گرافیکی میتونم بخرم؟
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

MohsenP$3

کاربر سایت
Aug 21, 2013
2
سلام به همه...

می خوام پست اولمو با خرید یه کیس تو رینج 800 تومن شروع کنم چون بازی هایی هم که مد نظرمه، بازی های نرمال و یه چند تا شبیه سازه.

ممنون میشم یه کیس تو رینج قیمت گفته شده پیشنهاد بدین.
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر