مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

مهم اینه cpu ی نیست که بتونه با DDR3 کار کنه!
برا اون سیستم پیشنهادی جای 8800gtx یه 8600gt یا ultra بگیر cpu رو E6400 بگیر چون تو نمی تونی سریع ترین vga رو با یک cpu اشغالی ببندی! کلا" دور amd رو هم خط بکش!
اولا که AMD 3800 X2 آشغال نيست
دوما AMD 3800 X2 با 8800 GTX صددرصد نمره بيشتري توي بنچمارکها ميده نسبت به Core 2 Duo 6400 با 8600 GTS
سوما وقتي 6420 و 6320 هست با 4 مگ کش کي ميره سراغ 6400 و 6300 با 2 مگ کش که اختلاف قيمت چنداني ندارند.

نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام

ممنونت میشم مرسی عزیز و بعد این قطعات رو بستم خوب هست یا نه خودت استادیببین می تونی تغییر اش بدی چیزه خوبی بردارم

و بعد ادرس بازار ایرانیان رو به من میدی مرسی

شرمنده قیمتها رو یادت

یک چیزه دیگه می دونی برای چی می خوام AMD بردارم برای این که ارزون وبعد می خوام رم وگرافیک خفن ارتقاع بدم

میشه یک سیستم اینتل دو هسته بدی بوجم دورور 850 الی 1 میلیون هست مرسی

پاساژ ايران: خ وليعصر نرسيده بين ميدان وليعصر و چهار راه طالقاني.
Main: Biostar Tforce P965---------------------------------------------- 105 T
Ram: 2*1 Apacer DDRII-800------------------------------------------- 110 T
Cpu: Intel Core 2 Due 6320--------------------------------------------- 160 T
VGA: XFX - GeForce 8600 GT------------------------------------------ 160 T
Hard:H.d.d western Digital 250 gig 16mb------------------------------ 70 T
Power:Green 480A------------------------------------------------------- 40 T
Monotor:Sumsumg LCD BF1740--------------------------------------- 250 T

سلام اقا اين كش cpu كجا ها كار مي ره نمي دونم جاش بود تو اين تا يپك بپرسم يا نه منو
را هنمايي كنيد دو ستان

يه زحمت ديكه اي هم داستم اگه من بخو ام بيشتر بازيها رو با
1024 در resolution 1280 بازي كنم مي تونم با اين سييتمي كه در بالا گفته شده اجرا كرد ارزششو داره يا نه من قبلا پست داده بودم واسه يه سيستم ديگه اي كه كمك مي خواستم ولي دوستان منو راهنمايي كردند گفتند كه ارزش نداره كه اين همه خرج كني و من بعد از مدتي دوباره اومدم مزاحم شدم يه سيستم در حد 1 ميليونو 100 هزار برام ببنديدفقط وفقط
اينا رو مي خوام power .. cpu... vga..... ram...... min... هاردشم 80 باشه بي زحمت گرافيكو 8800gtx كه تو مايه هاي 550 باشه كه بتونم Clock rate رو تا 600 اور كلاك كنم نمي دونم مي شه يا نه يا اينكه گرافبك HD 2900 XT رو كه نمي دونم قيمتش چنده واز كجاي ايران گير مي ياد ور دارم مي صرفه شما كه استاديد زحمتشو بكشيد دوستان ممنون تازه يه چيز ديگه اينكه اين سيستم قبليمو چند ور مي دارن يا بدمش نون خشكي ببره:biggrin1:

cpu2.6 celeron
vga FX 5700 LE
ram 512 Bus400
min solonex pm 4
موفق باشيد همتون :(

سلام اقا اين كش cpu كجا ها كار مي ره نمي دونم جاش بود تو اين تا يپك بپرسم يا نه منو
را هنمايي كنيد دو ستان

يه زحمت ديكه اي هم داستم اگه من بخو ام بيشتر بازيها رو با
1024 در resolution 1280 بازي كنم مي تونم با اين سييتمي كه در بالا گفته شده اجرا كرد ارزششو داره يا نه من قبلا پست داده بودم واسه يه سيستم ديگه اي كه كمك مي خواستم ولي دوستان منو راهنمايي كردند گفتند كه ارزش نداره كه اين همه خرج كني و من بعد از مدتي دوباره اومدم مزاحم شدم يه سيستم در حد 1 ميليونو 100 هزار برام ببنديدفقط وفقط
اينا رو مي خوام power .. cpu... vga..... ram...... min... هاردشم 80 باشه بي زحمت گرافيكو 8800gtx كه تو مايه هاي 550 باشه كه بتونم Clock rate رو تا 600 اور كلاك كنم نمي دونم مي شه يا نه يا اينكه گرافبك HD 2900 XT رو كه نمي دونم قيمتش چنده واز كجاي ايران گير مي ياد ور دارم مي صرفه شما كه استاديد زحمتشو بكشيد دوستان ممنون تازه يه چيز ديگه اينكه اين سيستم قبليمو چند ور مي دارن يا بدمش نون خشكي ببره:biggrin1:

cpu2.6 celeron
vga FX 5700 LE
ram 512 Bus400
min solonex pm 4
موفق باشيد همتون :(
کش جائي به کار نميياد مثلا اينطور نيست که يه برنامه يک مگ کش بخواد روي سيستمي با 128 کيلوبايت کش اجرا نشه. کش حافظه بسيار سريعيه که آخرين محاسبات رو تو خودش نگه ميداره تا در صورت لزوم مجددا ازشون استفاده کنه اين بستگي به کاربرد داره بعضي موارد ميتونه خيلي مفيد باشه بعضي موارد هم اصلا بدرد نميخوره.
اين سيستم بالائي رو با سيستم صفحه قبل ترکيب کن سيستم مورد نظرت بدست مياد

اقا يه سيستم كه شما مي دونيد بيشتر با هم مي چسبه و رلكسه مي خواستم دوست عزيز من كه زياد تو كا رسيستم نيستم ولي بدجور مهتاد بازيهاي pcشدم يه لطفي كن ديگه
اي دل غا فل اين بازيها رو هم كه نگفتي مي شه يا نه بازي كرد ا ه ه ه اگه خواستي جواب بده
نا سلامتي شما به بيشتر ؟ جواب مي ديد
موفق باشي

اقا يه سيستم كه شما مي دونيد بيشتر با هم مي چسبه و رلكسه مي خواستم دوست عزيز من كه زياد تو كا رسيستم نيستم ولي بدجور مهتاد بازيهاي pcشدم يه لطفي كن ديگه
اي دل غا فل اين بازيها رو هم كه نگفتي مي شه يا نه بازي كرد ا ه ه ه اگه خواستي جواب بده
نا سلامتي شما به بيشتر ؟ جواب مي ديد
موفق باشي
با سيستم بالائي ميتونيد تمام بازيهاي موجود رو تو رزولوشن 1280 در 1024 که مناسب مانيتورهاي LCD هست اجرا کنيد. اما اگر پول زيادي داشته باشي ميتوني GTX 8800 بخري. که تا چند سال ديگه هم به مشکل بر نخوري البته با اون قيمتي که GTX 8800 داره ميشه چند بار کارت گرافيک رو تو زمانهاي مختلف عوض کرد. فکر ATI ره هم نکن که ارزش خريد نداره
در ضمن کلاک ريت 8600 جي تي هم 540 هست که مثل آب خوردن تا 600 اورکلاک ميشه باس رمش هم 1400 هست ميبيني که نسبت به گرافيک فعليت غوليه واسه خودش.

با سيستم بالائي ميتونيد تمام بازيهاي موجود رو تو رزولوشن 1280 در 1024 که مناسب مانيتورهاي LCD هست اجرا کنيد. اما اگر پول زيادي داشته باشي ميتوني GTX 8800 بخري. که تا چند سال ديگه هم به مشکل بر نخوري البته با اون قيمتي که GTX 8800 داره ميشه چند بار کارت گرافيک رو تو زمانهاي مختلف عوض کرد. فکر ATI ره هم نکن که ارزش خريد نداره
در ضمن کلاک ريت 8600 جي تي هم 540 هست که مثل آب خوردن تا 600 اورکلاک ميشه باس رمش هم 1400 هست ميبيني که نسبت به گرافيک فعليت غوليه واسه خودش.
اهه من چه قد خنگم يا دم رفت اينو بگم اونايي كه گفتم مي نوشتي مثلا vga 8800gtx بقيه با

خودت باز يها رو مي گم تا تهش يعني هم رو high بعدش تو رزولوشن 1280 در 1024

تنظيم بشه واقعا مي شه ببخشيد كه اين همه سئوال مي كنم8800ْGTXبا برد xfx خوبه مي شه اورکلاک كرداگه هارد 80بزارم مشكلي پيش مي ياد
بقيه رو با تو
مي زارم يادت نره ها ممنون
?cpu
ram?
min?
اينارو لطف كن يه جمعي بزن كجا اين قطعاتو پيشنهاد مي كني كه يه خورده با انصافتر مي فروشه ادرس ؟i

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or