مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

پس اگه خودم از دوبی بخرم بیارم مناسبه درسته؟ چون فرقش با 680 کمتر از 7 یا 8 فرم توی مثلا جهاد 3 هست که با 100 دلار ارزونتر خرید خوبی به حساب میاد.
اگر یه کم صبر کنی و 670 DCII TOP رو بگیری که OC شده هم هست خیلی به نفعت میشه . جونکه از 680 ساده هم قوی تر هست (مصرف برق کمتر , نویز کمتر ...) . و فقط 20 دلار از 670 معمولی گرون تره .
این برای بار دوم حالا هی بدو بگو میخوام بخرم :d یه کم صبر کن خُ

سلام
فرق Intel[SUP]®[/SUP] G و intel p در مادربورد چیه؟(p و g)
(p45 بهتره یا g41 )

سری G فقط قابلیت گرافیک آنبردرو دارن و پورت خروجی گرافیک روی مادربرد نصب هست.
این سری P45 یا G41 در کل منقرض شدن و فقط برای سیستمهای خیلی ازون هنوز هم استفاده میشه.

با سلام خدمت دوستان
سیستمی می خواستم واسه کار با 3ds Max
بودجه تا حول و حوش 1800
این سیستم چطوره ؟

CPU:INTEL Core I5 3570k
RAM:Corsair Vengeance 2x4GB 1600
M/B:ASUS p8z77v-Le
VGA:ati FirePro v4800
HDD:Seagate or WD 1 TB Sata 6Gb/s 64 mb
POWER:GREEN GP635B-US

اگه نیاز به تغییر داره ممنون میشم از راهنماییتون

دوستان اگه سوالم بی ربط به تاپیک باشه شرمنده ولی جای دیگه ای به نظرم نرسید.قیمت انواع dvdهای 8.5 گیگ و Verbatim رو میخاستم و مهمتر اینکه یه سایت اینترنتی فروش dvd رو هم معرفی کنید

با سلام خدمت دوستان
سیستمی می خواستم واسه کار با 3ds Max
بودجه تا حول و حوش 1800
این سیستم چطوره ؟

CPU:INTEL Core I5 3570k
RAM:Corsair Vengeance 2x4GB 1600
M/B:ASUS p8z77v-Le
VGA:ati FirePro v4800
HDD:Seagate or WD 1 TB Sata 6Gb/s 64 mb
POWER:GREEN GP635B-US

اگه نیاز به تغییر داره ممنون میشم از راهنماییتون

قطعات خوبی انتخاب شدن و با اون بودجه انتخاب بهتری وجود نداره، اما 2 نکته:

1-برای کار شما به شدت توصیه میشه که 300 تومن بیشتر هزینه کنید و حتما یکی از پردازنده های Core i7 2600K یا 3770K رو بخرید، در راندمان کار شما تاثیر محسوسی داره
2-بجای FireGL PRO یکی از کارتهای QUADRO رو بردارید،از درایورهای اخیر AMD روی این سری کارتها با 3DMAX مشکل زیادی گزارش شده

دوستان اگه سوالم بی ربط به تاپیک باشه شرمنده ولی جای دیگه ای به نظرم نرسید.قیمت انواع dvdهای 8.5 گیگ و Verbatim رو میخاستم و مهمتر اینکه یه سایت اینترنتی فروش dvd رو هم معرفی کنید

دیسک خام اونقدر کم سود هست که توی سایتهای آنلاین قرارش نمی دن برای فروش.

با سلام.
ببخشید بنظر شما با بودجه 600 تومن من یک APU بخرم یا یک سی پی یو و کارت گرافیک؟

با این بودجه خرید مادربرد و پردازنده یFM1 انتخاب بهتریه، گرافیکی در حد بازی در رزولوشن پایین و سبک می ده.

سلام
دوستان من میخوام یک سیستم خوب برای بازی تهیه کنم . که هم خوب باشه و هم از نظر قیمت یک چیز مناسب .
یکی از دوستان میتونه یک مشخصاتی از سیستم مورد نظر برای من تهیه کنه .
ممنونش میشم.

سلام
دوستان من میخوام یک سیستم خوب برای بازی تهیه کنم . که هم خوب باشه و هم از نظر قیمت یک چیز مناسب .
یکی از دوستان میتونه یک مشخصاتی از سیستم مورد نظر برای من تهیه کنه .
ممنونش میشم.

دوست عزیز، باید بودجه رو مشخص کنی، از 1 تومن میشه سیستم بازی پیشنهاد داد تا 4.5 میلیون تومن، مناسب که نشد معیار.

سلام ...
آقا ما قصد خرید یه سیستم با پردازنده ی i5 2400 , gtx 560 ti داشتیم ...
حالا نظرتون چیه به خاطر کاهش قیمت به جای 2400 یه i3 2100 بذاریم ؟
محدودیت به وجود میاد ؟

سلام ...
آقا ما قصد خرید یه سیستم با پردازنده ی i5 2400 , gtx 560 ti داشتیم ...
حالا نظرتون چیه به خاطر کاهش قیمت به جای 2400 یه i3 2100 بذاریم ؟
محدودیت به وجود میاد ؟

اگر واقعا از نظر بودجه محدودیت دارید خرید 2100 انتخاب بدی نیست، بعدا به سریعترین پردازنده های Core i7 قابل ارتقا هست. راندمان بعضی عنوانها ممکنه کمتر بشه، اما بخاطر سرعت ذاتی پردازنده های این نسل و همچنین این مدل که HT هم داره این افت سرعت زیاد محسوس نیست.

اگر واقعا از نظر بودجه محدودیت دارید خرید 2100 انتخاب بدی نیست، بعدا به سریعترین پردازنده های Core i7 قابل ارتقا هست. راندمان بعضی عنوانها ممکنه کمتر بشه، اما بخاطر سرعت ذاتی پردازنده های این نسل و همچنین این مدل که HT هم داره این افت سرعت زیاد محسوس نیست.

* محدودیت که نداریم ولی خب هرچی کمتر بهتر ... قصد ارتقا هم در آینده نداریم ...
* پس به نظرتون محدودیتی که ایجاد نمی کنه ؟ بازی های روز رو میشه تو بالاترین جزئیات اجرا کرد ؟ ( در مورد ti 560 میدونم که در این مورد بهترین نیست)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or