مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

آقا يكي جواب من رو نميده؟ شونصد دفعه پرسيدم هيچ كس جواب نميده:(( بايد تو اين هفته سيستمم رو ببندم.:bash:

هر كس كه ميدونه بگه e6400 و Palit Geforce 7600GS Sonic رو از كجا بگيرم؟(نمايندگيش)

لطفا يكي بزرگواري كنه بگه.(مخصوصا e6400)

با اين اطمينانی که شما دوستان داديد همون دو هسته اي ميگيرم
فقط چون دو هسته اي ميخوام بگيرم ميتونم تا 150 تومن هم خرج کنم
cpu بهتر از اين که گفتی چيه چون ميگند ظاهرا دو هسته اي intel بهتر از amd هست
راستی قبل از این که بخری میخواستم یک نکته بهت بگم رم و مادربوردت چی هست
ممکنه قدیمی باشه ساپورت نکنه ها مارک مادربوردت را بنویس

رم اپاسر بهتره یا تویین موس یا پاترویت یا کینگ ماکس
بهد یک رم 1 گیگ دوال چنل بگیرم بهتره یا دو تا 512معمولی
رم خوب چه رمي؟ 1- گارانتي معتبر و مادالعمر داشته باشه 2- خوب اورکلاک بشه 3-ارزون باشه
همه اين مشخصات رو ميتوني توي رمهاي Team پيدا کني شما دو گيگ رم تيم باس 667 رو ميتوني با 154 تومن تهيه کني کجا رمي با اين قيمت پيدا ميکني.
===============================================
فرقي نميکنه رم يک گيگ دوال چنل دو تا رم 512 معمولي هست که توي يک پک قرار گرفتند. متاسفانه اغلب فروشندهها از اين موضوع سوء استفاده ميکنند و رمهاي دوال چنل رو گرونتر ميفروشند.
به عبارت ديگه اصطلاح رم دوال چنل غلطه و درستش مادربرد با رم دوال چنل هست.
منهم مدتي گول اينها رو خوردم البته خوشبختانه قبل از خريد متوجه موضوع شدم.

آقا يكي جواب من رو نميده؟ شونصد دفعه پرسيدم هيچ كس جواب نميده بايد تو اين هفته سيستمم رو ببندم.

هر كس كه ميدونه بگه e6400 و Palit Geforce 7600GS Sonic رو از كجا بگيرم؟(نمايندگيش)

آقايm_r_saffarian شما هم نميدونين؟:(

آقاي محمدرضا نيستش؟ فكر كنم اون بدونه.

والا کلا ميخوام سيستمم رو رد کنم بره
کارت گرافيک اگر گيرم بياد Palit Geforce 7600GS Sonic ميگيريم ولی چندين مغازه رفتم گفتند اين نوع رو نداريم همشون اصرار داشتند تا يه نوع ديگه Geforce 7600GS بگيرم گفتم فعلا نميخوام نميدونم چه کار کنم

رم خوب چه رمي؟ 1- گارانتي معتبر و مادالعمر داشته باشه 2- خوب اورکلاک بشه 3-ارزون باشه
همه اين مشخصات رو ميتوني توي رمهاي Team پيدا کني شما دو گيگ رم تيم باس 667 رو ميتوني با 154 تومن تهيه کني کجا رمي با اين قيمت پيدا ميکني.
===============================================
فرقي نميکنه رم يک گيگ دوال چنل دو تا رم 512 معمولي هست که توي يک پک قرار گرفتند. متاسفانه اغلب فروشندهها از اين موضوع سوء استفاده ميکنند و رمهاي دوال چنل رو گرونتر ميفروشند.
به عبارت ديگه اصطلاح رم دوال چنل غلطه و درستش مادربرد با رم دوال چنل هست.
منهم مدتي گول اينها رو خوردم البته خوشبختانه قبل از خريد متوجه موضوع شدم.

wow عجب قيمت توپی اينم نکنه مثله Palit Geforce 7600GS Sonic ناياب هست :(
در مورد مادربورد اگر اين رم کارت گرافيک و cpu که گفتيد گيرم بياد بهترين و ارزونترين مادربرد چی هست
ممنون از راهنمای شما دوستان

والا کلا ميخوام سيستمم رو رد کنم بره
کارت گرافيک اگر گيرم بياد Palit Geforce 7600GS Sonic ميگيريم ولی چندين مغازه رفتم گفتند اين نوع رو نداريم همشون اصرار داشتند تا يه نوع ديگه Geforce 7600GS بگيرم گفتم فعلا نميخوام نميدونم چه کار کنم
wow عجب قيمت توپی اينم نکنه مثله Palit Geforce 7600GS Sonic ناياب هست :(
در مورد مادربورد اگر اين رم کارت گرافيک و cpu که گفتيد گيرم بياد بهترين و ارزونترين مادربرد چی هست
ممنون از راهنمای شما دوستان
نه رمهاي تيم ناياب نيستند. ميتوني از اينجا تهيشون کني:
تهران- خيابان وليعصر-نرسيده به سه راه طالقاني پاساژ پارسيان -واحد 209 -فروشگاه پلانر -تلفن:66952882

مادربرد Biostar Tforce 965PT با قيمت 110 تومن با قابليت اورکلاک فوق العاده هست فقط همين رو بگم که تمام اورکلاکر هائي که Asus و Gigaخريدن الان پشيمونن که چرا Biostar نخريدن
اگر ميخواي کمتر هزينه کني مادربر Asrock775Twins رو با قيمت 66 تومن بهت پيشنهاد ميکنم که گرافيک آنبورد ATI Radeon X300 (128مگ) داره تنها مشکلش اينه که رم دوال نميخوره
مادربرد Asrock945G-DVI هم با قيمت 80 تومن هست که گرافيک آنبورد Intel GMA 950 (192 مگ) داره. تنها مشکلش اينه که زياد.اورکلاک نميشه.
با توجه به اينکه چند وقت ديگه کارتهاي گرافيک بر پايه DirectX 10 ارزون ميشن خريد مادربرد با گرافيک آنبرد ميتونه مفيد باشه.

آخرین ویرایش:
آقا يكي جواب من رو نميده؟ شونصد دفعه پرسيدم هيچ كس جواب نميده:(( بايد تو اين هفته سيستمم رو ببندم.:bash:

متاسفانه نتونستم اطلاعات خاصي بدست بيارم جز اينکه نمايندگي اينتل شرکت HT و نمايندگي palit شرکت گلسان هست ميتوني تو اينترت به اين اسمها سرچ کني و يا از مغازه ها سئوال کني.

سلام
من چجوری میتونم از سیستمم بنچمارک تهیه کنم؟و همچنین چجوری دمای سخت افزار هام رو (مثل cpu و کارت گرافیک و مین برد) رو اندازه گیری کنم؟
یا علی مدد

برای نمایش دمای سی پی یو و مادبورد و کارت گرافیک (البته همه کارت گرافیک ها نه) برنامه
speed fan خیلی خوبه اینم لینک قسمت دانلود : http://www.almico.com/sfdownload.php
حجم: 1.4 مگابایت
برای بنچمارک سیستم نرم افزار PCMark05 خوب هست اینم لینک قسمت دانلود : http://www.futuremark.com/products/pcmark05 حجم: 86.4 مگابایت

دوست من یه سیستم قدیمی داره که مینبوردش خراب شده ! الان دنبال یه مین بورد مثل خودش میگرده !
مدلش اینه
gigabyte GA-6vtxe (-A
در ضمن پنتیوم 3 هم هست !
اگر دست دوم هم باشه مشکلی نداره فقط سالم باشه !

دوست من یه سیستم قدیمی داره که مینبوردش خراب شده ! الان دنبال یه مین بورد مثل خودش میگرده !
مدلش اینه
gigabyte GA-6vtxe (-A
در ضمن پنتیوم 3 هم هست !
اگر دست دوم هم باشه مشکلی نداره فقط سالم باشه !
متاسفانه اينجا کسي نميتونه کمکت کنه شما يه سر به اين بازارچه بزن.
http://forum.persiantools.com/f34.html

سلام بچه ها من یه گرافیک دارم
رادئون 9200 128 تو شیراز هستم
مادربوردم agp هست e845 میخواستم بدونم گرافیک 256 خوب چی هست میخوام به مادربوردمم بخوره در ضمن میخوام یه رم 512 هم اضافه کنم چیز خوب چی هست رم خودم الان دو تا 256 هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or