مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

خب gtx 590 يه كارت دو هسته ايه و از دو تا gtx 580 تشكيل شده و خيلى قوى تره اگه شما ميتونى قيمت يه ميليونيش رو تو ايران بپردازى خب اون رو پيشنهاد ميكنم gtx 580 هم قيمتش از 650 به بالاست
هر دو اين كارت ها آنقدر قوى هستند كه تمام بازى هاى روز رو در رزولوشن full hd اجرا كنند

یه کارت گرافیک تا 120 تومن می خواستم.؟

تو اين رده كارت gtx 240 gddr5 و 9800 gt هستند كه 9800 gt يه كم قوى تره اما از تكنولوژى ساخت قديمى ترى برخورداره و دماش بالاس و زود داغ ميكنه واسه همين توصيه نميشه البته هيچ كدوم از اين كارتها براى بازى هاى روز كارايى ندارن اگه شما بتونى بودجه رو تا حدود 150 تومن بالا ببرى و يه 450 gts بخرى خيلى بهتره.

خب gtx 590 يه كارت دو هسته ايه و از دو تا gtx 580 تشكيل شده و خيلى قوى تره اگه شما ميتونى قيمت يه ميليونيش رو تو ايران بپردازى خب اون رو پيشنهاد ميكنم gtx 580 هم قيمتش از 650 به بالاست
هر دو اين كارت ها آنقدر قوى هستند كه تمام بازى هاى روز رو در رزولوشن full hd اجرا كنند
نظرتون در مورد این چیه:
http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=015-P3-1582-AR&family=GeForce 500 Series Family&sw=

آخرین ویرایش:
من مین Asus ی رو که گفتی گرفتم

بعد رم ها پیدا نشد به ولیو پلاس ژل گرفتم.1600. اینا به نظرت چطورن؟ آخه یه سری ها زیاد راضی نبودن و پیشنهاد نمی کردن
الان دارم بنچمارک می گیرم ببینم چطوریاس

بعد یه سوال در مورد هارد
من الان دو تا 250 رو raid کردم. اگه مادر برد رو تعویض کنم کل اطلاعاتم می پره و نمی شه کاریش کرد؟ باید حتما قبلش ازشون بک آپ بگیرم؟
بعد به نظرت اصلا حالت raid رو سرعت هارد تاثیری داره؟
یه هارد هم معرفی کنی ممنون میشم. خودم که سری بلک وسترن مد نظرم هست. 500 هم برام کافیه

من رمی که پیشنهاد داده بودم بهترین مدل بود و موجود هم بود، اونی که گرفتی مشخصه که سرعت و کارایی مدل پیشنهادی من رو نداره، من بودم عجله ای نمی گرفتم

اگر مادربرد رو تعویض کنی و تراشه ی مادربرد جدیدت با تراشه ی مادربرد قدیمی از یه برند( مثلا اینتل) نباشن مجبور میشی دوباره ویندوز رو از اول نصب کنی، نه اینکه کل اطلاعاتت پاک بشه، فقط ویندوز
Riad هم تاثیر داره، ولی با هاردای قدیمی شما و در نظر گرفتن اینکه عمری ازشون گذشته من پیشنهاد می دم اینکارو نکنی،

اگر 500GB می خوای SEAGATE 7200.12 و اگر 1TB می خوای WD BLACK 64MB از بقیه سریعترن .

سلام. ببخشید یه سوال CPU اینتل برای بازی خوبه یا AMD . و یه چیز دیگه این اورکلاک CPU یعنی چی چی میکنه ؟؟؟:d:d ممنون:)

به اسم برند نیست، توی هر رده ی قیمتی بازار الان یه مدل خاص پیشنهاد میشه که ممکنه از اینتل باشه یا AMD، بستگی به بودجه ی کل سیستم داره.

سلام

ببخشید میشه بگید کدوم از اینا بهتره:

http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=015-P3-1589-AR&family=GeForce 500 Series Family&sw=

یا

http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=015-P3-1589-AR&family=GeForce 500 Series Family&sw=
؟؟؟؟؟

ممنون.

توی PM جواب دادم، البته اینا هیچ کدوم توی بازار ما نیست.

مدل اصلی PX23720 (منظورم PX2370 تو خارج هست) هم مثل 23720 مونتاژ ایران مشکل مایل به بنفش نشون دادن رنگ مشکی رو داره؟ چون اگه اون مشکل رو نداشته باشه شاید بتونم از خارج اون مدل رو تهیه کنم.
Asus مدل سرتری از 23720 داره؟ آخه من تو تاریکی مطلق فیلم میبینم و بازی میکنم و خصوصاً برای نوار مشکی بالا و پایین فیلم میترسم اعصابم رو خورد کنه... :(

در کل این مشکل توی بیشتر پنلهای LED بخاطر کنتراست بالا دیده میشه، حتی توی موبایلای OLED خود SAMSUNG توی سری GALAXY هم این وضعیت هست، اما نه تا حدی که شما می گی، با تنظیم کنتراست مانیتور و نصب پروفایل رنگ مانیتور برطرف میشه تا حدی.

بهتریم مدل در حال حاضر همون PX2370 هست که با همتای ایرانیش ظاهرا از نظر قطعات یکی هستن.

سلام من 1 میلیون بودجه داشتم و میخواستم فقط کیس بخرم. که شما این سیستم رو پسشنهاد کرده بودین:
CPU:INTEL Core I7 2300
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8H61M-PRO
VGA:GEFORCE GTX 560 1GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
POWER:535W GREEN
CASE:GREEN X3

فقط یه سوال؟
این cpu مگه corei7 مدل 2300 هم داریم؟ نکنه منظورتون core i5 2300 بود؟ در ضمن من دی وی دی رام نمیخوام. بجای پول اون یه cpu بهتر بگید بخرم.در ضمن این cpu مدل i7 و i5 چقدر تو فریم بازیها تاثیر میذاره؟
ممنون.:x

آره عزیز، منظور همون Core i5 بوده، چون مدلها برای همخوانی با قیمت ویرایش میشن بعضی وقتا این 5 و 7 اشتباه میشه.
قیمت DVD هم اونقدر زیاد نیست که بشه باهاش یه مدل پردازنده بالاتر برداشت اما با 20 تومن بیشتر می تونی یه Core i5 2500 بخری.

توی بازیها که Core i5 یا i7 در بیشتر موارد بی تاثیره، مهم اینه که پردازنده از یه نسل جدید باشه و حداقل سرعت مورد نیاز برای تغذیه ی گرافیک و بقیه ی قطعات رو تامین کنه، مثل همین مدلای بالا

با سلام
من یه کیس در حدود 1 میلیون تومن برای سرور میخاستم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با 1 تومن همون PC بخری بهتره، اگه بخوای سرور ببندی مجبور میشی یه مدل خیلی کندتر با پردازنده های قدیمیتر ببندی.

با سلام ...
بین این 2 تا cpu کدوم بهتره ؟
intel i7 2300k
intel i5 2500k
برا گیم می خوام ...
قیمت هر کدوم و هم بگید مرسی :x

خب معلومه مدل 2500 که فرکانس بیشتری داره بهتره، البته توی بازی ممکنه به چشم نیاد زیاد، بستگی به موتور بازی و سنگینی اون هم داره

قیمتها هم به ترتیب 230 و 280 تومن هستش

یه کارت گرافیک تا 120 تومن می خواستم.؟

می تونی GTS 240 1GB DDR5 یا 5670 رو بخری که توی همین محدوده هستن.

سلام
میتونید چند مقاله و...آموزشی در مورد اورکلاک قطعات اصلی بهم بدید؟!:xممنون

مقالات که زیادن، اما توی تاپیک ما چون مربوط به مشاوره هست نمیتونی راهنمایی پیدا کنی، یه سرچ بزنی توی همین فروم نتایجش برات میاد.

با سلام خدمت دوستان عزیز ... میشه قیمت قطعات این سیستمی رو که به معرفی کردید رو بگید؟ اخه امروز رفتم قیمت کردم بالای 1300 در اومد ..... از کجا بگیرم بهتره ؟؟
cpu :intel i5 2500k
با تشکر :x

با سلام خدمت دوستان عزیز ... میشه قیمت قطعات این سیستمی رو که به معرفی کردید رو بگید؟ اخه امروز رفتم قیمت کردم بالای 1300 در اومد ..... از کجا بگیرم بهتره ؟؟
cpu :intel i5 2500k
با تشکر :x
قیمت درست اعلام شده و قیمت بورس بازار کامپیوتر تهران هست:

cpu :intel i5 2500k 290T
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600 75T
M/B:ASUS P8H61M-PRO 167T
VGA:GEFORCE GTX 560 1GB DDR5 350T
HDD:Seagate 7200.12 1 TB 65T
POWER:535W GREEN 65T
CASE:GREEN X3 78T

1090T

من یه اشنا دارم خودش تو کاره شبکه و ایناست (سیستم بانک ها رو میبنده) میگفت DLINK ها جدیدا خوب نیستن الان TP LINK بهتره...
خودشم فروشنده نیست میره از دوستش جنس میگیره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or