مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

من واسه گیم میخوام سیستم رو.
شنیدم این مین کارت صدای خیلی خوبی هم داره که خب صدا واسم توی بازی خیلی مهمه.

البته من خودم چیزی نمیدونم و فقط اینو شنیدم که میگن اینجوریه.
نظر شما چیه ؟
خب یه تراشه ی صدای Realtek با نرم افزارهای Creative X-FI داره که صدای قویتر و بهتری تولید می کنه

اما اگر فقط برای صدا می خوای اون مادربرد رو بخری که یه کارت صدای جدا با تراشه ی اصلیX-FI Creative ارزونتر در میاد و کیفیت بالاتری هم میده،اگر می خوای یه مادربرد حرفه ای برای اورکلاکینگ و امکانات بیشتر داشته باشی خب ارزش داره پول بیشتری بابتش بدی.

خب یه تراشه ی صدای Realtek با نرم افزارهای Creative X-FI داره که صدای قویتر و بهتری تولید می کنه

اما اگر فقط برای صدا می خوای اون مادربرد رو بخری که یه کارت صدای جدا با تراشه ی اصلیX-FI Creative ارزونتر در میاد و کیفیت بالاتری هم میده،اگر می خوای یه مادربرد حرفه ای برای اورکلاکینگ و امکانات بیشتر داشته باشی خب ارزش داره پول بیشتری بابتش بدی.
آها.

پس یه مین خوب که قیمتش از این مین کمتر باشه رو اگه میشه پیشنهاد بدین.
یه جا گفتن ASUS P7P55D LE زیاد خوب نیست برای این قطعاتی که من میخوام وردارم، یه مین به غیر از این بگید.

ممنون.

دوستان سایتی چیزی میشناسید که محصولات Razer رو بفروشه ؟
بعضی فروشنده ها دارن محصولات رو، شما چه چیزی مد نظر داری؟

آها.

پس یه مین خوب که قیمتش از این مین کمتر باشه رو اگه میشه پیشنهاد بدین.
یه جا گفتن ASUS P7P55D LE زیاد خوب نیست برای این قطعاتی که من میخوام وردارم، یه مین به غیر از این بگید.

ممنون.

هر کی گفته خوب نیست باید دلیل معتبر هم براش بیاره،حرف بی ربط زدن البته دلیل نمی خواد

من ASUS P7P55D-E رو پیشنهاد می دم،نزدیک 200 تومن هست و از همه لحاظ برای سیستم بازی مناسبه،البته فقط SLI ساپورت نیست،اگر SLI هم بخوای می تونی مدل PRO از همین مدل رو بگیری که 30 تومنی گرونتر هست.

بعضی فروشنده ها دارن محصولات رو، شما چه چیزی مد نظر داری؟

هر کی گفته خوب نیست باید دلیل معتبر هم براش بیاره،حرف بی ربط زدن البته دلیل نمی خواد

من ASUS P7P55D-E رو پیشنهاد می دم،نزدیک 200 تومن هست و از همه لحاظ برای سیستم بازی مناسبه،البته فقط SLI ساپورت نیست،اگر SLI هم بخوای می تونی مدل PRO از همین مدل رو بگیری که 30 تومنی گرونتر هست.
اون کارت صدایی که گفتین مدلشم میشه بگید با قیمیت؟

اون کارت صدایی که گفتین مدلشم میشه بگید با قیمیت؟
کارت Sound Blaster Creative X-Fi Xtreme Audio که حدود 90 تومن قیمت داره و بالاترین کیفیت در کارت صداهای موجود دنیاست.
البته بهتره مدل PCI-Express رو بخری که از اسلاتهای PCI معمولی کم نشه.

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم واسه هدف کلی بردارم یعنی همه گیم باشه هم مولتی تسکینگ این ها ولی خوب اگر بخواهم رتبه بندی کنم گیم تو اولویت بالاتریه واسم و تا خدود 1400000 هم بودجه می خواهم بذارم این لیست قطعات منه لطفا نظرتون رو بگید و برند خاصی هم اگر مد نظر دارید بگید جایی هم لازمه بگید تا اصلاح کنم
cpu: core i7 870
ram: 4gb
mb:giga p55A-UD3P
vga:450 1 gb gts
hdd:500 gb samsung
odd:pioneer
:case:green magnum
psu:green 585w
monitor:LG LCD W2261VP
این لیستی بود خود فروشنده به من پیشنهاد داد . به نظرم گرافیک رو زیادی ضعیف کرده از اون ور cpu رو زیادی قوی کرده.به نظرتون توی این 2 قطعه چه تغییری بدم؟ در مورد مادر برد نظر خاصی ندارم. پاور هم به نظرم اگر 685 می ذاشت بهتر بود یا همین بسشه؟ مانیتور هم خواستم led بردارم ولی متاسفانه led full HD ندیدم سایزی هم که مد نظرم هست 20-22 اینچ هستش
من ناسازگاری از asus زیاد دیدم واسه همین مادربرد از asus برنداشتم.
قیمت فاکتور هم به من داده 1390000

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم واسه هدف کلی بردارم یعنی همه گیم باشه هم مولتی تسکینگ این ها ولی خوب اگر بخواهم رتبه بندی کنم گیم تو اولویت بالاتریه واسم و تا خدود 1400000 هم بودجه می خواهم بذارم این لیست قطعات منه لطفا نظرتون رو بگید و برند خاصی هم اگر مد نظر دارید بگید جایی هم لازمه بگید تا اصلاح کنم
cpu: core i7 870
ram: 4gb
mb:giga p55A-UD3P
vga:450 1 gb gts
hdd:500 gb samsung
odd:pioneer
:case:green magnum
psu:green 585w
monitor:LG LCD W2261VP
این لیستی بود خود فروشنده به من پیشنهاد داد . به نظرم گرافیک رو زیادی ضعیف کرده از اون ور cpu رو زیادی قوی کرده.به نظرتون توی این 2 قطعه چه تغییری بدم؟ در مورد مادر برد نظر خاصی ندارم. پاور هم به نظرم اگر 685 می ذاشت بهتر بود یا همین بسشه؟ مانیتور هم خواستم led بردارم ولی متاسفانه led full HD ندیدم سایزی هم که مد نظرم هست 20-22 اینچ هستش
من ناسازگاری از asus زیاد دیدم واسه همین مادربرد از asus برنداشتم.
قیمت فاکتور هم به من داده 1390000
من باهات موافقم،گرافیک زیاد ضعیف شده و پردازنده بنسبت قیمت زیادی قوی هست،پاور ولی کفایت می کنه. اما تابلوتر از همه کیس مگنوم هست که معلوم نیست این وسط چیکار می کنه.
اما من ناسازگاری از گیگا بیشتر دیدم تا ASUS ! ، این حرف منطقی نیست و هر دو بهترین هستن.
من اینا رو پیشنهاد می دم:

CPU:INTEL Core I5 760
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1333
M/B:ASUS P7P55D-E
VGA:ZOTAC Geforce 460 1GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 500 GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:585W GREEN
CASE:ANTEC 900
MONITOR:W2261VP

حدود 1410 تومن میشه و از هر لحاظ برای بازی بهتره،مانیتور FULL HD LED هم مدل SAMSUNG PX2370 (که 23720 مدل سام هست) از بهترینهاست اما 360 تومنه.

نظرتون راجع به کیس های x3 از سری گرین و کولر مستر cm 690 چیه؟ همرده همین گرافیک از رده ati چه مدل هایی می شه گرفت؟

X3 که هنوز جایی بررسی نکردتش ! (باید معلوم بشه مدل اصلیش چیه و ساخت کدوم شرکته) و خودم هم نبستم، اما 690 که کیس خیلی خوبیه اگه بقیمت باشه،چون یکی از نمایندگیهاش تمایل شدیدی به پرت کردن قیمت داره!

همرده از ATI هم کارت 5770 هست،

درود
این CPU الان پیدا میشه؟ اگه آره چقدره؟
Intel® Pentium® D Processor 960

نه عزیز،موجود نیست
این پردازنده فقط بدرد سطل زباله می خوره، حتی همون موقع که تازه اومده بود.

پرسیدن این سوال زمانی که شما قطعه مورد نیازت رو خریداری کرده دیگه بی معنی هستش قبل از خرید میپرسن نه بعدش.
در کل تا رنج 100 تومن انتخاب خوبی هستش (با توجه به مشخصاتش) چیپش هم که 880g از amd هستش.

پرسیدن این سوال زمانی که شما قطعه مورد نیازت رو خریداری کرده دیگه بی معنی هستش قبل از خرید میپرسن نه بعدش.
در کل تا رنج 100 تومن انتخاب خوبی هستش (با توجه به مشخصاتش) چیپش هم که 880g از amd هستش.
شما با این امکانات و ویژگی ها مادربردی سراغ دارید که 100 تومن باشه! اگر هست معرفی کنید دوست بنده هم قصد خرید داره

سلام
من 1 هفته ای میشه DVD -Writer Pionner 218L که Lable falsh هم داره خریدم(ساتا هم هست) سرعتشم 22x هست
بنظرتون اشتباه کردم این DVD-Writer خریدم؟:-/
یا خوب کار میکنه؟
32 تومانم پول دادم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or