مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نمیدونم دقیقا

همون WIRELESS HEADSET STEREO نوشته مال PS3 جایه دیگه ای اینی که میگید نوشته ؟
دوست من لینک بده عکسش رو ببینم

- - -ویرایش - - -

دوستان تا ۱۵۰ چی میشه پیدا کرد؟صداش خوب باشه تو گوش راخت باشه

Sent from my HTC One

دوست عزیز چه انتظاری از صدا داری وچه ویژگی از صدا میخواهید

- - -ویرایش - - -

درود
از نظر دوستان بهترین هدفون درون-گوشی تا حدود ۵۰ تومن برای گوش دادن به موسیقی چی هست؟ خودم فیلیپس SHE3582 دارم و ازش راضیم، ولی یه سری مشکلات کوچیک داره؛ مثلا صدا تو فرکانس‌های میانی و بالا به نظرم زیاد واضح و گرم نیست (برخلاف بیس خوب‌اش) و همین‌طور کشیده شدن سیم روی لباس بدجور صداهای اضافی و مزاحم ایجاد می‌کنه. دنبال مدلی هستم برای یکی از رفقا که وضوح صداش بالا باشه به نسبت قیمت‌اش و از لحاظ فرکانسی هم بالانس باشه و تاکید زیادی روی صدای بم نداشته باشه
با سپاس

دوست من sony mdr ex100 گزینه خوبی هست و جزئیات صدا را قابل قبول پخش میکند

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوست من لینک بده عکسش رو ببینم

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز چه انتظاری از صدا داری وچه ویژگی از صدا میخواهید

- - -ویرایش - - -

دوست من sony mdr ex100 گزینه خوبی هست و جزئیات صدا را قابل قبول پخش میکند

ایشون هستند :d

12855791943415511510.jpg

KTJ

کاربر سایت
Oct 29, 2012
28
دوستان شاید یکم بی ربط باشه.برای گیم دردرجه اول و بعد موزیک میخوام سیستم صوتیم رو یکم بهتر کنم.هدفون Razer Electra بخرم بهتره یا اسپیکر Logitech Z506 ؟

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
منظورت رو متوجه نشدم

باهاش صدای 3D تست کردم عالی بود تو بازی آنلاین هم خیلی خوب
دوست عزیز منظورم سبک های مختلف موسیقی هست

- - -ویرایش - - -

دوستان شاید یکم بی ربط باشه.برای گیم دردرجه اول و بعد موزیک میخوام سیستم صوتیم رو یکم بهتر کنم.هدفون Razer Electra بخرم بهتره یا اسپیکر Logitech Z506 ؟
دوست عزیز کاملا سلیقه ای هست که اسپیکر بگیرید یا هدفون

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوست عزیز منظورم سبک های مختلف موسیقی هست

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز کاملا سلیقه ای هست که اسپیکر بگیرید یا هدفون

بالای ۵ ساعت باهاش موزیک خالص و بالای ۲۰ ساعت تو بازی و ... موسیقی و صداگذاری شنیدم ، واقعا عالی بوده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یه سوالی هست خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده :-/
چرا بیشتر هدفون‎های گیمینگ و با کیفیت پیچ تنظیم Volume صدا روی سیم ندارن ؟
-----------------------
اگه یه هدفون با کیفیت برا گیمینگ با تفکیک صدای خوب با جک 3.5 همراه با پیچ تنظیم صدا روی سیم میشناسید لطفا بهم معرفی کنید
ممنون
قیمت زیره 400

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
-----------------------
اگه یه هدفون با کیفیت برا گیمینگ با تفکیک صدای خوب با جک 3.5 همراه با پیچ تنظیم صدا روی سیم میشناسید لطفا بهم معرفی کنید
ممنون
قیمت زیره 400

WIRELESS HEADSET STEREO بگیر من دارم الان

هم با کامپیوتر هم PS3 و ... میتونی استفادش کنی ، ضمن اینکه تنظیم صدا رو خودش هم هست تازه VOICE و SOUND رو هم میتونی تنظیم کنی ۷.۱ هم هست قیمت هم نو ۳۰۰ گیر میاد

بنظرم بهترین انتخابت هست

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
WIRELESS HEADSET STEREO بگیر من دارم الان

هم با کامپیوتر هم PS3 و ... میتونی استفادش کنی ، ضمن اینکه تنظیم صدا رو خودش هم هست تازه VOICE و SOUND رو هم میتونی تنظیم کنی ۷.۱ هم هست قیمت هم نو ۳۰۰ گیر میاد

بنظرم بهترین انتخابت هست
اینو همین امروز فروختم رفت
بازار سنتر | محصولات | کنسول‌ها | لوازم جانبی Playstation 4 | لوازم جانبی | کارکرده - سالم | فروش هدست PULSE Elite Edition

سیم دار میخوام

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
سال نو مبارک
من میخوام برای گوشیم htc desire 300 هستش هدفون بخرم ،اما نمیدونم چه مدلی بخرم ، چون احتمال میدم که گوشیم رو ارتقا بدم و مدل بهتری بخرم برای همین میتونم تا 1تومن هم هزینه کنم
فقط میخواستم بدونم مدل بیتس studio با ibeats high performance in-ear headphones خیلی تفاوت کیفیتی داره؟ چون من دخترم رو گوشی زیاد برای بیرون جالب نیست برام اگه تو گوشی باشه بهتره برای همین این مدل رو پیشنهاد میکنین یا هدفون دیگه ای بخرم؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام
سال نو مبارک
من میخوام برای گوشیم htc desire 300 هستش هدفون بخرم ،اما نمیدونم چه مدلی بخرم ، چون احتمال میدم که گوشیم رو ارتقا بدم و مدل بهتری بخرم برای همین میتونم تا 1تومن هم هزینه کنم
فقط میخواستم بدونم مدل بیتس studio با ibeats high performance in-ear headphones خیلی تفاوت کیفیتی داره؟ چون من دخترم رو گوشی زیاد برای بیرون جالب نیست برام اگه تو گوشی باشه بهتره برای همین این مدل رو پیشنهاد میکنین یا هدفون دیگه ای بخرم؟
دوست عزیز قبل هر چیز نهایت بودجه و سبک موسیقی و نوع هدفون رو مشخص کنید تا بهتر راهنمایی کنم...دنبال بیتز هم نباشید لطفا...

- - -ویرایش - - -

-----------------------
ممنون
قیمت زیره 400

دوست عزیز نهایت بودجه رو مشخص کنید تا بهتر درباره هدفون درخواستی راهنمایی بشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر