مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان . این هدست های 7.1 واقعا صدا هارو تو بازی به صورت واقعی تفکیک میکنه ؟ کلا نسبت به استریو ها خیلی واسه گیم فرق میکنن ؟ سوال اخر اینه که ارزون ترین هدست 7.1 که با PS4 سازگار باشه معرفی کنید بهم . ممنون

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
تو گوشي دوست عزيز

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
دوست من اگر bass head هستید من به شما sony mdr xb60ex و yamaha eph 50رو پیشنهاد میدم البته یاماها مید رنج و سوند استیج بالانس تر و رنگ بندی قشنگ تری دارد ...اگر صدای شفاف و بالانس تری میخواهید sony xba 10 و creative ep 630 رو پیشنهاد میدم.....باز حرف اخر سلیقه شماست که چه برندی وصدایی رو میخواهید

- - -ویرایش - - -

سلام.
هدفون رو گوشی بیسیم با طراحی عالی و کیفیت صدای عالی چی پیشنهاد می دید ؟ بودجه تا یک و دویست .
ارزون ترین هدفون بی سیم با کیفیت متوسط چی پیشنهاد می کنید ؟

دوست من سنهایزر rs170 قیمت 830 و فیلیپس shc5100 با قیمت 325 ......پیشنهاد من این هستش که اگر شرایطش را دارید از هدفون سیمی استفاده کنید

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام دوستان . این هدست های 7.1 واقعا صدا هارو تو بازی به صورت واقعی تفکیک میکنه ؟ کلا نسبت به استریو ها خیلی واسه گیم فرق میکنن ؟ سوال اخر اینه که ارزون ترین هدست 7.1 که با PS4 سازگار باشه معرفی کنید بهم . ممنون

دوست من.. صدا رو به صورت شبیه ساز به 7.1 کاناله تبدیل میکنه و با استریو فرق دارد ..فکر نکنم هدفون 7.1 مخصوص ps4 با قیمت مناسبی وارد شده باشه و کمی صبر کنید

آخرین ویرایش:

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
میگم این هدست پالس الایت سونی به ps4 هم میخوره؟؟
این هدست جدیده سونی که مال ps4ـه رو دیدم دو دل شدم
به نظرتون کدومشون رو بگیرم؟
بعد تو لباف یا پشت شهرداری گیر میاد؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
میگم این هدست پالس الایت سونی به ps4 هم میخوره؟؟
این هدست جدیده سونی که مال ps4ـه رو دیدم دو دل شدم
به نظرتون کدومشون رو بگیرم؟
بعد تو لباف یا پشت شهرداری گیر میاد؟
دوست عزیز یک خورده زحمت میکشیدید چند پست قبل رو میخوندید ....تصمیم با شماست میتونید منتظر باشید تا لوازم ps4 به صورت انبوه وارد شود بعد بخرید

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها یه هدفون خوب می خوام واسه موسیقی ( موسیقی متن ، بی کلام مثل آهنگ های Game Of Thrones و ... )

آهنگ هم از طریق لپ تاپ گوش میدم ، MacBook Pro

چی پیشنهاد میکنین ؟؟ کیفیت واسم خیلی مهمه اما واقعا تا اون جایی که ارزش داره قیمتش پیشنهاد بدین

خودم ۲۰۰-۳۰۰ مد نظرمه اما اگه واقعا تاثیر داره بیشتر هم میتونم بدم

ممنون

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بچه ها یه هدفون خوب می خوام واسه موسیقی ( موسیقی متن ، بی کلام مثل آهنگ های Game Of Thrones و ... )

آهنگ هم از طریق لپ تاپ گوش میدم ، MacBook Pro

چی پیشنهاد میکنین ؟؟ کیفیت واسم خیلی مهمه اما واقعا تا اون جایی که ارزش داره قیمتش پیشنهاد بدین

خودم ۲۰۰-۳۰۰ مد نظرمه اما اگه واقعا تاثیر داره بیشتر هم میتونم بدم

ممنون
دوست من بله هدفون گرون تر خیلی بهتر هستش(ولی نه هر گرونی) و این که نهایت بودجه و هدفون هایی که نیاز به امپ دارد هم میخواهید یا نه؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوست من تنها سوال من اینه که هدست پالس الایت سونی واسه ps4 مناسبه یا نه؟
قراره هدست بهتری واسه ps4 معرفی بشه؟

دوست من شما هدفون gold wireless headset رو مد نظر داشته باش...صدای 7.1 ...میکروفون مخفی...ظاهری جذاب و بسیار راحت نرم برای گوش ....برای ps4 و این که به اسمارت فون و pc هم متصل میشه و شما میتونید لذت ببرید.......

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
نهایت بودجه همون ۳۰۰-۴۰۰ هست

برای PS4 هم اگه بتونم استفاده کنم که خیلی عالیه

اما کیفیت موسیقی متن خیلی برام مهمه

کلا آدمی نیستم با این که میتونم بیشتر واسش هزینه کنم اما بیشتر از ۴۰۰ واسه موسیقی هزینه کنم !

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نهایت بودجه همون ۳۰۰-۴۰۰ هست

برای PS4 هم اگه بتونم استفاده کنم که خیلی عالیه

اما کیفیت موسیقی متن خیلی برام مهمه

کلا آدمی نیستم با این که میتونم بیشتر واسش هزینه کنم اما بیشتر از ۴۰۰ واسه موسیقی هزینه کنم !
دوست من اگر عجله ندارید کمی تحمل کنید تا هدفون هایی که با ps4 مچ هستش و برای موسیقی هم خوب باشه وارد بشه....اگر واقعا براتون مهم نیست که به ps4 وصل بشه چند مدل معرفی کنم....

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بچه ها هدست پالس الایت سونی رو یه جا پیدا کردم 450
قیمتش خوبه؟
بعد گرانتی نداره مشکلی که بوجود نمیاد؟

دوست من شما کمی صبر کن اون هدفونی که گفتم بیاد اگر مورد پسند نبود سراغ گزینه های دیگری بروید...هدفون خوبی هستش و کمتر از این قیمت فکر نکنم پیدا بشه ولی برای ps4 فکر نکنم بشه استفاده کرد (استناد به سایت سونی) و این که باز هم میگم بگزارید نسل جدید لوازم جانبی وهدفون ها به صورت معغول وارد شود

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
دوست من شما کمی صبر کن اون هدفونی که گفتم بیاد اگر مورد پسند نبود سراغ گزینه های دیگری بروید...هدفون خوبی هستش و کمتر از این قیمت فکر نکنم پیدا بشه ولی برای ps4 فکر نکنم بشه استفاده کرد (استناد به سایت سونی) و این که باز هم میگم بگزارید نسل جدید لوازم جانبی وهدفون ها به صورت معغول وارد شود
پالس الایت به ps4 نمیخوره؟؟

Amir_master

کاربر سایت
Sep 29, 2011
29
نام
amir
پالس الایت به ps4 نمیخوره؟؟

سلام..آقا یه هدست سونی مدل pulse impulsion که روی جعبش نوشته PS3 بگیر !! حتما دیدی شکلش که فضایی هستش واقعا معرکه و کیفیت صدا هم وحشتناکه و جالب اینجاست که از ورژن 1.60 به ps4 هم وصل میشه .. من وقتی خودم خریدم کلی ناامید شدم ولی دقیقا فرداش یعنی 24 ساعت بعد دیدم ps4 ورژن 1.60 رو داده بیرون که این هدست رو هم پشتیبانی میکنه !! شما که بچه اهواز هستی میدونی که کجا باید بری دیگه ؟؟ قیمتش هم بین 250 تا 300 دیگه !! مفت !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر