مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
دوستان یه ایرفون خوب معرفی کنید تا 100 تومن.بیس خوبی هم داشته باشه.برای گوشیم میخوام.بعد اینکه سایتی رو میشناسید که محصولات کلیپس رو بفروشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.;)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا دنبال یه هدفون خیلی عالی هستم که خر کار هم باشه طول سیمش هم بلند باشه :d بیس و میس و از این جنگولک بازیها برام اصلا مهم نیست ، میخوام آهنگ های لایت و پاپ باهاش گوش بدم و وضوح و تفکیک صداش برام مهمه . به آیفون هم میخوام وصل کنهکسی یه مدل خیلی خوب و جمع و جور سراغ داره ؟

سلام. بودجه خود را مشخص کنید. در ضمن اکثر هدفون هایی که کابل بلند دارند برای کاربرد پرتابل مناسب نیستند به دو دلیل:1. وزن زیاد و نامتعادل شدن هدفون روی سر در صورت حرکت.2. نیاز به توان ورودی بالا برای راه اندازی (پلیر های پرتابل و گوشی ها این توان را تامین نمی کنند) و نیاز به آمپ.لطفا" یک بار دیگر در نیاز هایتان تجدید نظر کنید.موفق باشید.
بودجه که تا 100 یا شاید 150 به شرط خیلی خوب بودن :d
سیمش یه متر باشه بسه برام ولی خیلی مهمه که به گوشیم که آیفون باشه هم وصل کنم و ازش استفاده کنم
خیلی ممنون

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان میشه یه راهنمایی در مورد هدفونtritton proواسم بکنین که کجا میتونم پیدا کنم تهران کجا میفروشن من شهرستانم دوستم تهران هستش از کجای تهران میشه این مدل رو پیدا کرد ممنون میشم جواب بدین واجبه

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
بودجه که تا 100 یا شاید 150 به شرط خیلی خوب بودن :d
سیمش یه متر باشه بسه برام ولی خیلی مهمه که به گوشیم که آیفون باشه هم وصل کنم و ازش استفاده کنم
خیلی ممنون
سلام. حالا که بحث پرتابل بودن وسط کشیده شد این مدل ها کاملا" مناسب هستند:
1. Audio-Technica SJ11
2. AKG Q460
3. Sennheiser PX-100II
مدل سوم بهترین کیفیت را دارد فقط یک مشکل اساسی دارد آن هم این است که Noise Isolation ضعیف تری نسبت به بقیه مدل ها دارد یعنی در هنگام گوش دادن به موسیقی صدای محیط داخل گوش شماست و بر عکس.
موفق باشید.

---------- نوشته در 04:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:35 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه ایرفون خوب معرفی کنید تا 100 تومن.بیس خوبی هم داشته باشه.برای گوشیم میخوام.بعد اینکه سایتی رو میشناسید که محصولات کلیپس رو بفروشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.;)
سلام.
این مدل ها مناسب شما هستند:
Klipsch S3
Sennheiser CX300-II
در مورد سایت های اینترنتی فروش محصولات کلیپش اطلاع ندارم.
موفق باشید.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام. حالا که بحث پرتابل بودن وسط کشیده شد این مدل ها کاملا" مناسب هستند:
1. Audio-Technica SJ11
2. AKG Q460
3. Sennheiser PX-100II
مدل سوم بهترین کیفیت را دارد فقط یک مشکل اساسی دارد آن هم این است که Noise Isolation ضعیف تری نسبت به بقیه مدل ها دارد یعنی در هنگام گوش دادن به موسیقی صدای محیط داخل گوش شماست و بر عکس.
موفق باشید.
آقا خیلی ممنون . مدل شماره دوم خیلی چشمم رو گرفت ولی واقعا الان 150 تومن میشه پیداش کرد؟اگر آره بی زحمت اگر جایی که میفروشتش رو میشناسی برام پ.خ میکنی؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
برا موسیقی متال فقط i beats pro

دوستان تو رو هر چی براتون مقدسه الکی از چیزی تعریف نکنین
بابا حداقل برین دو تا ری ویو معتبر رو ببینید بعد بیاین نظر بدین
بیتز بعد از جدا شدن از مانستر اشغال شده و خیلی بدنه و بسیار وسایل دیگش ارزان سازی شدن...
الان اگه کسی میخواد هدفونی خوش استیل و که قیمتش به کیفیت صداش بخوره ...Monster inspiration هست
298286-monster-inspiration.jpg

من تا حالا هر گیکی که تو یوتیوب دیدم گفته خیلی خیلی از استدیو بیتز بهتره
ضمنا استرس تست های بیتز پرو رو ببینید اصلا ناامید میشین از بیتز ...
شاید قبل از دیدین که بعضی ها تو فروم های خارجی گفتن که بیتز و مانستر پول مارک میگیرن...ولی بعد از این هدفون خیلی دیدم که گفتن برای اولین بار مانستر یه هدفون با کیفیت صدای عالی تولید کرد.

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دوستان تو رو هر چی براتون مقدسه الکی از چیزی تعریف نکنین
بابا حداقل برین ری ویو دو تا گیک معتبر رو ببینید بعد بیاین نظر بدین
بیتز بعد از جدا شدن از مانستر اشغال شده و خیلی بدنه و بسیار وسایل دیگش ارزان سازی شدن...
الان اگه کسی میخواد هدفونی خوش استیل و که قیمتش به کیفیت صداش بخوره ...Monster inspiration هست

من تا حالا هر گیکی که تو یوتیوب دیدم گفته خیلی خیلی از استدیو بیتز بهتره
ضمنا استرس تست های بیتز پرو رو ببینید اصلا ناامید میشین از بیتز ...
شاید قبل از دیدین که بعضی ها تو فروم های خارجی گفتن که بیتز و مانستر پول مارک میگیرن...ولی بعد از این هدفون خیلی دیدم که گفتن برای اولین بار مانستر یه هدفون با کیفیت صدای عالی تولید کرد.

منظورت از گیک چیه ؟! یعنی این Geek رو میگی چون اگه این باشه تو جملت معنی نمیده

ولی خوب درسته Beats داره پوله مارکشو میگره الان مثلا Audio-Technica M50 از همه نظر Studio و Pro رو میخوره قیمتش هم 150 دلاره ( تو بازار ایران هم هست ) . بعد Monster از بیتز جدا شده ولی هنوز باهم قرارداد دارن تا آخر امسال هرچی هست رو داره Monster میسازه

اگر هم یه هدفون خوب میخواد که خوش قیافه هم باشه من Sol Republicرو بهتون پیشنهاد میکنم ( من خودم دارم یه 10 , 20 تایی فعلا میارم )
ath_m50__89365_zoom.jpg

آخرین ویرایش:

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
سلام
من یه هدفون یا هرچیزی که بشه بزاری رو گوش میخوام برای بازی
یعنی میخوام بزنم به تلوزیون
طول سیم هم بلند میخوام
کیفیت صدا هم در حد قیمتش باشه (نمیدونم خوبه یا بد)50 تومن فوقش 60 تومن
لطفا یه مدلی بگین که در این قیمت بهترین باشه با اینکه میدونم تو اینقیمت شاید چیز خوبی گیر نیاد:)

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
منظورت از گیک چیه ؟! یعنی این Geek رو میگی چون اگه این باشه تو جملت معنی نمیده

ولی خوب درسته Beats داره پوله مارکشو میگره الان مثلا Audio-Technica M50 از همه نظر Studio و Pro رو میخوره قیمتش هم 150 دلاره ( تو بازار ایران هم هست ) . بعد Monster از بیتز جدا شده ولی هنوز باهم قرارداد دارن تا آخر امسال هرچی هست رو داره Monster میسازه

اگر هم یه هدفون خوب میخواد که خوش قیافه هم باشه من Sol Republicرو بهتون پیشنهاد میکنم ( من خودم دارم یه 10 , 20 تایی فعلا میارم )
ath_m50__89365_zoom.jpg

مثلا Cnetخودش یه گیک هست و کالا ها رو تست میکنه...از نظر من هم ایدیو تکنیکا راحت بیتز رو میزنه کنار و هم چنین سنهایزر هم همین طور ...
من برا این Monster Inspiration رو مثال زدم چون اکثر کسایی که بیتز میخرن یه قسمتی از این انتخابشون فشن بودن و خوشگل بودن این برند هست . چون مدلی که من معرفی کردم هم ظاهر بسیار خوبی داره برا همین اونو پیشنهاد دادم وگرنه ادعای عقل کل بودن ندارم....منتها یه عده از دوستان الکی میان از جنسی تعریف میکنن که این منو یکم اذیت میکنه...
اون سول ریپابلیک خوبه ولی بند های دور سرش تو ویدیو ها گفتن که خیلی ارزون قیمت به نظر میرسه ...من سول ریپابلیک رو به شخصه خیلی دوست دارم مخصوصا Traks Ultra رو چون اگه هدبندش شکست خیلی راحت تعویض میشه و دنگ و فنگ نداره ....واقعا هئفون خوبی هست و لی فکر نکنم با این اوضاع زیر 500 گیر بیاد ...200 دلاره
ضمنا این هدفونی که عکسشو گذاشتین بدون امپلی فایر به درد نمیخوره ...و هدفون مانیتورینگ هست که به درد استدیو میخوره نه اینکه بیرون از خونه ازش استفاده کنی
شما اگه معادل فارسی گیک رو میدونید خوشحال میشم به من هم یاد بدین ...ممنون ...ضمنا چرا اینجوری حمله میکنین به ادم؟
ضمنا سولو های جدید به جای کرون تو ایر کاپ(=قاب بلندگو)هاشون به جای کروم و اسفنج نویزگیر از پلاستیک استفاده شده که الان رو ولوم 50 درصد یه پلیر صدا رو خوشگل بیرون میده...
شما تو یوتوب کانال Uravgconsumerرو ادد(=اضافه)کن که ببینی درست گفتم یا نه.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
دوستان کسی اینجا تجربه ای از هدفون های انرژی سیستم داره؟ من یه مدل 35 تومنیش رو تست کردم به اندازه هدفون 70 تومنی فیلیپس قدرت داشت واقعا نسبت به قیمت هاش عالی هست توی بازار موبایل هم نمایندگی داره که گارانتی هم داره جالبیش هم اینجاست که توی سایتش قیمت رو مثلا زده 50 دلار توی نمایندگی همون 50 هزار تومن میده
من پیشنهاد میکنم دوستانی که با بودجه کم میخوان خرید کنن مثلا 50 تومن نرن فیلیپس بگیرن چون فیلیپس بیشتر داره پول برندش رو میگیره برن نمایندگی انرژی سیستم یه تست بکنن بعد بفهمن که با 50 تومن
چه هدفون های غولی میشه گرفت

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان!!! میشه یه هدفون برای موزیک و به قول معروف on the go معرفی کنین!!!!! بیس اصلا مهم نیست ولی کیفیت صدا و تفکیکش خیلی مهمه چون من فقط rock metal گوش می کنم، به امپلیفایر هم وصل کنم برای گیتار الکتریک ساپورت کنه یکی از دوستان بهم SE-M390 پایونیر ر ومعرفی کرد!!!!

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
مثلا Cnetخودش یه گیک هست و کالا ها رو تست میکنه...از نظر من هم ایدیو تکنیکا راحت بیتز رو میزنه کنار و هم چنین سنهایزر هم همین طور ...
من برا این Monster Inspiration رو مثال زدم چون اکثر کسایی که بیتز میخرن یه قسمتی از این انتخابشون فشن بودن و خوشگل بودن این برند هست . چون مدلی که من معرفی کردم هم ظاهر بسیار خوبی داره برا همین اونو پیشنهاد دادم وگرنه ادعای عقل کل بودن ندارم....منتها یه عده از دوستان الکی میان از جنسی تعریف میکنن که این منو یکم اذیت میکنه...
اون سول ریپابلیک خوبه ولی بند های دور سرش تو ویدیو ها گفتن که خیلی ارزون قیمت به نظر میرسه ...من سول ریپابلیک رو به شخصه خیلی دوست دارم مخصوصا Traks Ultra رو چون اگه هدبندش شکست خیلی راحت تعویض میشه و دنگ و فنگ نداره ....واقعا هئفون خوبی هست و لی فکر نکنم با این اوضاع زیر 500 گیر بیاد ...200 دلاره
ضمنا این هدفونی که عکسشو گذاشتین بدون امپلی فایر به درد نمیخوره ...و هدفون مانیتورینگ هست که به درد استدیو میخوره نه اینکه بیرون از خونه ازش استفاده کنی
شما اگه معادل فارسی گیک رو میدونید خوشحال میشم به من هم یاد بدین ...ممنون ...ضمنا چرا اینجوری حمله میکنین به ادم؟
ضمنا سولو های جدید به جای کرون تو ایر کاپ(=قاب بلندگو)هاشون به جای کروم و اسفنج نویزگیر از پلاستیک استفاده شده که الان رو ولوم 50 درصد یه پلیر صدا رو خوشگل بیرون میده...
شما تو یوتوب کانال Uravgconsumerرو ادد(=اضافه)کن که ببینی درست گفتم یا نه.
سلام.
هدفون های برند ژاپنی Audio-Technica در بین هدفون های مونیتورینگ مطرح دنیا قرار دارند و خواهند داشت اما فراموش نکنید این برند های آلمانی و اروپایی هستند که همیشه دنیای صدا را هدایت می کنند.
رفرنس صدای سنهایزر یا امضای صوتی این برند وعده صدایی بسیار سرد با بیس کنترل شده و مید واضح و خوب و های بسیار عالی می دهد. صدای مدل های رفرنس این برند بسیار حرفه ای است و اصلا" گرمی و موزیکالیته هدفون های آماتور و نیمه حرفه ای Audio-Techncia را ندارد. برند ادیو تکنیکا هدفون های با جنس صدای گرم و بیس قوی تولید می کند که برای طرفداران خود عالی هستند، اما برای طرفداران حرفه ای بیس هم مناسب نیستند.
در ضمن برای مشاوره خرید هدفون به سایت های حرفه ای زیر مراجعه کنید:
head-fi.org
headfonia.com
این سایت ها حرفه ای ترین سایت های بررسی هدفون هستند و حتی تولید کنندگان بزرگ مثل Audeze برای بهترین هدفون خود به نظر یکی از کاربران سایت هدفای استناد می کنند.
در صورتی که به مسائل مربوط به هدفون های مختلف علاقمندید حتما" سری به این سایت ها بزنید.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر