مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من یه ماهی میشه که یدونه beat detox فیک خریدم ازش هم راضیم :d هم راحته هم صداش به نسبت خوبه . کلاس هم داره

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
سلام دوستان من میخوام یه هندز فری(هدفون نه!از اونا که دوتاس میزارن تو گوش!)بیتس خوب بگیرم از اون 500 هزارتومنیا نه از اون هندزفری ها! یدونه جنس خوبش رو اسمش رو بگید و بگید چند در میاد؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
دوستان یک هدفون فوق العاده عالی برای موزیک میخوام!قیمت هم برام مهم نیست :D ممنون.
Beyerdynamic DT 770 Pro قیمت حدود 600 این حدودا باید باشه.
اگه کیفیت باس و دامب و دومب برات مهمه اینو بگیر.
اما اگه صدای Flat میخوای و بالانس که البته بیشتر استودیو ها و آهنگ سازا همچین هدفونایی میگیرن باید DT 880 Pro یا DT 990 Pro بگیری. اولی حدود 900 و دومی که خودم دارم بین 750 تا 800 تومن.

از دوستان کسی نمیدونه هدفون akg k550 از کجا میشه تهیه کرد؟
خیابون جمهوری زیر پل حافظ تو راسته لوازم موسیقی فروشا میتونی پیدا کنی.

سلام دوستان من میخوام یه هندز فری(هدفون نه!از اونا که دوتاس میزارن تو گوش!)بیتس خوب بگیرم از اون 500 هزارتومنیا نه از اون هندزفری ها! یدونه جنس خوبش رو اسمش رو بگید و بگید چند در میاد؟
اگه چیز خوب و خفن میخوای اینو بگیر:
Sennheiser IE60 قیمت حدود 700 تومن!!!

ebi_910

کاربر سایت
Feb 12, 2013
1
سلاممن می خواستم این مدل از هدفون انرژی سیستم رو بخرم\\Energy Sistem DJ 400 Blue Turquoise\\قیمتش هم حدود 70تومنهبه نظر شما این مدل یا سازنده خوبه?با این قیمت هدفون بهتری تو ایران وجود داره?گارانتی اصلی انرژی سیستم تو ایران چیه?فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوامش

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

سلاممن می خواستم این مدل از هدفون انرژی سیستم رو بخرم\\Energy Sistem DJ 400 Blue Turquoise\\قیمتش هم حدود 70تومنه به نظر شما این مدل یا سازنده خوبه?با این قیمت هدفون بهتری تو ایران وجود داره?گارانتی اصلی انرژی سیستم تو ایران چیه?فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوامش

saeid311

کاربر سایت
Feb 15, 2013
1
سلاممن می خواستم این مدل از هدفون انرژی سیستم رو بخرم\\Energy Sistem DJ 400 Blue Turquoise\\قیمتش هم حدود 70تومنهبه نظر شما این مدل یا سازنده خوبه?با این قیمت هدفون بهتری تو ایران وجود داره?گارانتی اصلی انرژی سیستم تو ایران چیه?فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوامش

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

سلاممن می خواستم این مدل از هدفون انرژی سیستم رو بخرم\\Energy Sistem DJ 400 Blue Turquoise\\قیمتش هم حدود 70تومنه به نظر شما این مدل یا سازنده خوبه?با این قیمت هدفون بهتری تو ایران وجود داره?گارانتی اصلی انرژی سیستم تو ایران چیه?فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوامش

اتفاقا من هم مثل آقا ابی هست سوالم...
اینکه کسی با انرژی سیستم کار کرده؟ از لحاظ ظاهری که به نظر خوب میان، اما خب.... تا وقتی که آدم باهاش کار نکرده باشه، نمی تونه چیزی بگه! مدل Dj 700 خیلی دلم رو برده...
بچه ها کسی تجربه کار با این برند رو داره؛ جالب اینجاست که نمایندگی هم داره و با گارانتی هستش، البته برند، برندی چینی هستش...
تو همین روزها باید یه هدفون بخرم، تا 100 تومن می خوام خرج کنم، ضمن اینکه واسه فیلم نگاه کردن و تقویت زبانم می خواستم، همین دیروز یه مدل سهایزر هم چشم رو گرفته، Hd 201؛ به نظرتون کدوم می تونه مناسب باشه واسم؟
خوشحال میشم اگه کمکم کنید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مدل های گیمینگ شــــــــــاخ رو کجاا میشه پیدا کرد؟؟؟
Astro... Turtle Beach....

گیمینگ شاخ این عالیه:
logitech g930

10153939.jpg

captcha

کاربر سایت
Jun 1, 2011
61
نام
Matarsack
سلام دوستان هد گیمینگ میخوام بگیرم تا سقف 500تومن. چی پیشنهاد میکنید؟ ترجیحا بیس قوی هم داشته باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر