مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
عجب چیزیه این هدفون سونی MDR EX1000لامصب بیتز و اینا باید برن بوق بزنن(واقعا)
بیتز دیگه یه مارک بی ارزش(تر از قبل)شده...چون با مانستر کات کرد...

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
دوستان یه هدست تا 70 یا 80 تومن معرفی میکنید برای گیم میخوام
سلام. شما می توانید از Pioneer SE-M390 یا AKG K44 استفاده کنید.
موفق باشید.
عجب چیزیه این هدفون سونی MDR EX1000لامصب بیتز و اینا باید برن بوق بزنن(واقعا)
بیتز دیگه یه مارک بی ارزش(تر از قبل)شده...چون با مانستر کات کرد...
سلام.
نظر شما را کاملا" تایید می کنم فقط این هدفون دو مشکل بزرگ دارد:
1. از نظر قرار گیری در گوش واقعا" مشکل دارد و آن هم به خاطر سایز نامناسب Tip (سر گوش ها) می باشد. این مسئله یک پیامد بد دارد و آن هم Noise Isolation افتضاح این هدفون است به طوری که صدای محیط کاملا" در هدفون شنیده می شود.
2. به دلیل توان ورودی بالا این هدفون بدون آمپ قابل استفاده نیست. وقتی شما این هدفون را به یک پلیر پخش کنید و صدا را 31 (حداکثر ولوم در اکثر پلیر ها) قرار دهید مثل این می ماند که با هدفون های دیگر با صدای 2!!! آهنگ گوش می کنید. پس آمپ ضروری است. آمپ هم در ایران در حدود خود هدفون قیمت دارد!!!
این مدل صدای حرفه ای و سرد تولید می کند و گرمی و موزیکالیته خیلی از هدفون ها را ندارد به همین دلیل خیلی ها از صدای آن لذت نمی برند زیرا صدای خیلی خشک و بی روحی تولید می کند که حرفه ای ها می پسندند نه آماتور ها.
این مدل در ایران ارزش خرید دارد زیرا وارد کننده ی آن یعنی شرکت ایران رهجو آن را با دلار دولتی وارد می کند و به همین سبب این مدل که قیمت جهانی اش 500 دلار است در ایران 600 هزار تومان فروخته می شود که بسیار مناسب است.
موفق باشید.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
سلام دوستان.میخوام یه هدفون یا هندزفری بخرم.یا تو گوشی یا بیرون گوش.مهم نیست.بین beats و sennheiser گیر کردم...بودم 800 هست.
یه چیزی میخوام که فیلم و بازی و موسیقی باهاش عالی باشه.قابل حمل بودنش مهم نیست.فقط باس عالی میخوام با کیفیت بی نظیر.مخصوصا برای موسیفی.برای گوشی iphone 4s میخوام.
لطفا یه مدل عالی معرفی کنید از توگوشی و بیرون گوش.
مرسی.

پ.ن:یه سوال.ایا هدفون های بیرون گوش ای beats به ایفون میخوره؟

ممنون

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سلام دوستان.میخوام یه هدفون یا هندزفری بخرم.یا تو گوشی یا بیرون گوش.مهم نیست.بین beats و sennheiser گیر کردم...بودم 800 هست.
یه چیزی میخوام که فیلم و بازی و موسیقی باهاش عالی باشه.قابل حمل بودنش مهم نیست.فقط باس عالی میخوام با کیفیت بی نظیر.مخصوصا برای موسیفی.برای گوشی iphone 4s میخوام.
لطفا یه مدل عالی معرفی کنید از توگوشی و بیرون گوش.
مرسی.

پ.ن:یه سوال.ایا هدفون های بیرون گوش ای beats به ایفون میخوره؟

ممنون

بیتز الان اورجینالش به هیج وجه تو ایران پیدا نمیشه...تو ال دیجیتال هست ولی به اونا هم من اطمینان ندارم...
قیطریه و اینا همشون های کپی میفروشن یه وقت گول گارانتیشون رو نخوری...
سنهایزر عالیه ولی من نمیتونم با طراحیش کنار بیام...
اگه میتونی از خارج از ایران تهیه کنی بیتز بگیر...البته دوستان بهتر از من تو این زمینه وارد هستن بهتره نظرات اونا رو هم بشنوی

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
ممنون دوست گلم.
کدوم برند سنهایزر رو پیشنهاد میدید؟
در مورد فروشگاه کنج چطور؟اونا هم اوریج ندارن؟!میگن که با رجیستری میدیم؟!
قیمتاشونم 700-800 هست اخه!

ضمنا یه سوال.در مورد مارک "دنون" اطلاعی دارید؟خوبه؟کجا میفروشن؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ممنون دوست گلم.

Denon کاراش عالیه ولی تو ایران مدل های زیادی گیر نمیاد .
Beats هم میشه تو ایران خرید ولی تخصص زیادی میخواد تا فرق اصل و های کپی رو بفهمی . ( من خودم تو بازار موبایل یه دوست دارم میفروشه )
ولی اگه یه هدفون OverEar ه خوب میخوای من بهت Audio-Technica M50 رو پینهاد میکنم از مدل Pro ه Beats هم بهتره قیمتش هم 300 تا 350 باید باشه

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
ممنون دوست گلم.

کنج هم دوستان تو فروم اصلی ایفون گفتن های کپی میفروشه...

---------- نوشته در 12:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 PM ارسال شده بود ----------

Denon کاراش عالیه ولی تو ایران مدل های زیادی گیر نمیاد .
Beats هم میشه تو ایران خرید ولی تخصص زیادی میخواد تا فرق اصل و های کپی رو بفهمی . ( من خودم تو بازار موبایل یه دوست دارم میفروشه )
ولی اگه یه هدفون OverEar ه خوب میخوای من بهت Audio-Technica M50 رو پینهاد میکنم از مدل Pro ه Beats هم بهتره قیمتش هم 300 تا 350 باید باشه

میشه پ.خ کنین کدوم فروشگاه؟ما که تا حالا زیر و رو کردیم جز های کپی ندیدیم...

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دقت کنین بیتز از وقتی که از مانستر جدا شده تبدیل شده به سایر برند های در پیتی من یه ویدیو از سولو اچ دی های جدید دیدم رسما اسباب بازی شدن...
دور بیتز رو حتی اگه اصل هم باشه خط بکشید...
اگه اینو تو ایران نماینده ایران رهجو sony پیدا کردید از دستش ندید..
قبلا داخل بیتز ها 2 تا کابل بود الان یدونه شده که حتی کیفیت ساخت اونو هم پایین اوردن...
من الان هدفون های سونی رو پیشنهاد میکنم چون تو ابران نمایندگی داره و با دلار دولتی وارد میشه...
الام نمایندگی ایران رهجو یه مدل هدفون اورده که 450دلاره و 600تومن میفروشه

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دوستان.حسابی گیر افتادم...
به نظرتون برای ایفون و یه لپ تاپ با کارت صوتیه کریتیو 170 تومنی و مصرف صرفا اهنگ و اهنگ و اهنگ اونم پاپ,هندزفری توی گوشی بخرم یا هدفون بیرون گوش؟!
بودجه هم ماکزیموم 1 میلیون.
فقط یه مدل از هر کدوم معرفی کنید که تقلبیش کم باشه و توی ایران هم باشه.یه دنیا ممنون

پ.ن:ادرس فروشگاهی که گفتید اورجینال داره بیتس رو بهم پی ام کنید اگه میشه.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان.حسابی گیر افتادم...
به نظرتون برای ایفون و یه لپ تاپ با کارت صوتیه کریتیو 170 تومنی و مصرف صرفا اهنگ و اهنگ و اهنگ اونم پاپ,هندزفری توی گوشی بخرم یا هدفون بیرون گوش؟!
بودجه هم ماکزیموم 1 میلیون.
فقط یه مدل از هر کدوم معرفی کنید که تقلبیش کم باشه و توی ایران هم باشه.یه دنیا ممنون

پ.ن:ادرس فروشگاهی که گفتید اورجینال داره بیتس رو بهم پی ام کنید اگه میشه.
دوست من ....من اعتقاد درست و حسابی به چیزی ندارم که بهش قسم بخورم...ولی اینرو بهت میگم چه باور کنی چه نکنی ....بیتز اصل تو ایران نیست...
شما سنهایزر و ALGاز بین این 2 یکی شونو انتخاب کن...
دوستان تو این فروم که منو میشناسن میدونن که چقدر این بیتز و اینا رو یه زمانی زیر و رو کردم...ولی باور کن تو ایران اصلش نیست کپی A+++هست که یکی از دوستام هم میفروشه .و اصلا با اوریجمو نمیزنه ....شما اگه دنبال هدفون تو چشم و خوشگلی میخوای که در عین حال با کیفیت باشه برو سمتAKGولی اگه فقط کیفیت بالا برات مهمه سنهایزر بهترین پیشنهاده...
سونی هدفون هایی داره که هم در کیفیت صدا و هم در ساخت و فشن بودن 10 تا بیتز رو میزاره تو جیبش اینم نمونش که مخصوص ایفون و ایپاد ساخته شده...منتها چون بیتز خیلی رو تبلیغات تمرکز کرده همه الان بیتز بیتز میکنن...در حالی که اصلا در حد و اندازه اون هدفونی که الان لینکشو دادم نیست
خودت تصمیم گیرنده ایی

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اوکی دوست گلم.بیتز رو کلا بیخیال شدم.
خودم مدل sennheiser hd25 originals رو دیدم.به نظرم چیز خوبیه.نظر شما چیه؟
در مورد امپلی فایر چی؟اونو چی پیشنهاد میدید.یه دونه امپلی فایر fiio e11 دیدم.توی سایت چاره.به نظرتون خوبه؟کابل اتصال به ایفن داره؟
امپلی فایر برای ایفون چی پیشنهاد میدید؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
اون هدفون خیلی بی ریخته!
حتما باید امپلی بخرید؟!به نظر من برا ایفون احتیاج نیست...
اینها پیشنها های منه...
یک
دو

سه
چهار
شماره 4رو خودم قراره بخرم خیلی چیز خوفیه!
موفق باشی
سعی کردم چیز هایی رو معرفی کنم که در قد و قوراره کیفیت پخش ایفون باشه...ضمنا هیچ کدوم از اینا به امپلی احتیاج ندارن...

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,532
سلام یه هدفون میخوام که خروجی digital داشته باشه چون پشت ps3 همین برای صدا هست.
مانیتورم خروجیه صدا نداره
بودجه بین 200 تا 250 .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر