مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان یک چند مدل عالی برای موزیک میخواستم که 3.5 میلیمتری باشه و ترجیحاً سیم دار باشه و کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و صدای توپی هم بهم بده!
قیمت هم تا 180 بهم معرفی کنید! کمتر شد مهم نیست بیشتر نشه!
((دوستان اگه جای خریدی هم می شناسید بهم معرفی کنید که زیاد درگیر جای خرید نباشم!!!)
پیاپیش ممنون.
برو سمت پاناسونیک....
فقط beats Monster.قیمتش هم بهت میخوره.می برتت فضا.دیوانه کنندست>:)

180 های کپی هم نمیتونی بگیری پسر! چه برسه اورجینالش.... :D

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
آقا من میخوام بیتز solo HD بگیرم بعد یکی از دوستام گفت های کپی رو چین تحت لیسانس بیتز میزنه راست میگه؟

نمیدونم اما فرق های کپی با اورجینال توی طول عمرشه!
اینو بدون که از های کپی باید خیلی با دقت تر از اورجینال نگه داری کنی.
سمت سولو هم نرو
اگه خواستی 55 برات میتونم جور کنم.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
فقط beats Monster.قیمتش هم بهت میخوره.می برتت فضا.دیوانه کنندست>:)

دوستان دقت کنید که Earphone نمیخوام!
من Headphone میخوام!
پس فکر نکنم با این قیمت بتونم بیتز بگیرم! شما خودت مطمئنی که با 180 تومن میشه بیتز خرید؟ ازکجا؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
دوستان دقت کنید که Earphone نمیخوام!
من Headphone میخوام!
پس فکر نکنم با این قیمت بتونم بیتز بگیرم! شما خودت مطمئنی که با 180 تومن میشه بیتز خرید؟ ازکجا؟
اره.همونطور که دوستمون گفتن با ۱۵۰ تا ۱۸۰ میتونی ibeats monster بگیری.اما خوب earphone دیگه.ولی شک نکن می ارزه.از اکثر هدفون ها هم بهتره.

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

داداش اخه کدوم هدستش 180 تومنه؟
های کپیش رو هم 180 نمیدن.!
lol:))
اخه کسی حرفی از هدست زد.من ibeats monster رو میگم.زشته این حرفا:))

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
اره.همونطور که دوستمون گفتن با ۱۵۰ تا ۱۸۰ میتونی ibeats monster بگیری.اما خوب earphone دیگه.ولی شک نکن می ارزه.از اکثر هدفون ها هم بهتره.

ممنون ولی اگه Earphone نباشه بهتره! ترجیح میدم هدفون باشه و خرکار هم باشه!
بیشتر از 5 تا ایرفون نابود کردم! دیگه طاقت ندارم خراب بشه!

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
دوست عزیز با 180 میتونی بهترین مدل های A.K.G بگیری! زیاد هم با بیتس فرق نداره . این schneider هم چیزای خوبی داره....

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
برای هم گیم و موزیک هدست چی خوبه ؟؟ نهایت 200 . ولی 150 اینا باشه .
هدست 7.1 سونی چطوره ؟؟
من شهرستانم جایی اینترنتی نمیفروشه ؟ دسته دو میشه گیر اورد ؟

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
Q 460 . K 518. K430 ...البته زیاد در مورد قیمت هاشون مطمئن نیستم چون که ظاهرا فروشندگان محترم هر روز نظرشون در مورد قیمت عوض میشه!

Hooman_Lampard

کاربر سایت
Nov 18, 2010
12
دوستان خسته نباشید اینقدر تنوع زیاده که من گیج شدم! الان بین سونی MDR-X500 و پایونیر SE-M390 موندم! نمیدونم به پایونیر اعتماد کنم یا به تجربه سونی! استفادم هم واسه موزیک گوش دادن با پی سیِ. یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
کسی دقیقا می دونه محصولات های کپی بیتس با اورجینال چه تفاوت هایی داره ....... تو پایتخت هر چی دیدم یا فیک بود یا های کپی ولی فروشنده ها مدعی اورجینال بودنشون هستن .... کد رجیستر رو میگن ما ثبت می کنیم .....

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
کسی دقیقا می دونه محصولات های کپی بیتس با اورجینال چه تفاوت هایی داره ....... تو پایتخت هر چی دیدم یا فیک بود یا های کپی ولی فروشنده ها مدعی اورجینال بودنشون هستن .... کد رجیستر رو میگن ما ثبت می کنیم .....
اگه اصل میخای فقط و فقط و فقط قیطریه و فروشگاه ناب کاملا با نمونه امریکایی توسط خودم تست شده و فرقی ندارن و ضمنا یک هفته بعد از عرضه جهانی تمام محصولات رو میاره و همه محصولاتش هم ریجستر میشن شک نکن هفته پیش هم مدل میکسر و اسپیکر جدید بیتس رو امردن لپ تاپ های بیتس رو هم دارن +همه مدل های لیمیتد و مدل وایرلس و همه هدفون های مانستر ...(+یکسال گارانتی)
یکی از مشخصه های اصلی ها هم اینه(تو مدل های سولو و سولو اچ دی و استدیو)که اگه پهنشون هم کنی نمیشکنن...>حالا شاید تو های کپی ها اینو هم یکاریش کرده باشن<
ولی هر چی میخری خودت تو سایت اصلی ریجستر کن... قدیما(تا یه هفته پیش) مدل های میکسر و پرو رو نمیشد تو سایت اصلی ریجستر کرد ولی با اپدیت جدید سایت بیتز همه مدل ها(بازم میگم همه شون)دیگه ریجستر میشن >کلاه سرت نره
امیدوارم این مطلب برات مفید باشه

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
اگه اصل میخای فقط و فقط و فقط قیطریه و فروشگاه ناب کاملا با نمونه امریکایی توسط خودم تست شده و فرقی ندارن و ضمنا یک هفته بعد از عرضه جهانی تمام محصولات رو میاره و همه محصولاتش هم ریجستر میشن شک نکن هفته پیش هم مدل میکسر و اسپیکر جدید بیتس رو امردن لپ تاپ های بیتس رو هم دارن +همه مدل های لیمیتد و مدل وایرلس و همه هدفون های مانستر ...(+یکسال گارانتی)
یکی از مشخصه های اصلی ها هم اینه(تو مدل های سولو و سولو اچ دی و استدیو)که اگه پهنشون هم کنی نمیشکنن...>حالا شاید تو های کپی ها اینو هم یکاریش کرده باشن<
ولی هر چی میخری خودت تو سایت اصلی ریجستر کن... قدیما(تا یه هفته پیش) مدل های میکسر و پرو رو نمیشد تو سایت اصلی ریجستر کرد ولی با اپدیت جدید سایت بیتز همه مدل ها(بازم میگم همه شون)دیگه ریجستر میشن >کلاه سرت نره
امیدوارم این مطلب برات مفید باشه
ممنون کاملا توجیح شدم فقط اون گارانتی که گفتی اینترنشنال هستش دیگه ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر