مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
ممنون دوست عزیز.
اون کریتیو فک کنم بلوتوث نبود و میکروفونم نداشت درسته؟
اون لاجیتک هم خیلی خز بود خداییش :D

دوستان دیگه هم ممنون میشم راهنمایی کنن.

یه سونی اریکسون mw600 هم هست که یکی از دوستان معرفی کردن(ارش پاکزاد اگه بشناسین!) قیمتش حدود 70 تومنه! نظرتون راجب اون چیه؟
نه فکر نکنم بلوتوث باشه ,
دقیقا !:)) با این قیمتی که شما میخوای هزینه بکنی تنها همین خزوخیلارو بت میدن..:))

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
با سلام خدمت دوستان!

اومدم راجب بیتز solo hd فیک بپرسم! که انگار میگید اشغاله!! یعنی در حد 30-35تومن نمیارزه نه؟

تو رنج 30 تا 40 تومن چه هدستی رو پیشنهاد میکنید؟
ترجیحا بلوتوث باشه! رو ایفون هم خوب جواب بده.
میکروفونم داشته باشه عالیه دیگه! (فک کنم همون هدست میگن بهش دیگه؟!! )

دوست عزیز ممنون ولی من earphone نمی خوام! دقت کن گفتم headphone!!!
دوستان ایرفون معرفی نکنید که تا الان نزدیک به 50 تومن برای همین ایرفون ها ضرر کردم!(یا گم میشن یا قطع میشن!)
دوستان این beats های فیک چطوره؟

کلا در مورد بیتز من چنتا تجربه دارم که با علم به اینکه میدونستم های کپی هست خرید کردم!!!
به جز طور عمر محصول، هیچ فرق دیگه ای با اورجینالشون ندارند! حتی متوجه کیفیت صدا هم نخواهید شد اگه دو مدل رو با هم گوش کنید!
مدل تور اورجینالش 305تومنه که اصلا ارزش خرید در برابر های کپی 150 160 تومنیش نداره!
بیتز های کپی از فیلیپس و... خیلی بهتره مخصوصا الان که دلار رفته بالا بیتز ها هم کم فروش میره، مغازه دارها قیمت خرید قدیم رو میدند!
اگه هم پول پا اورجینال حاضرید بدید 960 تومن Detox خود بیتز هست که افسانه ایه برا خودش :D
کلا یا AKG بگیرید یا Senheiser برا موزیک، برای گیم سمت هر گزینه ای جز G930 لاجیتگ برید پولتونو دور ریختین!
پسر کجا بیتز فیک داره میده 30 35 تومن :D؟
بگو بخریم :D

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا در مورد بیتز من چنتا تجربه دارم که با علم به اینکه میدونستم های کپی هست خرید کردم!!!
به جز طور عمر محصول، هیچ فرق دیگه ای با اورجینالشون ندارند! حتی متوجه کیفیت صدا هم نخواهید شد اگه دو مدل رو با هم گوش کنید!
مدل تور اورجینالش 305تومنه که اصلا ارزش خرید در برابر های کپی 150 160 تومنیش نداره!
بیتز های کپی از فیلیپس و... خیلی بهتره مخصوصا الان که دلار رفته بالا بیتز ها هم کم فروش میره، مغازه دارها قیمت خرید قدیم رو میدند!
اگه هم پول پا اورجینال حاضرید بدید 960 تومن Detox خود بیتز هست که افسانه ایه برا خودش :D
کلا یا AKG بگیرید یا Senheiser برا موزیک، برای گیم سمت هر گزینه ای جز G930 لاجیتگ برید پولتونو دور ریختین!
پسر کجا بیتز فیک داره میده 30 35 تومن :D؟
بگو بخریم :D

من اصلا حرفتون رو قبول ندارم بیتز اصلی با های فیک تفاوت صداش خیلیه شاید شما دو تا مدل فیک رو با هم مقایسه کردید یه سرچی هم بزنید کاملا توضیح داده شده

لاجیتک هم نسبت به قیمت 270 تومنیش اصلا به صرفه نیست مخصوصا این مدل که بیسش کمی مشکل داره و ضعیف هست نسبت به دیگر رقباش

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
513
نام
حمید رضا
سلام ه همه بزرگان صدا.
آقا یه سوال میخواستم بدونم یه هدست وایرلسی خوب که صدای دالبی بده (برای گیم ) چی ها هست؟رنج قیمتیش رو هم لطف کنین.

این هدست Sony که مخصوصه PS3 زده و 7.1 هست چطوره؟

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من اصلا حرفتون رو قبول ندارم بیتز اصلی با های فیک تفاوت صداش خیلیه شاید شما دو تا مدل فیک رو با هم مقایسه کردید یه سرچی هم بزنید کاملا توضیح داده شده

لاجیتک هم نسبت به قیمت 270 تومنیش اصلا به صرفه نیست مخصوصا این مدل که بیسش کمی مشکل داره و ضعیف هست نسبت به دیگر رقباش
من detox رو داشتم اورجینال!مگه این که تو تست های دقیقی که میگیرند فاحش باشه، اما گوش انسان اونقدر احساس و ظریف حساس نیست که 600 تومن اختلافش باشه!
G930 به جز سنگینیش هیچ چیز بدی نداره...... فقط لاجیتگ پیشنهاد میشه! 270 برا قدیم بود برادر! 330! اسمش GAMING HEADSET هستش! سری G ! برا موزیک که نیست!
در کل من بالا رفتم و اومدم پایین به یه نکته فقط رسیدم!
1. برای گیم یه هدست جدا
2. برای موزیک یه هدست جدا!
هیچی نیست که هر دو تا باهم رو ارضاء کنه....
اصلا بیتز های فیک من نشنیدم! High-Copy / Fake/ OrGinal ! این هدفون 20 30 تومنی های بیتز از اورجینالای فیلیپس خیلی بهتره... ! خیلی!

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
سلام ه همه بزرگان صدا.
آقا یه سوال میخواستم بدونم یه هدست وایرلسی خوب که صدای دالبی بده (برای گیم ) چی ها هست؟رنج قیمتیش رو هم لطف کنین.

این هدست Sony که مخصوصه PS3 زده و 7.1 هست چطوره؟
پیروی پست بالا.
میخواستم از دوستان یه مشورتی درباره ی خرید یه هدست وایرلس برای گیمینگ بیشتر تا موزیک میخواستم که صدای خوبی داشته باشه و جو بازی رو خوب منتقل کنه.من خودم نظرم روی سنهایزر هست.ولی اونطور که دوستان گفتن برای گیمینگ زیاد جالب نیست.گزینه های بهتری سراغ دارن دوستان که معرفی کنن یا همین مارک خوبی هست.
در ضمن بودجه هم تا 150-160 تومان هست.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
پیروی پست بالا.
میخواستم از دوستان یه مشورتی درباره ی خرید یه هدست وایرلس برای گیمینگ بیشتر تا موزیک میخواستم که صدای خوبی داشته باشه و جو بازی رو خوب منتقل کنه.من خودم نظرم روی سنهایزر هست.ولی اونطور که دوستان گفتن برای گیمینگ زیاد جالب نیست.گزینه های بهتری سراغ دارن دوستان که معرفی کنن یا همین مارک خوبی هست.
در ضمن بودجه هم تا 150-160 تومان هست.
با سلام!
کلا ندیدم تا بحال یه هدست برا گیمینگ عالی باشه و برا موزیک هم همون کیفیت رو ارائه بده! گل سر سبدش که g930 هستش زیر موزیک میزاد!!! اما تو گیم واقعا عاشقش میشی! من 6 7 ماه داشتم این هدست رو الان نزدیک 330 340 باید باشه!
با توجه به قیمتی که داری، برو سراغ کریتیو و مدل های Razer که نمیدونم تو بازارپیدا میشه یا نه! برای وایرلس خوب باید بالای 300 هزینه کنی داداش
سلام دوستان خسته نباشید هدفون تو رنج 50-60تومن بهم معرفی کنید ممنون میشم:)
چطوری هومن؟ از این ورا :D؟!
برو سمت فیلیپس، هر مدلیش رو بگیری فرقی نداره تو رنج قیمتیت SHE 6000 از همه اش بهتره!
سلام دوستان هدست بی سیم تا سقف 100 تومن برای موزیک و گیم (بیشتر موزیک) چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون
هدست بی سیم نمیتونی بگیری، اما فیلیپس یا کریتیو فکر کنم بتونی پیدا کنی.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من سفارش Turtle Beach Foxtrot دادم!! به نظرتون چطوره؟
توي همين قيمت كه اين در ميومد مي تونستم G35 هم بگيرم اما خوب يكم بيشتر بود و اينكه خيلي بزرگتره اين لاجيتك!!
موسيقي هم كه سنتي گوش مي دم فكر نكنم پاسخ گو نباشه! بعد براي بازي و فيلم!!
نظرتون چيه؟:)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من سفارش Turtle Beach Foxtrot دادم!! به نظرتون چطوره؟
توي همين قيمت كه اين در ميومد مي تونستم G35 هم بگيرم اما خوب يكم بيشتر بود و اينكه خيلي بزرگتره اين لاجيتك!!
موسيقي هم كه سنتي گوش مي دم فكر نكنم پاسخ گو نباشه! بعد براي بازي و فيلم!!
نظرتون چيه؟:)
لاجیتک جنساش مخصوصا سری G برای گیم طراحی شدند و تو موزیک زیاد ج نمیدند!
به نظرم فرق زیادی باهم ندارند، من با ترتل کار نکردم تاحالا تجربش هم نداشتم
مبارکت باشه انشالله :)

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ممون:)
حالا اميدوارم بدون مشكل برسه دستم:| اينجا هيچ چيزي معلوم نيست! هروقت رسيد نظر خودم رو در موردش مي گم اما فقط من موسيقي سنگين كار نمي كنم:d

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان یک چند مدل عالی برای موزیک میخواستم که 3.5 میلیمتری باشه و ترجیحاً سیم دار باشه و کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و صدای توپی هم بهم بده!
قیمت هم تا 180 بهم معرفی کنید! کمتر شد مهم نیست بیشتر نشه!
((دوستان اگه جای خریدی هم می شناسید بهم معرفی کنید که زیاد درگیر جای خرید نباشم!!!)
پیاپیش ممنون.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
دوستان یک چند مدل عالی برای موزیک میخواستم که 3.5 میلیمتری باشه و ترجیحاً سیم دار باشه و کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و صدای توپی هم بهم بده!
قیمت هم تا 180 بهم معرفی کنید! کمتر شد مهم نیست بیشتر نشه!
((دوستان اگه جای خریدی هم می شناسید بهم معرفی کنید که زیاد درگیر جای خرید نباشم!!!)
پیاپیش ممنون.

فقط beats Monster.قیمتش هم بهت میخوره.می برتت فضا.دیوانه کنندست>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر