مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
یعنی به قیمتش میارزه دیگه؟
200 خوبه بگیرم؟
اونجوری که سونی گفته دالبی هستش نهایت کیفیت و داره تو بازی؟؟:d

من خودم این هدست رو دارم. و خدا رو شکر قبل گرونی خریدمش 160 تومن:p. از نظر کیفیت که به نظر من عالیه. بخری مطمعنم پشیمون نمیشی. من خودم به شخصه هر موقع بازی میکنم صداش رو میزارم روی حال کم,چون به هیچ وجه نمیتونی با اون صدا بازی کنی , نه این که کیفیتش رو تو صدای بالا از دست بده ,نه. فقط زیاد بلند ولی کیفیت مشکلی نداره. به نظر من تو رنج قیمتی که داره خیلی عالیه!

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
قيمت اين مدل سوني الان چند هست ؟ همون ٢٠٠ بعد دوستا يه سوال داشتم از اوناي كه با هدفن دالبي بازي كردن
واقعأ با هدفن دالبي ميشه صداي جلو و عقبو و وسطو درك كرد ؟؟!!!؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قيمت اين مدل سوني الان چند هست ؟ همون ٢٠٠ بعد دوستا يه سوال داشتم از اوناي كه با هدفن دالبي بازي كردن
واقعأ با هدفن دالبي ميشه صداي جلو و عقبو و وسطو درك كرد ؟؟!!!؟
آره می شه! اما اینایی که هست همه Virtual هستند و 7.1 واقعی نیستن! اما بازم خوب کار می کنن!!
من خودم اول نمی تونستم زیاد درک کنم اما الان گوشم عادت کرده می تونم جهات رو تشخیص بدم. من Logitech G35 دارم:)

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.
آقا من امروز رفتم این headset wireless sony 7.1 رو بگیرم .فروشنده بهم گفت کنسولت نباید کپی خور شده باشه؟!میگفت نیاز به آپدیت 3.7 به بالا داره؟!!میخواستم بدونم آیا این قضیه درست هست یا نه؟!!(کنسولم 3.5 هست آپدیتش)

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
دویتان عزیز ممکنه یه نفر توضیح بده که این مدل های Beats با هم چه فرقی دارن اخه 200تومنی داره 800 تومنی هم داره
خیلی ممنون میشم

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.
آقا من امروز رفتم این headset wireless sony 7.1 رو بگیرم .فروشنده بهم گفت کنسولت نباید کپی خور شده باشه؟!میگفت نیاز به آپدیت 3.7 به بالا داره؟!!میخواستم بدونم آیا این قضیه درست هست یا نه؟!!(کنسولم 3.5 هست آپدیتش)
کسی نیست ما را یاری کند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر