مشاوره در امر خرید مانیتور

Agent Locke

کاربر سایت
Apr 12, 2015
14
من ps4 دارم و اصلا نمیتونم tv ر. تحمل کنم.انقدر رنگ ها مصنوعیه.
یه مانیتور 24 خوب معرفی کنین.بجز ایسوس که زیلد ازش خوب نمیگن.
حتما 24 باشه.2 ms هم باشه.کیفیت رنگ هم عالی باشه.
اسپیکرش واسم مهم نیست چون از اسپیکر خودم صدا رو میگیرم.
ممنون میشم اگه واسم پستش کنین ردب منزل :d

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
هزینه خیلی مهم نیست(اما خوب خیلی هم بالا نباشه:d) . فقط بهترین مدل موجود برای گیم و دوام و مهمتر از همه برای چشم. خیلی برام مهمه که نورش اذیت نکنه. ظاهرا میگن ایسوس زود به فنا میره. ؟

ابعاد هم از 19 تا 22 البته اگه مانیتور واقعا خوبی که 24 باشه هم بود مسعله ای نیست.

دوست عزیز برای مشاوره خرید باید سقف بودجه رو بگید. من از کجا بدونم خیلی بالا نباشه یعنی چه؟ واسه یه نفر 3 میلیون تومن خیلی بالاست، برای یک نفر هم 500 هزار تومن!! وقتی هم میگید بهترین مدل موجود برای گیم با جمله هزینش خیلی بالا نباشه ، تناقض داره!
در ضمن اندازه مونیتور بسته به قدرت سیستم شما داره .مانیتورهای 22 اینچ به بالا دارای رزولوشن FHD هستن که برای گیم توصیه میشن. به شرطی که گرافیک مناسبی داشته باشید.

Arminps3

کاربر سایت
Aug 25, 2009
29
نام
Armin
سلام دوستان من خودم ASUS VX248 رو دارم که میتونم بگم فوق العادس از دی جی کالا هم خریدم الان قصد فروش دارم . در حد آک هستش . قیمت توافقی 09353007275

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوست عزیز برای مشاوره خرید باید سقف بودجه رو بگید. من از کجا بدونم خیلی بالا نباشه یعنی چه؟ واسه یه نفر 3 میلیون تومن خیلی بالاست، برای یک نفر هم 500 هزار تومن!! وقتی هم میگید بهترین مدل موجود برای گیم با جمله هزینش خیلی بالا نباشه ، تناقض داره!
در ضمن اندازه مونیتور بسته به قدرت سیستم شما داره .مانیتورهای 22 اینچ به بالا دارای رزولوشن FHD هستن که برای گیم توصیه میشن. به شرطی که گرافیک مناسبی داشته باشید.

پس max رزولشن شد 22'
قیمت هم تا 1200

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
پس max رزولشن شد 22'
قیمت هم تا 1200

چرا ماکس 22؟ از 22 اینچ به بالا گفتم. البته سایز مونیتور سلیقه ای هست. بعضی ها ابعاد خیلی بالا رو نمی پسندن.
Asus Full HD VX228H
Samsung Full HD S24D595 Plus PLS
هر دو حدد 700 تومن. سامسونگ زاویه دید و پالت رنگی بهتری از مدل ایسوس داره. ولی زمان پاسخگوییش از مدل ایسوس بالاتره.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
چرا ماکس 22؟ از 22 اینچ به بالا گفتم. البته سایز مونیتور سلیقه ای هست. بعضی ها ابعاد خیلی بالا رو نمی پسندن.
Asus Full HD VX228H
Samsung Full HD S24D595 Plus PLS
هر دو حدد 700 تومن. سامسونگ زاویه دید و پالت رنگی بهتری از مدل ایسوس داره. ولی زمان پاسخگوییش از مدل ایسوس بالاتره.

برای آ[رین سوال قبل خرید . s24d595 flicker free هست؟

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
برای آ[رین سوال قبل خرید . s24d595 flicker free هست؟

هنوز تهیه نکردید ؟!!
تو تبلیغ این مدل مستقیما به flicker free اشاره نشده ولی در عوض برای نور پس زمینه از تکنولوژی Direct Current (DC) استفاده کرده که موجب میشه در نور پس زمینه این مونیتور شاهد flicker نباشید.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
با سلام میخواستم ببینم کسی اطلاع داره که توی بازار این دو مدل Asus MX279H و VX279H موجود هستن؟ و اینکه اگه کسی کیفیت جفتشم دیده یا استفاده کرده توضیح بده. تا جایی که من تحقیق کردم توی نت تنها تفاوتشون توی اسپیکرشون بوده و اینپوت لگشون 1 میلی ثانیه فرق داره ولی نمیدونم کیفیت تصویرشون فرق داره یا نه[h=2][/h][h=2][/h]

amir322

کاربر سایت
Mar 24, 2014
7
سلام من یه مانیتور S20V315B PLUS درام میخواستم ببینم الان دسته دوش رو چند میخرن؟؟؟؟؟
اگه یک مدل مانیتور FHD بگیرم و در ستینگ بازی اون رو بیشتر از FHD تنظیم کنم اصلا نشون نمیده ؟؟؟؟

death wish

کاربر سایت
Aug 3, 2014
41
سلام
من میخوام مونیتور بخرم الان lg f700p دارم بعد یکروز سرچ تو اینترنت این مدل بنظرم جالب اومد LG Monitor W2253TQ رفتم پاساز کامپیوتر گفتن این مدل قدیمیه و نیست تو ساری البته... میخواستم بدونم تو تهران اکبند و نوش هست برا خرید؟ اگه نیست همسطح این مدل چی هست و با چه قیمتی البته یک مدل دیگه هست که اون 22 اینچیه lg_w2261vp ولی مثل اینکه اینا قدیمی شدن و دیگه تولید نمیشن تو تهران میشه پیداشون کرد؟ با تشکر

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
سلام
من میخوام مونیتور بخرم الان lg f700p دارم بعد یکروز سرچ تو اینترنت این مدل بنظرم جالب اومد LG Monitor W2253TQ رفتم پاساز کامپیوتر گفتن این مدل قدیمیه و نیست تو ساری البته... میخواستم بدونم تو تهران اکبند و نوش هست برا خرید؟ اگه نیست همسطح این مدل چی هست و با چه قیمتی البته یک مدل دیگه هست که اون 22 اینچیه lg_w2261vp ولی مثل اینکه اینا قدیمی شدن و دیگه تولید نمیشن تو تهران میشه پیداشون کرد؟ با تشکر

درسته قدیمی شدن. سقف بودجه و کاربردتون رو بگید تا یک مونیتور معرفی بشه.

death wish

کاربر سایت
Aug 3, 2014
41
کاربرد همه جوره از اتوکد و مایا تا گیم گیم هم گیم سبک تا خفن و .... سقف بودجه کلا 300 برا مانیتور کلا من از قیمتهای مانیتور و مدلاشون بی خبرم چون این ال جی اف 700 پی تصویر رنگ و رزولوشون و.. خیلی خوبه حدود 10 ساله که دارمش الان مادایران سرچ کردم نوشته بود میتونین از نمایندگی ما تو شهرتون بخرین http://www.maadiran.com/NearestStore.aspx?pl=105 کلا سری رویایی و کریستال جالبن حالا انتظارات من چیه؟ یک چیزی در حد همین اف 700 پی که دارم امکانات اضافی اصلا نمیخوام مثل قابلیت نصب دیوار و اسپیکر داخلی و... رزولوشن بالا رفرش ریت بالا زمان پاسخدهی کم کنتراست بالاو... که این 2 مدل همشونو داره فقط فردا یک سر بزنم ببینم چی میگن یا اگه بتونم تو تهران اکبند و بدون پیکسل سوخته ش پیدا کنم

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
کاربرد همه جوره از اتوکد و مایا تا گیم گیم هم گیم سبک تا خفن و .... سقف بودجه کلا 300 برا مانیتور کلا من از قیمتهای مانیتور و مدلاشون بی خبرم چون این ال جی اف 700 پی تصویر رنگ و رزولوشون و.. خیلی خوبه حدود 10 ساله که دارمش الان مادایران سرچ کردم نوشته بود میتونین از نمایندگی ما تو شهرتون بخرین http://www.maadiran.com/NearestStore.aspx?pl=105 کلا سری رویایی و کریستال جالبن حالا انتظارات من چیه؟ یک چیزی در حد همین اف 700 پی که دارم امکانات اضافی اصلا نمیخوام مثل قابلیت نصب دیوار و اسپیکر داخلی و... رزولوشن بالا رفرش ریت بالا زمان پاسخدهی کم کنتراست بالاو... که این 2 مدل همشونو داره فقط فردا یک سر بزنم ببینم چی میگن یا اگه بتونم تو تهران اکبند و بدون پیکسل سوخته ش پیدا کنم
این دو مدل پیشنهاد میشه:
LED Samsung S20B315B plus
Samsung LED Monitor S20C325B
هر دو به قیمت حدود 360 تومن و گارانتی سام سرویس.

death wish

کاربر سایت
Aug 3, 2014
41
درود
با تشکر ولی ایناییکه معرفی کردید از نظر رزولوشن پایین هستن شاید یخاطر سقف بودجه من اینارو معرفی کرده باشید ولی من مونیتور با معیارهای فنی پایین نمیخوام مدلهای جدید امکانات اضافی و بیمصرف توشون هست که از 500 شروع میشه به بالا خب اگه نشد که نمیخرم الکی گرونن نهایتش همین اف 700 پی رو نگه میدارم تا یک مدل خوب شبیه اون دوتا پیدا کنم

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
درود
با تشکر ولی ایناییکه معرفی کردید از نظر رزولوشن پایین هستن شاید یخاطر سقف بودجه من اینارو معرفی کرده باشید ولی من مونیتور با معیارهای فنی پایین نمیخوام مدلهای جدید امکانات اضافی و بیمصرف توشون هست که از 500 شروع میشه به بالا خب اگه نشد که نمیخرم الکی گرونن نهایتش همین اف 700 پی رو نگه میدارم تا یک مدل خوب شبیه اون دوتا پیدا کنم

این دو مدل از سقف بودجه شما هم بالاتره! تو این محدوده قیمتی بهترین مدلهای موجود هستن. اگر مونیتور FHD می خواید باید بیشتر هزینه کنید. منظورتون رو از امکانات بیمصرف نمیفهمم!! اون مونیتوری که شما نوشتید LCD هست و مونیتورهای جدید LED هستن که مصرف انرژی در اونها کاهش پیدا کرده. همینطور افزایش کیفیت رنگ و تصویر و زاویه دید و کنتراست و ... . منظورتون از امکانات بیمصرف اینا نیست که ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر