مشاوره در امر خرید مانیتور

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام بچه ها
مانیتور 17 تا 21 اینچ برند مهم نیست خیلی، ولی رزولیشن FHD باشه حتما.
فقط هم برای فیلم دیدن میخوام من اصلا اهل بازی نیستم یه چیزی میخوام که از بغل نگاه میکنیم صفحه تار و سیاه نشه.
فکر کنم مدل های IPS و LCD بهتر از LED باشن درسته؟
قیمت هم فعلا تا 400 450 چیزی پیدا میشه؟
پیشاپیش ممنونم

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام بچه ها
مانیتور 17 تا 21 اینچ برند مهم نیست خیلی، ولی رزولیشن FHD باشه حتما.
فقط هم برای فیلم دیدن میخوام من اصلا اهل بازی نیستم یه چیزی میخوام که از بغل نگاه میکنیم صفحه تار و سیاه نشه.
فکر کنم مدل های IPS و LCD بهتر از LED باشن درسته؟
قیمت هم فعلا تا 400 450 چیزی پیدا میشه؟
پیشاپیش ممنونم

محصولات مادیرانو نگاه کنین
ایکسویژن و الجی مدلای جدید

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
محصولات مادیرانو نگاه کنین
ایکسویژن و الجی مدلای جدید

ممنونم دوست عزیز مدل خاصی نمیشناسید که رزولیشن FHD باشه دقت رنگ هاش هم خوب باشه زاویه دید خوبی داشته باشه.
الان سامسونگ مدل S19C150 دارم چشم دیگه داره از حدقه در میاد! بعضی جاها تاره تو فیلم دیدن هم که رنگها رو خیلی مصنوعی ان از همه دتر هم زاویه دیدش هست تا سر یکم تکون میدم نصف تصویر سیاه میشه.
ممنونم

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
ممنونم دوست عزیز مدل خاصی نمیشناسید که رزولیشن FHD باشه دقت رنگ هاش هم خوب باشه زاویه دید خوبی داشته باشه.
الان سامسونگ مدل S19C150 دارم چشم دیگه داره از حدقه در میاد! بعضی جاها تاره تو فیلم دیدن هم که رنگها رو خیلی مصنوعی ان از همه دتر هم زاویه دیدش هست تا سر یکم تکون میدم نصف تصویر سیاه میشه.
ممنونم

دیگه معمولا هرچی بیشتر هزینه کنین کیفیت میره بالاتر
فول اچدی از چهرصدو خورده ای داشت الجی
مدل یکم بهترش بود با ورودی اچدی ام ای پونصد بیست اینطوری
ایسوس هم هست واسه گیم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دیگه معمولا هرچی بیشتر هزینه کنین کیفیت میره بالاتر
فول اچدی از چهرصدو خورده ای داشت الجی
مدل یکم بهترش بود با ورودی اچدی ام ای پونصد بیست اینطوری
ایسوس هم هست واسه گیم

الان چنتا مدل ایسوس دیدم دیگه چون برای فیلم میخوام (زیاد اهل گیم نیستم شاید در سال یکی یا دوتا) تا 700 نهایت 750 پول میدم.
به نظر شما با چیز هایی که من میخوام مثل دفت رنگ خوب و طبیعی، زاویه دید خوب و تار نشدن برم پنل های IPS و LCD بگیرم بهتر از LED نیست؟

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
الان چنتا مدل ایسوس دیدم دیگه چون برای فیلم میخوام (زیاد اهل گیم نیستم شاید در سال یکی یا دوتا) تا 700 نهایت 750 پول میدم.
به نظر شما با چیز هایی که من میخوام مثل دفت رنگ خوب و طبیعی، زاویه دید خوب و تار نشدن برم پنل های IPS و LCD بگیرم بهتر از LED نیست؟

شما حتما ips بگیر ،من اطلاعاتم رو کاغذیه!همه مدلا رو نداشتم که ببینم چقد فرق دارن ،اگه انگلیسیت خوبه و البته مقایسه و ریویوش تو نت باشه یه سرچی بزن، فک کنم همین الجی ۵۲۰تومنی خوب باشه
گیمینگای ایسوس بااینکه گرونه بعضیام ازش راضی نیستن‌میگن تصویر ماته یا...

sirwan2020

کاربر سایت
Jun 11, 2011
220
نام
سیروان
سلام دوستان
بنده بین خرید دو مانیتور LG 22ea63v و Asus vx229h گیر کردم و نمیدونم کدومو بگیرم. ال جی قیمتش پایینتره و یکم قدیمی تره و ایسوس هم 200 تومن گرونتره و تولید جدیدتره. آیا این دو تفاوت فاحشی تو کیفیت دارن؟ شما کدومو پیشنهاد میدین؟

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
سلام

مانیتور واسه گیم میخواستم حالا میگم این چطوره ؟؟؟

BenQ XL2420Z Gaming Monitor

لینکشو هم ببینین :

BenQ XL2420Z Gaming Monitor Buy, Best Price in UAE, Dubai, Abu Dhabi - dtcae.com

خوبه این ؟؟؟ چون سفارششو دادم حالا خواستم نظرتونو بدونم

مانیتور خیلی خوبی هست 1 میلی ثانیه و کنتراست 1 به 1000 و روشنایی 350 رفرش هم 144hz هست خیلی عالیه
این نوع مانیتورها(گیم) چون پنلشون tn هست زاویه دیدشون زیاد نیست اگه با این قضیه مشکلی ندارین عالی هست
البته فکر کنم قیمتش بالا هست دیگه اون بستگی به خودتون داره اما طبق مشخصات خیلی خوبه
لینک مشخصاتXL2420Z LED Gaming Monitor | BenQ 16:9 LED Gaming monitors

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه کسی مانیتور ips مثل مدل asus vx239h یا lg23mp65hq داشته یا مانیتور tn مثل asus vx238h vx248h داشته لطفا یه توضیح عملی بین این دوتا بگه
به مشخصات اصلا کاری نداشته باشین فقط عملی در بازی ها توضیحتون رو بگین خیلی ممنون

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
مانیتور خیلی خوبی هست 1 میلی ثانیه و کنتراست 1 به 1000 و روشنایی 350 رفرش هم 144hz هست خیلی عالیه
این نوع مانیتورها(گیم) چون پنلشون tn هست زاویه دیدشون زیاد نیست اگه با این قضیه مشکلی ندارین عالی هست
البته فکر کنم قیمتش بالا هست دیگه اون بستگی به خودتون داره اما طبق مشخصات خیلی خوبه
لینک مشخصاتXL2420Z LED Gaming Monitor | BenQ 16:9 LED Gaming monitors

قیمتش یک و شیصد هست ...

زاویه دیدشون کمه مثلا چطوری ؟؟ یه مثال بزنین لطفا .

قابلیت nvidia 3d vision هم داره .. حال میده با عینک انویدیا بازی کنی

آخرین ویرایش:

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
قیمتش یک و شیصد هست ...

زاویه دیدشون کمه مثلا چطوری ؟؟ یه مثال بزنین لطفا .

قابلیت nvidia 3d vision هم داره .. حال میده با عینک انویدیا بازی کنی

طبق مشخصات عالی هست حرف نداره ولی خوب مانیتور های tn زاویه دیدشون کمه البته برای حرفه ای ها مهم نیست مثلا شاید 60 درجه بیشتر خوب نیست این جور مانیتور ها مخصوص بازی های شوتر اول شخص هست گرافیکتون چی هست 1600 براتون موردی نداره

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
طبق مشخصات عالی هست حرف نداره ولی خوب مانیتور های tn زاویه دیدشون کمه البته برای حرفه ای ها مهم نیست مثلا شاید 60 درجه بیشتر خوب نیست این جور مانیتور ها مخصوص بازی های شوتر اول شخص هست گرافیکتون چی هست 1600 براتون موردی نداره

گرافیکم gtx 760 2gb .. برای شوترهای اول شخص ؟؟ یعنی واسه غیر از اینا حال نمیده ؟ مناسب نیست ؟؟

بین این و ایسوس کدومو پیشنهاد میدین ؟

لینکو ببینین : http://uae.souq.com/ae-en/asus-24-inch-widescreen-3d-capable-gaming-monitor-vg248qe-7522690/i/#

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر