مشاوره در امر خرید مانیتور

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
View attachment 329227
ببین من واقعا فضا رو میزم نداشتم برای همین عوضش کردم دو اینچ هم خودش تاثیر داره
این پایه های اسپیکر رو کجا گرفتی و چند گرفتی، منم از بس وسیله ریخته رو میزنم کلا اسپیکر ها رو گذاشتم زمین :| :D

چقدر شبیه همین من و تو
کیسم ایسوس تاف
مانیتور ال جی الترا گیر
کیبردم کورسیر
اسپیکرام ادیفایر

تو خیلی چیز های دیگه هم مثل همیم مثل دسته ایکس باکس
موس
لول :D
ولی من چند لول از تو پایین ترن مدلشون :D

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی
این پایه های اسپیکر رو کجا گرفتی و چند گرفتی، منم از بس وسیله ریخته رو میزنم کلا اسپیکر ها رو گذاشتم زمین :| :D
این پایه ها آلمانی هست البته شاید بخوام بفروشمش تازه هم گرفتم چون خونه رو عوض کردیم اتاقم کوچیک شده فضا ندارم بزارمش من 10 تومن خریدم :)):)):)):)) ولی عالیه پایه هاش هم تنظیم ارتفاع داره هم تنظیم زاویه 11603839_800.jpg

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
این پایه ها آلمانی هست البته شاید بخوام بفروشمش تازه هم گرفتم چون خونه رو عوض کردیم اتاقم کوچیک شده فضا ندارم بزارمش:)):)):)):)) ولی عالیه پایه هاش هم تنظیم ارتفاع داره هم تنظیم زاویه View attachment 329233
میدونم خودم برنشون رو میدونم خیلی حسابی هستن واسه همین گفتم چند گرفتی و کجا گرفتی چون واسه بوکشلف من پیدا نکردم این مدل ها :D

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی

چقدر شبیه همین من و تو
کیسم ایسوس تاف
مانیتور ال جی الترا گیر
کیبردم کورسیر
اسپیکرام ادیفایر

تو خیلی چیز های دیگه هم مثل همیم مثل دسته ایکس باکس
موس
لول :D
ولی من چند لول از تو پایین ترن مدلشون :D
:)) :)) :)) :)) من کیسم هایپریون هست قبلش هلیوس سفید داشتم کیبردم رد راگون هست اسپیکرم که بیشتر از ده ساله ادیفایر دارم این دومین مدلش هست میخوام میز رو عوض کنم احتمالا پایه اسپیکر ها رو بفروشم اااا شماهم همین مانمیتور رو داری ؟ gq850 ?

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
:)) :)) :)) :)) من کیسم هایپریون هست قبلش هلیوس سفید داشتم کیبردم رد راگون هست اسپیکرم که بیشتر از ده ساله ادیفایر دارم این دومین مدلش هست میخوام میز رو عوض کنم احتمالا پایه اسپیکر ها رو بفروشم
همم خیال کردم کیبردت k70 کورسیر هست :D
10 میلیون خیلی گرونن، من در نظر دارم میز مگنوس پرو رو سفارش بدم از امارات نزدیک 27 میفته، فولاد ، روکش فیبر کربن بشدت گسترده
در مورد اسپیکر هم تقریبا 4 سالی میشه
این مدل رو دارم

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی
همم خیال کردم کیبردت k70 کورسیر هست :D
10 میلیون خیلی گرونن، من در نظر دارم میز مگنوس پرو رو سفارش بدم از امارات نزدیک 27 میفته، فولاد ، روکش فیبر کربن بشدت گسترده
در مورد اسپیکر هم تقریبا 4 سالی میشه
این مدل رو دارم
عکس اسپیکرت رو نشون نمیده دوباره بزار به نظرم میز اینقدر هزینه نکن بیا یه میز خفن بهت معرفی کنم نصف قیمت جنسش هم تمام چوب روس هست درجه یک طراخیش هم خیلی کلاسیک و شیکه

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
عکس اسپیکرت رو نشون نمیده دوباره بزار به نظرم میز اینقدر هزینه نکن بیا یه میز خفن بهت معرفی کنم نصف قیمت جنسش هم تمام چوب روس هست درجه یک طراخیش هم خیلی کلاسیک و شیکه
حالا اینجا جای مانیتور هست خواستی تایپک بغلی واسه عکس و اینا ادامه بدیم
نه مانیتور تو رو ندارم یک مدل پایین ترش رو دارم
در مورد میز هم ارزش رو داره بنظرم 450 دلار
اینم مدلش نگاه کن
MAGNUS Pro Sit Stand Metal Desk | Secretlab EU
مدل اسپیکر هم

R1280DB​

• Like
Reactions: mahdisedaghi1367

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی
اینم مدلش نگاه کن
مدل اسپیکر هم

R1280DB​

آها دیدم اسپیکرت رو به نظرم هزینه میز رو بزار روی یه چیز بهتر ولی اسپیکرات نیازی به اون پایه ها نداره کوچیکه دیدمشون خیلی خوشگله اسپیکر من اینه edifier s1000mkii

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اینم مدلش نگاه کن
مدل اسپیکر هم

R1280DB​

میز Magnus Pro Secret Lab شما کجا قیمت 450 دلار مشاهده کردید؟ لینکی که دادید یک قیمت دیگه هست! این سبک میزای الکتریکی مدل های چینی برند خیلی کوچیکتر تو رنج قیمت 450 دلار میشه!

• Like

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی
میز Magnus Pro Secret Lab شما کجا قیمت 450 دلار مشاهده کردید؟ لینکی که دادید یک قیمت دیگه هست! این سبک میزای الکتریکی مدل های چینی برند خیلی کوچیکتر تو رنج قیمت 450 دلار میشه!
از همین میز ها الان برند گیم مکسش تو ایران هست که به صورت هیدرولیک بالا پایین میشه زیر بین 13 تا 18 قیمت داره اصلا هم جذاب نیست چون هیچکس ایستاده از میز استفاده نمیکنه به جاش من ترجیخ میدم یه میز ایرانی فوق العاده با کیفیت که طراحی شبیه ایکیا داره بخرم

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
حق با شماست قیمتش رو یک مدل دیگه اش اشتباه گرفتم :
Secretlab MAGNUS Metal Desk | Secretlab EU این مدلیه که قیمتش 450 بود البته الان تغییر کرده بازم... :D

Sajadeto

عضو جدید
Mar 3, 2024
1
دوستان نظرتون در مورد این مانیتور چیه ?

Sceptre W271QHIR​

برای کنسول و همچین تماشای فیلم می‌خوام مزیتش اینه که 2k هست
اگر تا رنج 10 تومن گزینه ی بهتری سراغ دارین ممنون میشم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
سلام، یه مانیتور خوب و معقول 1080 بین 10-12 تا نهایت دیگه 15 تومن. مناسب برای کار طراحی با نرم افزار های سه بعدی
یعنی از گیم بیشتر پای مانیتور میشینه طرف.

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر