مشاوره در امر خرید مانیتور

farbod.sh

کاربر سایت
May 13, 2011
47
نام
فربد
سلام دوستان من ميخوام واسه ps4 يه مانيتور بگيرم تا ٨٦٠ تومن ! اين مدل ايسوز مد نظرم هست . ميخوام بدونم نظر شما چيه ؟ براي بازي مناسب هست و كيفيتش در چه حده ممنون !
ASUS VK248H 24inch LED Monitor
لیون کامپیوتر , فروش نوت بوک , فروش تبلت , فروش قطعات کامپیوتر , لیست قیمت قطعات کامپیوتر , فروش قطعات حرفه ای کامپیوتر , لیست قیمت نوت بوک , ل�

آخرین ویرایش:

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
سلام دوستان خسته نباشید. من میخوام یه مانیتور کارکرده یا نو بگیرم ps3 توش بازی کنم. ولی نمیدونم چه مانیتوری بگیرم که ps3 بهش بخوره. اصلا ازین کارا سر رشته ندارم. ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید. تشکر

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
204
نام
محمد
سلام
VN247
گرفتم
عالیه
بگیرید

اقا یه سوال
این ورودی صدای پشت VN247 (سبز رنگه) که مال هدفون هست وقتی اسپیکر و هدفون وصل می کنم بهش صدا نمیده
کسی نمی دونه چطوریه؟
2261 و فیشو میزدم داخل صدا می داد کار خاصی ام نمی کردم

Last edited by a moderator:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
اقا یه سوال
این ورودی صدای پشت VN247 (سبز رنگه) که مال هدفون هست وقتی اسپیکر و هدفون وصل می کنم بهش صدا نمیده
کسی نمی دونه چطوریه؟
2261 و فیشو میزدم داخل صدا می داد کار خاصی ام نمی کردم
تنظیماتی چیزی نداره؟
شما چی رو بهش وصل کردی؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اگه برای گیم میخوای IPS نگیر !

IPS یکی از مدل های پنل مانیتوره که کیفیت صفحش از بفیه پنل ها بیشتره ولی چون سرعت پاسخگوییش زیاده برای گیم که سرعتی هست خوب نیست و بیشتر به درد گرافیست ها و طراح ها میخوره و برای گیم خوب نیست .
اگه تو Utube هم سرچ کنی بهتر میتونی ببینی

درست نیست جسارتا...

من دارم با مانیتور IPS گیم بازی میکنم روزی چندین ساعت اون هم آنلاین با تاخیر 5میلی ثانیه. هیچ مشکلی از بابت تاخیر نیست.

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
204
نام
محمد
تنظیماتی چیزی نداره؟
شما چی رو بهش وصل کردی؟
فیشو زدم توی ورودی سیاهه مشکل حل شد
ولوم رو بسته بودم
باید ولوم خود مانیتور باز باشه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام کسی میتونه یه مانیتور معرفی کنه که دیجیتال باشه و با گرافیک در حد 290 لی ام دی جور در بیاد
دیجیتال؟!:-o
ایسوس VN24H از سرشم زیاده:
ASUS - 24" - VN247H - LED ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
اگه میخوای خیلی حرفه ای باشه اینم هست:
لیون کامپیوتر , فروش نوت بوک , فروش تبلت , فروش قطعات کامپیوتر , لیست قیمت قطعات کامپیوتر , فروش قطعات حرفه ای کامپیوتر , لیست قیمت نوت بوک , ل

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
دوستان کسی تجربه کار با Asus VX248H رو داشته؟ نقد و بررسی درموردش پیدا نکردم.
مدل 23 اینچش هم هست: Asus VX238H

کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟ /:)

سلام اگه میخواید vx238h رو بگیر؛راهنمایی بیشتری خواستید پیام خصوصی بدید راهنمایتون کنم

سلام دوستان خسته نباشید. من میخوام یه مانیتور کارکرده یا نو بگیرم ps3 توش بازی کنم. ولی نمیدونم چه مانیتوری بگیرم که ps3 بهش بخوره. اصلا ازین کارا سر رشته ندارم. ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید. تشکر

دوست عزیز شما بودجه رو بگید تا من یک پیشنهاد خوب بهتون بدم

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,369
اقا یه مانیتور معرفی کنید که به چشم اسیب نرسونه من وقتی با کامپیوتر کار میکنم چشمام خیلی درد میکنه
کلا چه تکنولوژی تو این زمینه کمتر چشم رو اذیت میکنه؟؟
هر کمکی و چیزی در این باره میدونید بگید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر