مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/...ink=ot_we/prodlink/en_us/3826227/loc:0&cc=us#
cpu فعلی intel core2 2Gh هستش

توی بوشهر احتمال داره برات بتونن تعمیر کنن.به فروشگاه تکنولوژی برتر توی بوشهر مراجعه کن اونجا شاید کارت رو راه بندازه.

آقا پدرام چی شد ؟ خبر گرفتید ؟
فکر کنم Apple هم یک مدل مینی جدید داره اون چطوره ؟

هنوز قیمتی برام نگرفتن از مدل P سونی.
اما Aspire One از شرکت َAcer هست که چیزای خوبی هستن.

سلام ببخشید مدل hdx 16-1140 از hp چجوریه ؟

مشخصاتش اینه :

[LTR]Specifications:

• 16-inch LCD screen (true 16:9)
  • 2.4 GHz Intel Core 2 Duo P8600 processor
  • 500 GB hard drive
  • 4 GB RAM (8 GB maximum)
  • Dual-layer Lightscribe DVD±R drive
  • Draft-N Wi-Fi (802.11b/g/n) and Bluetooth
  • Nvidia GeForce 9600M GT graphics (up to 2302 MB total)
  • Windows Vista Home Premium (64-bit)
  • Weighs 7.06 pounds
[/LTR]

hp-pavilion-hdx16-1140us.jpg

کلا مدل خوبیه.

سلام دوستان
قصد دارم یک لپ تاپی حرفه ای برای کار های 3 بعدی بگیرم! پر قدرت و پر زور باشه (برای میکس فیلم های کیفیت بالا و طراحی قطعات و تصاویر سه بعدی) قیمتش مهم نیست!
شما ها چه لپ تاپی پیشنهاد می کنید؟ علتش هم بفرمایید! البته لپ تاپ برای بازی کردن مد نظر نیست!
13 یا 14 اینچ باشه می خوام بتونم به راحتی حملش کنم! جرمش هم زیاد نباشه!

سلام دوستان
قصد دارم یک لپ تاپی حرفه ای برای کار های 3 بعدی بگیرم! پر قدرت و پر زور باشه (برای میکس فیلم های کیفیت بالا و طراحی قطعات و تصاویر سه بعدی) قیمتش مهم نیست!
شما ها چه لپ تاپی پیشنهاد می کنید؟ علتش هم بفرمایید! البته لپ تاپ برای بازی کردن مد نظر نیست!
13 یا 14 اینچ باشه می خوام بتونم به راحتی حملش کنم! جرمش هم زیاد نباشه!

APPLE MacBook MB 467 می تونه انتخاب بسیار عالی ای باشه :smile:
قیمتش هم حدودا 1700و1800 هست.
این جا هم داره

سلام.
من HP DV6 11-99 رو گرفتم. فوق العادست. فقط مشکلش اینه که خیلی سنگینه.ار همه ی کسایی که منو راهنمایی کردن به خصوص پدرام جان ممنونم :)

یه سوال راجع به باتری لپتاپ: آیا موقعی که باتری داره شارژ میشه اشکالی داره از لپتاپ استفاده کنیم؟ ضرری داره؟!

سلام.
من HP DV6 11-99 رو گرفتم. فوق العادست. فقط مشکلش اینه که خیلی سنگینه.ار همه ی کسایی که منو راهنمایی کردن به خصوص پدرام جان ممنونم :)

یه سوال راجع به باتری لپتاپ: آیا موقعی که باتری داره شارژ میشه اشکالی داره از لپتاپ استفاده کنیم؟ ضرری داره؟!

مبارک باشه.
خوشحال میشم چند تا عکس ازش بگیری و برام ارسال کنی یا همین جا بذاری.

در مورد باطری هم در بلند مدت،داغون میشه.یه روشی هست که خیلی از لپ تاپ فروش ها پیشنهاد می کنن،به این صورته که شما باطری لپ تاپ رو بیرون میاری و با شارژر فقط کار می کنی که اگه برق بره مشکل ساز میشه فکر کنم.اگه برقتون نمیره،فکر کنم راه خوبی باشه اما در کل خطر داره اگه برق بره.

من خودم راه درستی براش پیدا نکردم.توی اینترنت سرچ کنی یه سری راه ها برای بیشتر شدن عمر باطری لپ تاپ هست که به درد می خوره.

ای به چشم! :) دو سه تا عکس:

----------------------------------------------------------------------------------

یکی از روش های طولانی کردن عمر باتری هم اونطوری که فروشنده گفت اینه که بهتره تا باتری به طور کامل خالی نشده اونو شارژ نکنیم چون در دراز مدت به سلول های باتری آسیب میرسه.
یه چیز دیگه هم این که خیلی زود شارژش تموم میشه! سه ساعت شارژ میشه 3 ساعت و نیم کار میکنه!! :( (بیشتر زمان هم دارم بازی میکنم!)

آخرین ویرایش:
ای به چشم! :) دو سه تا عکس:

----------------------------------------------------------------------------------

یکی از روش های طولانی کردن عمر باتری هم اونطوری که فروشنده گفت اینه که بهتره تا باتری به طور کامل خالی نشده اونو شارژ نکنیم چون در دراز مدت به سلول های باتری آسیب میرسه.
یه چیز دیگه هم این که خیلی زود شارژش تموم میشه! سه ساعت شارژ میشه 3 ساعت و نیم کار میکنه!! :( (بیشتر زمان هم دارم بازی میکنم!)

پیشنهاد می کنم یه باطری دیگه هم برای لپ تاپت بخری.به درد می خوره یه موقعی.اون حرفی هم که فروشنده گفته درسته.اما خوب شما با کم کردن نور LCD می تونی به بالا رفتن عمر باطری لپ تاپ کمک کنی.اگه یه جستجو کنی تو گوگل نتایج جالبی به دست میاری.

لطفا یه لپ تاپ به قیمت 800000 تومان تا یک میلیون تومان به من معرفی کنید .
لپ تاپ هایی ns سونی چطورن ؟

من Asus X59SR رو بهت پیشنهاد می کنم.
قیمتش حدود 910 تا 920 هزار تومان هست.مشخصات خیلی خوبی هم داره.
سری NS سونی هم اگر Made In China هست اصلا پیشنهاد نمیشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or