مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

khasbox

کاربر سایت
Feb 26, 2018
1
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران گرامی وبسایت بازی سنتر

جهت راهنمای تمامی عزیزانی که تصمیم به خرید یک لپتاپ داشته اند و یا میخواهند اطلاعاتی در خصوص بهترین لپ تاپ ها در رده های گیمینگ، حرفه ای، میان رده و پایین رده داشته باشند چند مورد از بهترین گزینه ها رت در اختیار شما عزیزان قرار میدهم:

گیمینگ: لپ تاپ FX570UD از شرکت ایسوس یکی از محدود گزینه های قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه نسبت به هم رده های خود است. این لپ تاپ با پردازنده مرکزی intel Core i7 8550 U بهره میبرد که از جمله چیپست های کم مصرف میباشد و میتواند کمک شایانی به افزاری باشد که میخواهند در فضای خارج از بازی های مورد علاقه خود لذت ببرند. فضای رم در نظر گرفته شده برای این لپ تاپ 16 گیگابایت از نوع DDR4 است و همچنین چیپست گرافیکیه این لپ تاپ را کمپانی NVIDIA با پردازنده ی Geforce GTX1050 تأمین کرده است.

کاربری حرفه ای: لپ تاپ Aspire 715 از کمپانی ایسر شاید بهترین گزینه در رده لپ تاپ های مالتی مدیا باشد که در تاریخ تولید کامپیوتر های قابل حمل مشاهده شده است! این لپ تاپ با پردازنه ی Intel Core i7 7700 HQ به بازار جهانی عرضه شده و خوشبختانه ایسر فضای رم 16 گیگابایتی برای این گزینه تدارک دیده است تا بتواند از نهایت قدرت پردازنده استفاده بهینه ببرد. چیپست گرافیکی این لپ تاپ از مد های Gefore GTX1050TI با ظرفیت اختصاصی 4 گیگابایت در نظر گرفته شده است که طبیعتا توانایی پشتیبانی از اعمالی فراتر از کاربری حرفه ای را پوشش میدهد.

میان رده: لپ تاپ لنوو Ideapad 320 از سری لپ تاپ های طراحی شده برای افرادی است که میخواهند اعمال و نیاز های روزمره خود را در خانه، فضای کار و یا دانشگاه با کمترین هزینه به راحتی رفع و رجوع کنند.چیپست مرکزی این لپ تاپ را کمپانی اینتل با استفاده از Core i5 8250U تأمین کرده است و برای پشتیبانی از این قدرت پردازشی لنوو از یک حافظه رم 4 گیگابایتی DDR4 بهره برده است اما برای تشریح توانایی های این لپ تاپ میان رده باید به پردازنده گرافیکی NVIDIA Geforce MX150 با ظرفیت اختصاصی 2 گیابایت اشاره کنیم که قدرت مناسبی برای یک لپ تاپ میان رده به شمار میرود.

پایین رده: لپ تاپ ایسوس X541NA را میتوان ارزان ترین لپ تاپ موجود در بازار معرفی کرد! طبیعتا نمیتوان انتظار داشت با هزینه ای که پرداخت میشود از قدرت سخت افزاری خارق العاده ای نیز بهره مند شوید. چیپست مرکزی این لپ تاپ از نوع Intel Celeron N3350 در نظر گرفته شده است که تنها برای وبگردی و تماشای فیلم یا سریال مناسب خواهد بود. فضای رم 2 گیگابایی DDR3 نیز با در نظر گرفتن پردازنده ی این لپ تاپ تا حدی مناسب به نظر میرسد، چیپست گرافیکی مجزایی هم برای این لپ تاپ تدارک دیده نشده است اما برای کار های روز مره میتوان به واحد پردازشگر گرافیکی ON Board تا حد زیادی اتکا کرد.

این سه مورد تنها بخشی جزئی از اطلاعات موجود برای رسیدن به گزینه ی مدنظر عزیزانی میباشد که به دنبال خرید لپ تاپ مناسب خود هستند در نتیجه پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید تا بتوانید دید وسیع تری نسبت به لپ تاپ های موجود در بازار داشته باشید.
راهنمای خرید لپ تاپ

• Like
Reactions: Vonarian and Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آیا لبتابی هست که کارت 2080ti رو داشته باشه؟ و آیا حداقل این کارت تضمین کننده 4k و 60 فریم برای 4 سال آینده هست؟

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
آیا لبتابی هست که کارت 2080ti رو داشته باشه؟ و آیا حداقل این کارت تضمین کننده 4k و 60 فریم برای 4 سال آینده هست؟
سلام.
هنوز خبری نیست ازشون ولی زیاد نمونده که این مدلا معرفی و عرضه شن.
بگو برا نیم قرن آینده:D

• Like
Reactions: Delux1

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام لنوو بهتره یا ایسوس
ایسوس از نظر قیمت یکم گرون تره ولی لنوو نسبت ارزونه
خودمم ایسوس دارم ازش راضی ام پسرداییمم لنوو داره راضیه
بنظر خودم ایسوس بهتره شاید الکی ب خودم القا می کنم ولی بنظر شخص من ایسوس بادووم تره

شما توی چ رنج قیمتی مد نظرتونه

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
ایسوس از نظر قیمت یکم گرون تره ولی لنوو نسبت ارزونه
خودمم ایسوس دارم ازش راضی ام پسرداییمم لنوو داره راضیه
بنظر خودم ایسوس بهتره شاید الکی ب خودم القا می کنم ولی بنظر شخص من ایسوس بادووم تره

شما توی چ رنج قیمتی مد نظرتونه
دیگه الان زیر ۳ میلیون نمیشه لب تاپ ۱۵ اینچی خرید دیدم ۳۵۰۰ ۳۶۰۰

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام.
هنوز خبری نیست ازشون ولی زیاد نمونده که این مدلا معرفی و عرضه شن.
بگو برا نیم قرن آینده:D
یعنی به نظر شما نسل بعدی به پای کیفیت این کارت نمیرسن؟ راستی پیشبینی تون از قیمت چی هست در صورتی که مانیتور لبتاب هم 4k باشه؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
یعنی به نظر شما نسل بعدی به پای کیفیت این کارت نمیرسن؟ راستی پیشبینی تون از قیمت چی هست در صورتی که مانیتور لبتاب هم 4k باشه؟
همین الان لپ تاپ بنده که 1050ti داره قیمتش 15 16 تومنه
شما فکر کن 2080 باشه و معطما مانیتور، رم و سی پی یو بهتر دیگ توی ایران زیر 30 تومن نمیشه
واقعا اینجا شاید یک در هزار بتونن بخرن با این قیمتای نجومی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر