مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
همین انحصاریای سونی بدجور وسوسه کننده ست.برای همین خیلی مشتاقم.
انلاین زیاد بازی نمیکنم.فقط همون DOTA 2 روی ویندوز.

الان متاسفانه بد جور هزینه و قیمت لپتاپ کشیده بالا.همین لپتاپه ایسوسی که گفتم شاید نهایتش بشه 3 سال دیگه بازی کرد و همین سال دیگه هم کلی از قیمتش میفته ! اگر میشد کیس ببندم عالی بود.ولی ماهی 2 مرتبه میرم سفر و کیس رو نمیشه این ور اون ور برد.ولی حالا ps4 و لپتاپ رو میشه یه کاریش کرد :D
توی تعداد بازی و لایبرری کاملا موافقم.هم تعداد بازی و هم راحت تر بودن نصب و دردسترس بودن بازی ها.نظر خودم همینه یه ps4 بگیرم و یه لپتاپ 12-13 تومنی که هم کارای ویندوزی رو انجام بدم.هم بازی های نسل قبل و هم DOTA 2 رو بتونم بازی کنم.
در مورد اسلیم و پرو هم مشکل اینجاست که اسلیم نو کپی خور پیدا کردم برای خرید ولی نسخه پرو هر چی گشتم نیست.
به جز گرافیک و توانایی توی میزان لایف تایم که تا چند سال دیگه بازی میاد بین اسلیم و پرو فرق هست ؟
اگر تلویزیون 4k دارید پرو مناسبتره.فریم ریت ثابت و گاها بالاتر تو فول اچ‌دی مثل God of war هم از مزیت‌های پرو هست.در مورد هک شدن بالاخره هکرها هک ورژن بالاتر رو منتشر میکنن ولی اینکه کی منتشر میکنن رو نمیشه گفت.
قیمتا هم متاسفانه تو این وضعیت اقتصادی خراب چند برابر شده و شاید تا سال آینده بیشتر هم بشه.نظر من هم ترکیب کنسول و لپتاپ بصرفه تر هست

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
از دوستان عزیز توی انجمن کسی Macbook Air 2018 اپل رو خریداری کرده؟؟
سلام

به دلیل اینکه اکثر کاربرای انجمن گیمر هستن پس فکر نکنم بتونید کسی پیدا کنید توی این انجمن مک داشته باشه ،

مشکلتون چیه بگید شاید تونستم کمکتون کنم

• Like
Reactions: Xenon360

-AzAzEl-

کاربر سایت
Jun 1, 2016
20
سلام دوستان
یه لپتاپ Asus دارم با این مشخصات:
Cpu i7 3375
Ram 6
Vga 740m
چندسالیه که دارمش دوسدارم واسه تنوع عوض کنم.واسه گیم ps4 دارم و با لپتاپ فقط dota 2, cod 4 بازی میکنم.
چه کانفیگی رو پیشنهاد میدین؟
خودم k570ud رو مد نظر دارم مدل i5 که حدود ۱۱ تومنه.به نظر شما با داشتن ps4 عقلانیه ۱۱ تومن خرج کنم ولی سیستم زیاد قویتر از ps4 نباشه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان
یه لپتاپ Asus دارم با این مشخصات:
Cpu i7 3375
Ram 6
Vga 740m
چندسالیه که دارمش دوسدارم واسه تنوع عوض کنم.واسه گیم ps4 دارم و با لپتاپ فقط dota 2, cod 4 بازی میکنم.
چه کانفیگی رو پیشنهاد میدین؟
خودم k570ud رو مد نظر دارم مدل i5 که حدود ۱۱ تومنه.به نظر شما با داشتن ps4 عقلانیه ۱۱ تومن خرج کنم ولی سیستم زیاد قویتر از ps4 نباشه؟

نه داداش من ب نظرم واسه گیم برا لبتاب هزینه نکن ... ۱۱ تومن هم کم پولی نیست ... همون PS4 به بهترین نحو کارت رو واسه گیمینگ راه میندازه

• Like
Reactions: -AzAzEl-

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام
دوستان تا ده تومن لپ تاپی پیدا میشه که بازی های این نسل رو رو حداقل تنظیمات اجرا کنه؟
حالا اجرا هم نکرد با این قیمت چه گزینه ای رو پیشنهاد می کنید؟
  • Like
Reactions: Syamak8808

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
سلام برای بازی انلاین rainbow six sige آیا لپ تاپهایی که کارت گرافیک mx 150 ddr5 با رم هشت گیگ و CPU i5 دارن آیا جوابگو هست ؟ رنج قیمتشون حدود ۷ میلیون تا ۸ میلیون هست
یا اینکه بجاش یه ps4 pro بگیرم؟
اصولا لپتاپ برای بازی آنلاین که دارای گرافیک gtx نیستن و mx هست ارزش خرید دارن؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
بچه ها کسی میدونه بعد از سری پردازنده های 7700 Hq اینتل جدید ترین سری پردازنده کدوم سری میشه؟
و کلا الان آخرین نسل گرافیک های لپ تاپ کدوم میشه؟
ممنون

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
آقا به نظر شما این لبتاب واسه بازی های نسل بعد PS5 کافی هستش؟
MSI GL63 i7-9750H/16GB/120+1TB RTX2060 - Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - x-kom.pl

رم ۱۶ گیگ
سی بی یو I-7 9750
گرافیک RTX 2060 6 GIG

یه لبتاب میخوام بگیرم هم واسه کار هم واسه بازی که تا حداقل ۴ سال جواب بده.
سلام

چرا میخواید لپ تاپ برای گیمینگ بخرید ؟ چرا سیستم نمیگیرید ؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
سلام

چرا میخواید لپ تاپ برای گیمینگ بخرید ؟ چرا سیستم نمیگیرید ؟
والا خودم هم خیلی دوست دارم یه سیستم بگیرم. چون با پول همین لپتاپ میشه یه سیستم بهتر ساخت. ولی چون قصد مهاجرت به کشور دیگه ای رو دارم و هزینه بار خیلی زیاد میشه میخوام لپ تاپ بگیرم. فقط هم برای گیمینگ نمیخوامش. باید روش tensorflow و postgres-sql با دیتا حجم زیاد اجرا بشه. سر همین مسله هم رم خوب نیاز دارم هم کارت گرافیک قوی

آقا من یه توصیه ای هم اینجا به بقیه بکنم :
1- (اگه مثل من مشکل جابه جایی ندارین) لپتاپ گیمینگ نخرین به جاش سیستم بگیرید
2- اگه پول سیستم بستن ندارید به جای لپ تاپ گیمینگ کنسول بگیرید
3- اگه هم لپتاپ میگیرید واسه گیم یه چیزی بگیرید که حداقل در موقع خرید بازی ها رو با حداکثر کیفیت اجرا کنه چون در غیر این صورت تا دو سال بعد دیگه هیچ بازی AAA روش درست اجرا نمیشه.

• Like
Reactions: che-jaleb

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
والا خودم هم خیلی دوست دارم یه سیستم بگیرم. چون با پول همین لپتاپ میشه یه سیستم بهتر ساخت. ولی چون قصد مهاجرت به کشور دیگه ای رو دارم و هزینه بار خیلی زیاد میشه میخوام لپ تاپ بگیرم. فقط هم برای گیمینگ نمیخوامش. باید روش tensorflow و postgres-sql با دیتا حجم زیاد اجرا بشه. سر همین مسله هم رم خوب نیاز دارم هم کارت گرافیک قوی
خوب فقط خواستم ببینم کاربردتون چی هست

نگاه کنید اگر به این زودیا 1 ماه یا کمی بیشتر میخواید مهاجرت کنید نصیحت میکنم پولتون رو ذخیره کنید و بعد از مستقر شدن سیستم بگیرید چون با این هزینه میتونید سیستمی دست و پا کنید که مدت عمر آن 3 برابر این لپ تاپ باشه ،
و درمورد لپ تاپی که معرفی کردید ، اگر مدلی که کارت گرافیک 2080 تهیه کنید خیلی بهتره ،

یه نگاهی هم به این 2 مدل بکنید
amazon.com/dp/B07MK77VXZ

Dell Canada Official Site | Dell Canada

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kimsungbabak

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
دوستان برای ویرایش عکس با فتوشاپ یا ویرایش فیلم می خواستم لپتاپ بگیرم. تا قیمت 7 یا 10 تومان چه پیشنهاد هایی دارید؟
اصولا به چه نکاتی موقع خرید لپتاپ باید توجه کنم؟

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر