مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
آهان! که دیگه لک نشه مانیتور؟ مثل گزارش اقلیت :biggrin1:
من خودم n550jv رو فروردین خریدم.صفحه مات،بدون بلوری(با بلوریش 150 تومن گرونتر بود) تو جعبه شم ماوس و کیف خود Asus با آمپلی فایر بود.
همین که قیافه خودمو تو مانیتور نمی بینم یه نعمته. هرچند کنتراست صفحه براق بیشتره ولی زیاد مهم نیست.دقت کنی تقریبا همه لپ تاپای گیمینگم صفحه ماتند. برای این که رنگ ها میزون باشند موقع فیلم دیدن درجه رنگ رو میزارم رو حالت سینمایی خوب میشه.
کلا این مدل های مختلف رو از کجا میشه دید؟
من برا بازی نمیخوام بیشتر برا کدینگ و کار های سنگین میخوام!
به جز مک بوک لپ تاپ ارزون تری نیست که هم 4 هسته ای باشه هم نازک؟ :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
کلا این مدل های مختلف رو از کجا میشه دید؟
من برا بازی نمیخوام بیشتر برا کدینگ و کار های سنگین میخوام!
به جز مک بوک لپ تاپ ارزون تری نیست که هم 4 هسته ای باشه هم نازک؟ :D

هر مغازه ای که به فرض N550 داشت ازش می پرسی کانفیگش چیه،یا چه مدلاییشو داره. همین 8 گیگ رم، بیشتر از کافیه بهت اطمینان میدم.
اولترابوک ها هستند. ولی صفحه نمایششون کوچیکه،دیسک درایو ندارن و گرافیک شون ضعیفه. عوض SSD دان و سریعن.مثل این و این.
باو مرد باید لپ تاپش سنگین باشه یکم:d

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
دوستان به نظرتون لپتاپ MSI GE60 2OE برای گیمینگ چیز خوبیه ؟ یه مدل تو همین رنج قیمت ( 3 تا 3800 ) برای گیمینگ پیشنهاد بدید لطفا

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوستان به نظرتون لپتاپ MSI GE60 2OE برای گیمینگ چیز خوبیه ؟ یه مدل تو همین رنج قیمت ( 3 تا 3800 ) برای گیمینگ پیشنهاد بدید لطفا
اون مدلش که با گراقیک GTX 765M هست اگر منظورته بنظرم بهترین مدل تو این قیمت هست

ashkanstar

کاربر سایت
Jul 14, 2014
15
نام
اشکان
سلام دوستان به نظرتون واسه گیم GE60 apache بهتره یا lenovo y5070(یا همون y50) ؟اخه لنوو گرافیک 860 داره اما ارزونتره.ولی msi 850 داره و گرونتره.واقعا دودل شدم.لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟!!!!

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
سلام دوستان به نظرتون واسه گیم GE60 apache بهتره یا lenovo y5070(یا همون y50) ؟اخه لنوو گرافیک 860 داره اما ارزونتره.ولی msi 850 داره و گرونتره.واقعا دودل شدم.لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟!!!!

قطعاً مدل MSI.

بررسی کنید از سایت های خارجی! ممکنه گرافیک مدل لینوو DDR3 باشه!

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50

اولا همین که نوشتی با توجه به مشخصاتش چیز خوبی هست فکر کنم ولی کسی که امتحانش کرده نظر بده بهتره

=-=-=-=-=
برای فسمت دوم
ببین لپ تاپ رو اگر بخوای باهاش حرفه ای بازی کنی باید 7-8 میلیون پول بدی . کمتر از اون بخوای براش خرج کنی نظر شخصی من پول هدر دادنه . چون فرضا 4-5 میلیون با انتظار بازی با بهترین کیفیت و فریم میدی ولی بهش نمیرسی ( شما نمیدونم سلیقت چی هست و نظر خودت رو داری و کاملا محترمه )

من خودم یک ماه پیش رفتم دنبال خریدنش
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56JN/
گرفتم راضیم . دو سه تا مدل هست . این مدلیش گرافیک GT 840m داره .

برا بازی اصلا به پای یدونه PC که کلی فضای خالی کیس و 3 تا فن و یه کارت گرافیک به طول یک نون باگت و از اینجور مسائل داره نمیرسه ولی همه بازی های جدید رو با کیفیت medium میتونی بازی کنی.

برا فیلم و اپلیکیشن های مختلف از مهندسی و طراحی گرفته تا برنامه نویسی و ... هم که عالیه . کلا از هر لحاظی غیر از بازی خیلی عالیه

قیمتش چونه بزنی و بگردی تا 3200-3300 پیدا میشه

آخرین ویرایش:

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
اولا همین که نوشتی با توجه به مشخصاتش چیز خوبی هست فکر کنم ولی کسی که امتحانش کرده نظر بده بهتره

=-=-=-=-=
برای فسمت دوم
ببین لپ تاپ رو اگر بخوای باهاش حرفه ای بازی کنی باید 7-8 میلیون پول بدی . کمتر از اون بخوای براش خرج کنی نظر شخصی من پول هدر دادنه . چون فرضا 4-5 میلیون با انتظار بازی با بهترین کیفیت و فریم میدی ولی بهش نمیرسی ( شما نمیدونم سلیقت چی هست و نظر خودت رو داری و کاملا محترمه )

من خودم یک ماه پیش رفتم دنبال خریدنش
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56JN/
گرفتم راضیم . دو سه تا مدل هست . این مدلیش گرافیک GT 840m داره .

برا بازی اصلا به پای یدونه PC که کلی فضای خالی کیس و 3 تا فن و یه کارت گرافیک به طول یک نون باگت و از اینجور مسائل داره نمیرسه ولی همه بازی های جدید رو با کیفیت medium میتونی بازی کنی.

برا فیلم و اپلیکیشن های مختلف از مهندسی و طراحی گرفته تا برنامه نویسی و ... هم که عالیه . کلا از هر لحاظی غیر از بازی خیلی عالیه

قیمتش چونه بزنی و بگردی تا 3200-3300 پیدا میشه

برای لپتاپ خوب سری GTX خیلی حرفه ای تر از GT هستش همین Watch Dogs رو روی لپتاپ دوستم بازی میکردم همه ی setting بازی رو High بود و AA هم روشن بود فریم ثابت 40 میداد بعضا هم میومد روی 30 بنظرم وقتی میشه با 600 تومن خرج اضافه یه لپتاپ قوی تر مثل GE60 یا GE 60 Apache که گرافیکش GTX 850 M هست گرفت خریدن این لپتاپ Asus زیاد به صرفه نیست

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من دنبال یک وسیله برای گیم و فیلم نگاه کردن و خلاصه قابل حمل هستم می خوام عمر مفیدش دو سه سال باشه بین لپ تاپ و تبلت موندم به گوشی خیلی علاقه ندارم بودجه نهایت سه میلیون تا 4 میلیون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر