مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
ممنون از راهنماییت فقط یه سوالی ، بنده تو امر لپتاپ یه مقداری ناشیم (یه مقدار بیشتر:d) یعنی‌ به نظر شما کلا دور مدل‌هایی‌ مثل dell, sony یا apple رو خط بکشم؟یعنی‌ با این بودجه دنبال یه msi یا asus باشم؟ چون جاهای دیگه هم پرسیدم رو این مارک‌ها بودن بیشتر

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ممنون از راهنماییت فقط یه سوالی ، بنده تو امر لپتاپ یه مقداری ناشیم (یه مقدار بیشتر:d) یعنی‌ به نظر شما کلا دور مدل‌هایی‌ مثل dell, sony یا apple رو خط بکشم؟یعنی‌ با این بودجه دنبال یه msi یا asus باشم؟ چون جاهای دیگه هم پرسیدم رو این مارک‌ها بودن بیشتر

اون مارکا فقط قیمت دارن نه سیستم آنچنانی!!(مخصوصا واسه گیم!)
ولی msi و asus پا به پای قیمت، سیستمم بالا میبرن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کلن از HP خوشم نمیاد!! لپ تاپاش زشتن!:D اغلبشونم سی پی یو نسل سوم دارن!
قیمتش اینو پیدا نکردم! اگه در حد 2تومنه z510 بخر که gt 740 داره! اگرم ارزونتر میخای این هست که 1 و 700ـه!
Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnkk - لپ تاپ ایسر اسپایر E1-572G

چنتا از بنچمارکای gt720!
csm_cover_14_7138bc30bd.jpg

Call of Duty: Ghosts (2013)
low:
51.3 fps
plus.gif
Compare
med.:
34.9 fps
plus.gif
Compare
high:
15.8 fps
plus.gif
Compare
» With all tested laptops playable in detail settings low.

csm_cover_13_98486d5ce2.jpg

Battlefield 4 (2013)
low:
30.4 fps
plus.gif
Compare
med.:
21.4 fps
plus.gif
Compare
high:
15.2 fps
plus.gif
Compare
» The benchmarks indicate that the game is not playable in the tested settings.

csm_cover_12_5f707b5b62.jpg

Total War: Rome II (2013)
low:
47.7 fps
plus.gif
Compare
med.:
32.4 fps
plus.gif
Compare
high:
24.7 fps
plus.gif
Compare

csm_sr4_cover_a238a2b992.jpg

Saints Row IV (2013)
low:
37.7 fps
plus.gif
Compare
med.:
29.9 fps
plus.gif
Compare
high:
12.5 fps
plus.gif
Compare

fps
plus.gif
Compare » The benchmarks indicate that the game is not playable in the tested settings.

csm_cover_splinter_f5fce6c360.jpg

Splinter Cell: Blacklist (2013)
low:
43.1 fps
plus.gif
Compare
med.:
11.4 fps
plus.gif
Compare

csm_cover_09_d15a4c14a8.jpg

Metro: Last Light (2013)
low:
22.1 fps
plus.gif
Compare
med.:
16.1 fps
plus.gif
Compare
» The benchmarks indicate that the game is not playable in the tested settings.
بنچمارک کامل:
NVIDIA GeForce GT 720M - NotebookCheck.net Tech

14 اینچم مینی محسوب میشه؟:D
چیز خوب فقط اینو پیدا کردم که البته قیمتش بیشتر از 1300ـه!!(البته قیمتای دیجی کالا کلن بالاست!!)
Lenovo G400s - A - لپ تاپ لنوو G400s

نه آقا! وزن در حدود 1.5 کیلو نهایتش صفحه هم 11!:D این جور لپتاپا مینین. اولترا بوک نمی خواما! مینی!:D

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آخرین ویرایش:

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103

اون برندهایی که گفتید لپ تاپ گیمینگ ندارن ... dell فقط داره که البته به برند alienware هست وقیمتاشم ماشالله ماشالله بالاست

شما به نظر من برو این لپ تاپ رو بگیر که همچیش خوبه و تو پرشین تولز یکی داره میفروشه (حالا شاید بیرونم باشه)
ASUS G750 ... اینم لینکش :
فروش جدیدترین و قویترین مدل ASUS G750 NEW 2013 GTX 770 3GB فقط 5,970,000 | انجمنهای پرشین تولز

- - -ویرایش - - -

آقا یکی به من مشاوره تخصصی بده تورو خدا :d
من موندم چیکار کنم ! :-s

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

برای iPad Air چه کیفی بگیرم که هم در برابر ضربه خوب ازش محافظت کنه هم حالت تایپ و تماشای ویدیو داشته باشه؟ خودم نظرم رو Apple iPad Air Smart Case هست. شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (اصلا کیف برای محافظت لازمه حتما؟)
بعد محافظ صفحه چی بگیرم؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان سلام!

برای iPad Air چه کیفی بگیرم که هم در برابر ضربه خوب ازش محافظت کنه هم حالت تایپ و تماشای ویدیو داشته باشه؟ خودم نظرم رو Apple iPad Air Smart Case هست. شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (اصلا کیف برای محافظت لازمه حتما؟)
بعد محافظ صفحه چی بگیرم؟
اسمارت کیس خود اپل که تو کیفیت شکی ازش نیست ولی قیمت بالایی داره.شما میتونید با قیمت کمتر سراغ کیس های راک یا موشی برید.البته دقت کنید که اصل باشن
به نظر من که برای اطمینان بیشتر داشتن کیس لازمه.
محافظ صفحه منظورت همون ضد خشه؟اگه آره که تو بازار پره و با قیمتای مختلف میتونید تهیه کنید.
فقط یه نکته ای هست اینکه ضد خش که خواستی بگیری مدلی رو بگیر که زیاد لک بر نداره و گیر هم نداشته باشه!(منظورم اینه که بتونی راحت دستت رو روش بکشی)
موفق باشی

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
محافظ صفحه منظورت همون ضد خشه؟اگه آره که تو بازار پره و با قیمتای مختلف میتونید تهیه کنید.
فقط یه نکته ای هست اینکه ضد خش که خواستی بگیری مدلی رو بگیر که زیاد لک بر نداره و گیر هم نداشته باشه!(منظورم اینه که بتونی راحت دستت رو روش بکشی)
موفق باشی

ممنون از پاسخات عزیز اما مشکل همینجاست:d نمیدونم چه گاردی بگیرم که این مشکلاتو نداشته باشه.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
ممنون از پاسخات عزیز اما مشکل همینجاست:d نمیدونم چه گاردی بگیرم که این مشکلاتو نداشته باشه.
سعی کنید مارک متفرقه و چینی نگیرید.از فروشنده یا کسایی که تجربه استفاده با انواع ضد خش هارو دارن بپرسید.
در کل اگر شما با احتیاط از ایپدتون اسفاده کنید به همین راحتی ها خش نمیوفته و میتونید بدون ضد خش با کیفیت اصلی رتینا کار کنید...
سلام دوستان.
نظرتون درباره iPad Mini 2 32GB Wi-Fi چیه خوبه؟؟؟؟
و بهترین مارک برای ضد خش چیه؟؟؟(که لمسش راحت باشه!)
عالیه
مورد دوم رو بهتره از کسایی که ایپد دارن بپرسید.

برای مثال این ضد خش بد نیست...

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سی پی یوهای نسل جدید(هاسول) دقیقا چیشون بهتر شده!؟ آخه فرکانسشونو که بررسی کردم تغییر نکرده کلن!!
مصرفش کمتر شده؟ کاراییش بیشتر شده؟

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
سی پی یوهای نسل جدید(هاسول) دقیقا چیشون بهتر شده!؟ آخه فرکانسشونو که بررسی کردم تغییر نکرده کلن!!
مصرفش کمتر شده؟ کاراییش بیشتر شده؟

به طور کلی مصرفشون کمتر شده و بالطبع گرمای کمتری تولید میکنند

دوست من شما بودجه تون رو بگین تا ما راهنماییتون کنیم

با سلام خدمت دوستان ...
آقا من یه لپ تاپ میخوام بگیرم و استفادم همه چیز رو در بر میگیره :d البته از اونجایی که الان سر کار میرمو درس و ... دیگه وقت نمیکنم مثل مرد بازی کنم ولی باز دوست دارم بعضی وقتا که میخوام بازی کنم خلاصه حال هم بدهد !
بیشتر میخوام به عنوان دسکتاپ ازش استفاده کنم ولی خوب ممکنه بعضی وقتا ببرمش دانشگاه و ...
به شدت الان رو سه مدل گیر کردم به شرح زیر :

acer aspire v3-772
acer aspire v5-573
lenovo ideapad y510p

البته میدونم که فرقای زیادی دارن مخصوصا تو قیمت ولی من همیشه وقتی میخوام چیزی بگیرم بجای تعیین بودجه دقیق سعی میکنم یچی بگیرم که نسبت ارزش به قیمتش بالا باشه !!
حالا اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم .. اگه پیشنهاد دیگه ای هم تو این رنج قیمتا دارین بگین

یه سری سوال : اینا کدومشون صفحش ماته ؟؟ کیفیت صفحشون چطوره ؟ آیا میشه با برچسبی چیزی مانیتورشونو مات کرد ؟ اسپیکراشون نسبت به هم چطوره ؟ بک لایت کیبورد دارن ؟ (لنوو رو میدونم داره) ... کلا اگه ریویو خوب ازشون هست لطف کنین بزارید که فیض ببریم (البته با همون کافیگی که تو ایران هست !)
من خودم فکر میکنم که v5-573 کارمو راه بندازه ولی میترسم چیز خوبی درنیاد . ریویو که راجبش زیاد نیست و کانفیگش با اون ریویو ها یی که هست فرق میکنه .

خیلی خیلی ممنون :)

اینی که بالا گفتم ! :d
البته msi ge60 و asus n550jv هم هستند ولی خیلی نسبت ارزش به قیمتشون فکر نمیکنم خوب باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر