مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام به نظر شما کدام یک از این تبلت ها از بقیه از هر لحاظ مخصوصا بازی بهتر است لطفا زود پاسخ بدید چون امروز فردا به امید خدا می خوام یکیشونو بخرم.
[FONT=&amp]Lenovo IdeaTab S5000 - 16GB[/FONT]
[FONT=&amp]Asus Memo Pad 8 ME180A[/FONT]
[FONT=&amp]Acer Iconia A1 811 16GB[/FONT]
[FONT=&amp]ASUS Fonepad 7 ME372CG - 8GB[/FONT]
lenovo گرافیک قویتری نسبت به مدلای دیگه داره.
اگر قابلیت مکالمه خیلی براتون مهم نیست بهتره سراغ lg g pad 8.3 برید.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام به نظر شما کدام یک از این تبلت ها از بقیه از هر لحاظ مخصوصا بازی بهتر است لطفا زود پاسخ بدید چون امروز فردا به امید خدا می خوام یکیشونو بخرم.
[FONT=&amp]Lenovo IdeaTab S5000 - 16GB[/FONT]
[FONT=&amp]Asus Memo Pad 8 ME180A[/FONT]
[FONT=&amp]Acer Iconia A1 811 16GB[/FONT]
[FONT=&amp]ASUS Fonepad 7 ME372CG - 8GB[/FONT]

acerـو که کلن حذف کن از لیستت!!
مشکل اسایی لنووه به نظرم اینه که مموری نمیخوره!
memo pad سیم کارت نمیخوره ولی 16 گیگه!!
بین این دوتا میتونی تو نت نقدا و مقایسه هاشونو پیدا کنی تا دقیق بدونی کدومش بهتره!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
lenovo گرافیک قویتری نسبت به مدلای دیگه داره.
اگر قابلیت مکالمه خیلی براتون مهم نیست بهتره سراغ lg g pad 8.3 برید.

lg خیلی گرونه من 999 پول ندارم ته بودجم 850 تومنه منم خیلی گیج شدم حالا اگه شما به جای من بودید کدومو انتخاب می کردید من فقط سیم کارتو برای استفاده از اینترنت میخوام اگرچه adsl دارم ولی خوب wifi نداره منم میخواستم یه سیم کارت شاتل بخرم بندازم توش والا نمی دونم نظر شما در باره ی این چیه؟ چون انتخاب خودم اول این بود [FONT=&amp]ASUS Fonepad 7 ME372CG - 8GB

[/FONT]

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
lg خیلی گرونه من 999 پول ندارم ته بودجم 850 تومنه منم خیلی گیج شدم حالا اگه شما به جای من بودید کدومو انتخاب می کردید من فقط سیم کارتو برای استفاده از اینترنت میخوام اگرچه adsl دارم ولی خوب wifi نداره منم میخواستم یه سیم کارت شاتل بخرم بندازم توش والا نمی دونم نظر شما در باره ی این چیه؟ چون انتخاب خودم اول این بود [FONT=&amp]ASUS Fonepad 7 ME372CG - 8GB

[/FONT]
۵۰ تومن بزار رو پولت لنوو اس ۶۰۰۰ رو بگیر سیم کارت میخوره قابلیت مکالمه نداره ولی با روت اضافه میشه.کارت حافظه هم میخوره.
سیم کارت شاتل‌؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
۵۰ تومن بزار رو پولت لنوو اس ۶۰۰۰ رو بگیر سیم کارت میخوره قابلیت مکالمه نداره ولی با روت اضافه میشه.کارت حافظه هم میخوره.
سیم کارت شاتل‌؟
ببخشید رایتل
lenovo s600 در حال حاضر توی دی سایت دی جی کالا 920 تومنه با کیفو یه سری بازی و نرم افزار بالای 1 تومن برام تموم میشه که اونقدر پول ندارم

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ببخشید رایتل
lenovo s600 در حال حاضر توی دی سایت دی جی کالا 920 تومنه با کیفو یه سری بازی و نرم افزار بالای 1 تومن برام تموم میشه که اونقدر پول ندارم

قیمتای دیجی کالا کلن بالاتر از بازاره!!(حدودی بگم 10درصد!!)

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
قیمتای دیجی کالا کلن بالاتر از بازاره!!(حدودی بگم 10درصد!!)

یعنی شما میگی قیمت اصلی این کالا 825 تومنه (الته با توجه به اون 10 درصدی که فرمودید)؟بعد من در رشت زندگی می کنم شما به جایی رو توی رشت می شناسید که قیمتاش منصفانه باشه ؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
یعنی شما میگی قیمت اصلی این کالا 825 تومنه (الته با توجه به اون 10 درصدی که فرمودید)؟بعد من در رشت زندگی می کنم شما به جایی رو توی رشت می شناسید که قیمتاش منصفانه باشه ؟

گفتم حدودی!! مثلا یه گوشی میخاستم قیمت بگیرم، تو دیجی 430 میداد ولی تو بازار 370!! یا مثلن z510 i5 تو دیجی 2تومنه در حالی که تو بازار 1900 گیر میاد!!
نه متاسفانه نمیشناسم!! ولی اگه بگردی قطعا پیدا میشه!

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
ببخشید رایتل

قیمت این، 900 هست دوست گرامی. هموطنور که فرمودن، 20 تومن گرون تر میگه که به نظرم حق دارن.
البته من چون تخفیف دارم، واسه من دیجی الان 895 زده. خودم 900 فروش دارم. (البته با ارسال رایگان.)

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اگه مورد دومیو نگفته بودی میگفتم k56 خوبه!!
اولین پیشنهادم اینه! فک کنم یه جا خوندم که حسگرایی داره که اگه حواست نباشه و موقع تایپ مچت روش بره تکون نمیخوره!!(شایدم لپ تاپ دیگه ای بود!!)
Lenovo IdeaPad Z510 - B - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z510
اینم بد نیست!(برندش معتبره!)
MSI CX61 2OC - C - لپ تاپ ام اس آی CX61 2OC
آخریم این! البته سی پی یوش Uـه که کمی کاراییش کمتره! ولی گرافیک gt 750 داره که بیشتر تو لپ تاپای بالای 3تومن پیدا میشه!!
Acer Aspire V5-573G-74508G1Taii - لپ تاپ ایسر اسپایر V5-573G

- - -ویرایش - - -

این شاید خوب باشه!!
http://http://www.digikala.com/Prod...بلت-ایسوس-فون-پد-7-مدل-ME372CG-مدل-8-گیگابایت

دستت درد نکنه.
اما مشکل اینه که اون لنوو علی رقم خوشگلی و سخت افزاره نسبتا خوب،صفحه نمایشه ضعیفی داره!باطریشم جدا نمیشه.
ام اس ایه هم خوبه اما خب خوشم نیومد.
acer هم خوبه اما قبلا یدونه ایسر داشتم واقعا ضعیف بود!گذشته از اون رایتر نداره:|فک کنم کلا جایهه سی دی و دی و دی رام ندارم.
لطفا اون کا 56 هم معرفی کنین. بازم مدل اگه بود معرفی کنین ممنون.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
ببخشید رایتل
درودمن این تبلتو ۹۰۰ تومن گرفتم با کیف و محافظ اصلش وکابل او تی جی شد یک میلیون چهل.بنظرم شما پول الکی بابت نرم افزار و بازی نده . یا دانلود کن خودت یا از این پکیج ها بخر که نهایتا بیست سی تومنه.دیجی کالا هم قیمت هاش یکمی با بازار متفاوته. تو رشت هم برو تو خیابون لاکانی دیگه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر