مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
هم برا گیم هم برا فیلم برا کار های گرافیکی و اینجور کارا نمیخوام قیمتش مثلا چقدر میخواد باشه 3 یا 4 تومن دیگه
برای فیلم و گیم این سه تا به ترتیب بهترینای بازار هستن:
ASUS N550JV
Acer Aspire V3-772G
MSI GE60
قیمت ایسر حدود 4 تا 4.5 تومنه

درود دوستان تا یک میلیون تبلت معرفی کنید.
نکسوس 7 2013 بدون سیم کارت با سیم کارتش 300 تومن گرون تره
سامسونگ گلکسی تب 8 اینچ

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یک لب تاپ نهایتا تا 4 میلیون که از نظر سخت افزاری فوق العاده قوی باشه بما معرقی کنید که تا 3-4 سال دیگه همه بازی ها رو راحت اجرا کنه .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یک لب تاپ نهایتا تا 4 میلیون که از نظر سخت افزاری فوق العاده قوی باشه بما معرقی کنید که تا 3-4 سال دیگه همه بازی ها رو راحت اجرا کنه .

میخوای نون هم بگیره برات؟! با این قیمت حداکثر تا 2 سال دیگه جواب بده.

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
:d من نظر خودم بیشتر روی Msi Ge 40 یا Msi ge 60 هست .حالا با این رنج ممنون میشم کمک کنید

یکی از بهترین های این رنج همینه ( ge 60) ولی فک نکنم بیش تر از 2 سال زیاد جالب جواب بده .
البته به احتمال 90 درصد بعد 3 سال بازی ها رو با حداقل گرافیک بتونه بیاره ! ولی اصولا به این راحت اجرا کردن نمیگن !

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
لپتاپ های بازار که تا 4 تومن قیمتشون باشه اکثرا کارت گرافیکشون gt 750m هست که بنچ مارکشو میتونی تو این لینک ببینی.این کارت برای بازیای همین الان ضعیفه چه برسه به آینده!
به نظر من اگر لپتاپو فقط برای گیم میخوای بگیری بهتره یه کیس خوب تا 3 تومن جمع کنی و بقیشو یه لپتاپ معمولی بگیری.اینجوری هم میتونی تا 3یا 4 سال آینده از بازی های نسل بعد لذت ببری هم یه لپتاپ داشته باشی برای کار و فیلم و ...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
لپتاپ های بازار که تا 4 تومن قیمتشون باشه اکثرا کارت گرافیکشون gt 750m هست که بنچ مارکشو میتونی تو این لینک ببینی.این کارت برای بازیای همین الان ضعیفه چه برسه به آینده!
به نظر من اگر لپتاپو فقط برای گیم میخوای بگیری بهتره یه کیس خوب تا 3 تومن جمع کنی و بقیشو یه لپتاپ معمولی بگیری.اینجوری هم میتونی تا 3یا 4 سال آینده از بازی های نسل بعد لذت ببری هم یه لپتاپ داشته باشی برای کار و فیلم و ...

با 3 تومن !میشه کیس خوب جمع کرد!؟من بخاطر همین اومدم سمت لب تاپ چون با قیمت کم سخت افزار بهتر گیرت میاد:d

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
با 3 تومن !میشه کیس خوب جمع کرد!؟من بخاطر همین اومدم سمت لب تاپ چون با قیمت کم سخت افزار بهتر گیرت میاد:d

عزیز برای گیم یه کیس 3تومنی خیلی خیلی بیشتر از یه لپتاپ 4تومنی پرفورمنس میده!
شما کافیه گرافیک gtx 760 رو با gt750m لپتاپ مقایسه کنی تا متوجه حرفم بشی.

linaa

کاربر سایت
Mar 24, 2010
3
نام
لینا
سلام و خسته نباشید به همگی برای همچین بحث کش داری!
می خواستم لب تاپ بخرم و بین این دو مدل موندم و تمام فضای اینترت بر سر این دو مدل هنوز هم بحث هست.
DELL-Alienware 17 VS Asus G750
از بین 3زیر مدل ایسوس دیگه بستگی به قیمتش داره.در بازار تهران از طریق اینترنت قیمت روز گیر نیوردم.ولی شنیدم که میگن در خارج از ایران ارزونتر حساب میشه) و سعی می کنم بگم برام یکی بیاره.
نمی تونم به دلیل انتظار طولانی تا خرید بعدیم ریسک کنم.
راهنمایی ای دارید؟:-b

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
linaa
سلام و خسته نباشید به همگی برای همچین بحث کش داری!
می خواستم لب تاپ بخرم و بین این دو مدل موندم و تمام فضای اینترت بر سر این دو مدل هنوز هم بحث هست.
DELL-Alienware 17 VS Asus G750
از بین 3زیر مدل ایسوس دیگه بستگی به قیمتش داره.در بازار تهران از طریق اینترنت قیمت روز گیر نیوردم.ولی شنیدم که میگن در خارج از ایران ارزونتر حساب میشه) و سعی می کنم بگم برام یکی بیاره.
نمی تونم به دلیل انتظار طولانی تا خرید بعدیم ریسک کنم.
راهنمایی ای دارید؟​
این دو مدل تو بازار به سختی پیدا میشن مخصوصا alienware.جفتشون از بهترین لپتاپ های گیمینگ هستند و شما فقط باید رو ظاهر و کانفیگشون مدل بهتر رو انتخاب کنید.
بله اگر کسی رو میشناسید از خارج بیارید ارزون تر حساب میشه.البته بدون گارانتی

BESAFA
دوستان یه لپتاپ نرمال برای گیم تا قیمت 2.5 معرفی کنید، ممنون!​
این مدل پیشنهاد میشه:
Lenovo IdeaPad Z500-G - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z500

pooryam
سلام،من یه لپتاپ میخوام زیره 2.5 میلیون که گرافیکش GT 750M باشه،لطفا راهنمایی کنید​
متاسفانه لپتاپی که تو این رنج قیمت gt750 داشته باشه پیدا نکردم.شما باید تو بازار دنبال همچین مدلی باشید که بعیده پیداش کنید یا اینکه بودجه رو افزایش بدید!

موفق باشید

eslami126

کاربر سایت
Jan 17, 2011
2
من قصد خرید لپ تاپ برای کارهای مهندسی Autocad , MAx و... دارم. تا 3500 میتونم هزینه کنم. راستش تحقیق و نت گردی کردم. تقریبا اولین مدل که به چشمم خورد و از لحاظ سی پیو که نسل چهار و رم و گرافیک خوبی داشت Lenovo Y510 بود اما یه سری به صفحه نمایش نه چندان خوب که نمیدونم چقدر صدق میکنه حرفشون و نور قرمز زیر صفحه کلید ایراد گرفتن.

Asus n550 جز گرینه هام بود اما دیدم نه گارانتی معتبری داره تو ایران و نه قیمت 3800-4200

البته امشب تو سایت دی جی کالا Asus K451
ASUS K451LB - A - لپ تاپ ایسوس K451LB

سی پیو نسل چهار 4500U با فرکانس 1.8
در مقابل لنوو که 4700 با فرکانس 2.5 بود و البته از سری M

آیا تفاوت دیگه دیده میشه؟؟
====================
اگه مدل خواستی سراغ دارید معرفی کنید با تشکر

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
من قصد خرید لپ تاپ برای کارهای مهندسی Autocad , MAx و... دارم. تا 3500 میتونم هزینه کنم. راستش تحقیق و نت گردی کردم. تقریبا اولین مدل که به چشمم خورد و از لحاظ سی پیو که نسل چهار و رم و گرافیک خوبی داشت Lenovo Y510 بود اما یه سری به صفحه نمایش نه چندان خوب که نمیدونم چقدر صدق میکنه حرفشون و نور قرمز زیر صفحه کلید ایراد گرفتن.

Asus n550 جز گرینه هام بود اما دیدم نه گارانتی معتبری داره تو ایران و نه قیمت 3800-4200

البته امشب تو سایت دی جی کالا Asus K451
ASUS K451LB - A - لپ تاپ ایسوس K451LB

سی پیو نسل چهار 4500U با فرکانس 1.8
در مقابل لنوو که 4700 با فرکانس 2.5 بود و البته از سری M

آیا تفاوت دیگه دیده میشه؟؟
====================
اگه مدل خواستی سراغ دارید معرفی کنید با تشکر
lenovo y510p کانفیگی که تو ایران داره ساده ترین کانفیگشه!یعنی اگر شما این مدل رو از خارج بتونی بیاری بردی!ولی بازم نسبت به قیمتش گزینه خوبیه.مانیتورش متاسفانه خیلی جاها گفته شده که کیفیت پایینی داره.کیبوردش هم سلیقه ای هست.البته چون این مدل برای گیمینگ هست باید هم ظاهرش یکم گیمر پسند باشه!
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
asus n550jv به نظر من بهترین گزینه برای شماست ولی در حال حاضر تو بازار کمیابه و قیمت پرتی داره.شما باید کمی صبر کنی تا بار جدیدشون وارد بازار بشه.
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
تا 3500 هم گزینه دیگه تنها msi ge60 میمونه که از سری گیمینگ هست.ظاهرش شاید مناسب برای کار نباشه.ولی کانفیگ خیلی خوبی داره با گارانتی خوب.
MSI GE60 2OC - لپ تاپ ام اس آی GE60 مدل 2OC

تفاوتشون فقط تو کارهای سنگین دیده میشه و تو کارهای معمولی خیر.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
یه سوالی برام پیش اومده! این لپ تاپایی که یه کارت گرافیک مال cpuـه و یکی دیگه هم روش سواره duel حساب میشه واسه بازی و اینا!؟
مثلا z510 که یه HD Graphics 4600 داره و یه gt740m که تقریبا در یه حدن الان قدرت گرافیک لپ تاپو باید دوتا 740 فرض کنیم یا نه!!!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر