مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یه لپ تاپ تا نهایت قیمت 2500000، مناسب برای بازی (TERA، DotA 2 و ...، بازی های سنگین مد نظرم نیست، بازی های MMO و از این دست) و کار با فتوشاپ چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
یه لپ تاپ تا نهایت قیمت 2500000، مناسب برای بازی (TERA، DotA 2 و ...، بازی های سنگین مد نظرم نیست، بازی های MMO و از این دست) و کار با فتوشاپ چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

یکی از بهترین انتخابهایی که میتونی بکنی Fujitsu LifeBook AH-532-F همه چیزش با هم مچه و قدرتش هم فوق العاده هستش قیمتشم 2060 تومن.اگه این امکانات رو رو برند دیگه بخای پیدا کنی 3-3.5 آب میخوری.در ضم ساخت آلمان هستش و خودمم واسه داداشم یه دونه خریدم.سایتش هم کارش درسته من خودم از سایت خریدم

Last edited by a moderator:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یکی از بهترین انتخابهایی که میتونی بکنی Fujitsu LifeBook AH-532-F همه چیزش با هم مچه و قدرتش هم فوق العاده هستش قیمتشم 2060 تومن.اگه این امکانات رو رو برند دیگه بخای پیدا کنی 3-3.5 آب میخوری.در ضم ساخت آلمان هستش و خودمم واسه داداشم یه دونه خریدم.سایتش هم کارش درسته من خودم از سایت خریدم
ممنون بابت پیشنهادتون
نظرتون در مورد این چیه؟
Acer Aspire V3-571G-53216G75MAKK
همین مدل با 8 گیگ رَم رو هم دیدم
از این 3 تا کدومش به نظرتون مناسب تر هست؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
ممنون بابت پیشنهادتون
نظرتون در مورد این چیه؟
Acer Aspire V3-571G-53216G75MAKK
همین مدل با 8 گیگ رَم رو هم دیدم
از این 3 تا کدومش به نظرتون مناسب تر هست؟
امکاناتش که در همون حد و فقط کارت گرافیکش پایینتره ولی چون من خودم قبل این فوجیتسو که بهت گفتم یه دونه فوجیتسو واسه داییم و یکی واسه دوستم خریده بودم و تا حالا که مشکلی نداشتن و کیفیت ساختشون هم بالا بود پس با پیش زمینه قبلی مدل جدید رو واسه داداشم خریدم.شاید باور نکنی ولی انتظار نداشتم گیم های سنگینی مثل crisyse3,2 و batilfild3 رو اینقدر روون اجرا کنه.RAM رو میتونی عوض کنی و همچنین Hard رو ولی کارت گرافیک رو نه پس اولویت رو کارت گرافیک قرار بده اگه هم میخای ببینی اختلاف gtx 630 و gtx640 LE چقدره میتونی بری این سایت NVIDIA GeForce GT 640M LE - NotebookCheck.net Tech .اگه اطلاعات دیگه ای در مورد همین لپ تاپ فوجیتسو مد نظرت بود کمکت میکنم تا با چشم باز انتخاب کنی

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
امکاناتش که در همون حد و فقط کارت گرافیکش پایینتره ولی چون من خودم قبل این فوجیتسو که بهت گفتم یه دونه فوجیتسو واسه داییم و یکی واسه دوستم خریده بودم و تا حالا که مشکلی نداشتن و کیفیت ساختشون هم بالا بود پس با پیش زمینه قبلی مدل جدید رو واسه داداشم خریدم.شاید باور نکنی ولی انتظار نداشتم گیم های سنگینی مثل crisyse3,2 و batilfild3 رو اینقدر روون اجرا کنه.RAM رو میتونی عوض کنی و همچنین Hard رو ولی کارت گرافیک رو نه پس اولویت رو کارت گرافیک قرار بده اگه هم میخای ببینی اختلاف gtx 630 و gtx640 LE چقدره میتونی بری این سایت NVIDIA GeForce GT 640M LE - NotebookCheck.net Tech .اگه اطلاعات دیگه ای در مورد همین لپ تاپ فوجیتسو مد نظرت بود کمکت میکنم تا با چشم باز انتخاب کنی
این دو تا کارت گرافیکی که شما گفتید اسمش با اونایی که تو مشخصات لپ تاپ ها هست متفاوته، اونا اسمشون GT630M و GT640M هست
اگه میشه یه لطفی کنید دو تا صفحه مربوط به دو تا کارت گرافیک لپ تاپ ها رو لینکشو بدید ممنون میشم، تعدادشون زیاده و اِسماشونم شبیه هم من گیج شدم :d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
x شون رو اضافی نوشتم معظرت.این واسه GT630M NVIDIA GeForce GT 630M - NotebookCheck.net Tech اینم واسه GT640M LE NVIDIA GeForce GT 640M LE - NotebookCheck.net Tech که تو سایت دیجی کالا زده gt640M که درحقیقت gt640M LE هستش که اونجا کمکاری کردن و کامل ننوشتن آخه این دو تا با هم فرق میکنن.در ضم نمیدونم سیستم من مشکل داره یا چیز دیگه ایه که دکمه اینتر صفحه رو پایین نمیاره تا مدلها رو جداگانه بنویسم

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام
یک سری لپ تاپ میشه بهم معرفی کنید در رنج 2 تا حداکثر 2.5
گرافیک در رتبه ی اوله برام
در این مایه ها
Asus N43SM
MSI CX61 i5
البته عاشق Acer Aspire E1-571G-73634G50Maks شدم، فقط عدم پورت USB3 کمی مرددم میکنه واسه آینده + عدم بلوتوث

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون

دوست عزیز یه 400 بزارین روش برین یه Z500 لنوو که بهترین هستشو بخریم ارزش داره 400 بیشتر هزینه کنین ولی یه عمر راحتین .

البته 2400 میتونین ای 5 بخرینا .

- - -ویرایش - - -

سلام
یک سری لپ تاپ میشه بهم معرفی کنید در رنج 2 تا حداکثر 2.5
گرافیک در رتبه ی اوله برام
در این مایه ها
Asus N43SM
MSI CX61 i5
البته عاشق Acer Aspire E1-571G-73634G50Maks شدم، فقط عدم پورت USB3 کمی مرددم میکنه واسه آینده + عدم بلوتوث

شما فقط برین Z500 بخرین 6 ساعت راحت شارز نگه میداره همه چیشم عالیه عالی .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تا 3500 لب تاپ گیم چی پیشنهاد می دن دوستان ؟

تو پ.خ جواب داده شد دوست من .

من خودم میخام 1 ماه بعد این زیریو بخرم عالی عالی . 14 بخری ارزونترم میتونین گیر بیارین اگه 15 بزرگتره .

لینک 1

یا نه اینم میتونین بخرین عالیه .

لینک 2

razoramona

کاربر سایت
Jan 8, 2011
19
سلام خسته نباشید اساتید :)
تا رنج 2.5M یک لپتاپ میخواستم با ویژگی های زیر
1- کیفیت صفحه و نور و زاویه دید عالی
2-سبک
3- هارد 1T
4- کیفیت ساخت خوب
5- باتری قوی

فقط برای فیلم و مولتی مدیا و اینترنت میخوام، گیم اصلا مهم نیست، حالا آورد هم آورد :)
هیچ تعلق خاطری به برند و اسم خاصی ندارم
خواهشا چند مدل معرفی کنید که البته توی بازار هم پیدا بشه
همواره ممنون اساتید...

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
خسته نباشید دوستان می خوام لپ تاپ بخرم 3M بودجه دارم واسه کاره گرافیکی می خوام می خوام باش رندر مکس بگیرم چی پیشنهاد می کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خسته نباشید اساتید :)
تا رنج 2.5M یک لپتاپ میخواستم با ویژگی های زیر
1- کیفیت صفحه و نور و زاویه دید عالی
2-سبک
3- هارد 1T
4- کیفیت ساخت خوب
5- باتری قوی

فقط برای فیلم و مولتی مدیا و اینترنت میخوام، گیم اصلا مهم نیست، حالا آورد هم آورد :)
هیچ تعلق خاطری به برند و اسم خاصی ندارم
خواهشا چند مدل معرفی کنید که البته توی بازار هم پیدا بشه
همواره ممنون اساتید...
دوست عزیز من به جنابعالی اینو پیش نهاد میدم خیلی عالی هستش و راحت 5 ساعت باطری نگه میداره .
باز سوالی داشتین در خدمتم .

لینک 1

خسته نباشید دوستان می خوام لپ تاپ بخرم 3M بودجه دارم واسه کاره گرافیکی می خوام می خوام باش رندر مکس بگیرم چی پیشنهاد می کنید

به شما هم دوست عزیز این مدلو پیش نهاد میدم خودم دارم عالی عالی .

باز سوالی چیزیم داشتین در خدمتم .

لینک 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر