مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

razer blade

کاربر سایت
Feb 28, 2013
2
مثلا اینکه تو ایران گیمر ها زیاد با new blade آشنا نیستن

خب دوستان لطفا بهم یه لپ تاپ گیمینگ فوق عالی معرفی کنین و قیمتش اصلا مهم نیست فقط میخوام عالی باشه و بتونه بازی های نسل هشت رو به صورت عالی اجرا کنه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مثلا اینکه تو ایران گیمر ها زیاد با new blade آشنا نیستن

خب دوستان لطفا بهم یه لپ تاپ گیمینگ فوق عالی معرفی کنین و قیمتش اصلا مهم نیست فقط میخوام عالی باشه و بتونه بازی های نسل هشت رو به صورت عالی اجرا کنه

اینم خدمت شما دوست عزیز موفق باشین .

لینک 1

لینک 2

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
سلام دوستان . میخواستم بدونم لپتاپ در سطح GE620 DX تو بازار چی هست ؟ فقط واسه گیم میخوام ولی بودجم کمه ، تا قبل عیدم میخوام بخرم .

من همین لپتاپو داشتم تا اینکه یه ماه پیش وسط بازی بودمو لپتاپ خاموش شد و دیگه روشن نشد .
بردم نمایندگی ماتریس ، گفتن مادربورد و هاردت از دست رفته . این باقیه قطعاتو من تا چه قیمتی میتونم بفروشم ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان . میخواستم بدونم لپتاپ در سطح GE620 DX تو بازار چی هست ؟ فقط واسه گیم میخوام ولی بودجم کمه ، تا قبل عیدم میخوام بخرم .

من همین لپتاپو داشتم تا اینکه یه ماه پیش وسط بازی بودمو لپتاپ خاموش شد و دیگه روشن نشد .
بردم نمایندگی ماتریس ، گفتن مادربورد و هاردت از دست رفته . این باقیه قطعاتو من تا چه قیمتی میتونم بفروشم ؟

ممنون

من اینو بهتون پیشنهاد میدم

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4

اون قطعاتم باید ببینین کسی خرید داره تعمیراتیا اونام میزنن رو سر مال مفت میخرن خوب .

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
با سلام خدمت دوستان
یه تبلت دوستان میخواستم برای کار های نوت برداری و ...
در این راه:Dتبلت های گلکسی 2 و P1000 و لپتا Y580 که همین چند رو ز پیش توی همین انجمن فروختم رو امتحان کردم...البته اون موقع حدف نوت برداری نبود..
کلا به بنبست رسیدیم!!
کاری هایی که میخوام باهاش انجام بدم رو میگم دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند.
1-نوت برداری
2-انیترنت و موزیک و .....
تبلت ویندوز 8 هم جدیا بد جور محصورم کرده!!میشه باهاش به راحتی نوت 10.1 نوتبرداری کرد؟
البته اگر بشه با IPAD نوت برداری کرد به راحتی نوت 10.1 خودم نظرم روی IOS هست..نظر دوستان چی هست؟
نوت بگیرم کلکش کنده بشه؟:dتکنولژی قلم نوت خیلی یونیکش میکنه؟

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
دوستان در حال حاضر نزدیک ترین رقیب iPad 4 چیــه دقیقاً؟
در همه ی لحاظ (سخت افزار-OS-ظاهر-...)
پ.ن: دو دل موندم که New iPad رو به iPad4 ارتقاء بدم یا یه تجربه ی جدیدتر...!

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان! یکی از دوستام میخواد لپتاپ بگیره! بودجش هم 4200 هست! میخوام ببینم چی پیشنهاد میدین؟ البته به قصد گیمینگ نیست ها! ولی خب میخواد که تو گیم هم مشکلی نداشته باشه!
بعد اینکه کارت گرافیک 550gf قویتره داخل لپتاپ یا gf 630 ؟

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
سلام دوستان من ميخوام يك تبلت ارزون قيمت واسه يكي از دوستام بخرم به نظرتون ديمو900بگيرم خوبه يا view sonic vb735يا تبلته ديگه تو همين مايه ها

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر