مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام به همه.
بچه ها نظرتون در مورد Acer Aspire V3-571G چیه؟
کلا میشه رو ایسر (این مدلش) واسه بازیای شاخ تا 2 یا 3 سال حساب کرد؟
کیفیت ساخت ایسر خوبه یا دنبال یه لب تاپ دیگه باشم.
راستی این ایسوزه هم هست ASUS A53SM این چطوره؟
کدومشو پیشنهاد میکنید.
و تا سقف یکو هشتصد اگه مدل بهتری سراغ دارین معرفی کنید.
راستی من از اصلا فرق بین GeForce و ATI رو نمیدونم.کدومشون واسه بازی بهترن؟:d
مرسی از همه.:x

من هم دارم از این مدل البته با cpu i5 میگیرم
بعد کلی گشتن فهمیدم الان acer بنسبت سخت افزاری که داره مناسبترین قیمتو تو بازار داره
vga این مدل هم از سری کپلر انویدیا هست و از سری ati که الان دربازار هست عملکرد بهتری توی بازیها داره البته فکر نکنم این مدل تا 3سال بتونه جواب بازیارو بده.

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
سلام
میخواستم بدونم که بهترین لپتاپ سبک وزن بازار چیه ؟ (اولترابوک)
قیمت اصلا مهم نیست......
ضمنا یه سوال داشتم که چرا سری z سونی اینقدر گرونتر از بقیه اولترابوکهاست؟؟ حتی از اپل هم 2 میلیون گرونتره!
آیا با وجود درایور بلوری که دارن وزنشون واقعا اینقدر پایینه یا خالی بندیه؟! آخه بقیه اولترابوکها اصلا درایور ندارن....

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلامبهترين مارك لپ تاپ چيه؟؟؟براي مهندسي و كمي هم بازي؟

کسی نیست؟؟؟
فردا می خوام بخرم

---------- نوشته در 03:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 AM ارسال شده بود ----------

سلام
میخواستم بدونم که بهترین لپتاپ سبک وزن بازار چیه ؟ (اولترابوک)
قیمت اصلا مهم نیست......
ضمنا یه سوال داشتم که چرا سری z سونی اینقدر گرونتر از بقیه اولترابوکهاست؟؟ حتی از اپل هم 2 میلیون گرونتره!
آیا با وجود درایور بلوری که دارن وزنشون واقعا اینقدر پایینه یا خالی بندیه؟! آخه بقیه اولترابوکها اصلا درایور ندارن....

بفرمایید:
بهترین لپ تاپ های فوق سبک سال ۲۰۱۲ | نارنجی

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
سلامبهترين مارك لپ تاپ چيه؟؟؟براي مهندسي و كمي هم بازي؟

نمیشه گفت چه مارکی بهتره، هر برندی یه سری مدل های خوب داره یه سری مدل های مزخرف. بهترین کار اینه که یه سر بری بازار ببینی چه مدل هایی موجوده ، بعد بیای نقد ها و ریویوهاشون رو بخونی، اون وقت تصمیم بگیری.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
سلام

قصد دارم توی هفته اینده یه لپ تاپ با بودجه 800-1700 بخرم . خودم این مدل رو در نظر دارم ( I5 2430 , Full HD , 540GT , 640GB HDD , 4GB Ram ) . مورد های بهتر چی هست ؟ برای گیم نمی خوام . مهم صفحه نمایش با کیفیت ، پردازشگر قوی هست . بیشتر استفادم برای فیلم و موزیک و نت هست البته یه جور یهم باشه که اگه خواستم بازی روش نصب کنم حداقلی رو داشته باشه :D

ممنون می شم اگه راهنماییم کنین .

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام

قصد دارم توی هفته اینده یه لپ تاپ با بودجه 800-1700 بخرم . خودم این مدل رو در نظر دارم ( I5 2430 , Full HD , 540GT , 640GB HDD , 4GB Ram ) . مورد های بهتر چی هست ؟ برای گیم نمی خوام . مهم صفحه نمایش با کیفیت ، پردازشگر قوی هست . بیشتر استفادم برای فیلم و موزیک و نت هست البته یه جور یهم باشه که اگه خواستم بازی روش نصب کنم حداقلی رو داشته باشه :D

سلام.
شما خودتون برای خرید برید خود فروشنده راهنماییتون می کنه. با این سیستمی که شما می خواین پایین 1500 در می آد.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام

مدل خیلی خوبی نسبت به کارایی که میخوای انجام بدی به غیر از این هم
من این مدل را پیشنهاد میدم
Dell Inspiron N7520
و
ASUS - Notebooks- ASUS N55SF

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون پویا جان ولی راستش این دو مدلی که معرفی کردین ، از طراحیش خوشم نیومد .
اون مدل سونی که خودم انتخاب کردم ، کانفینگی داره که بلوری ساپورت کنه ؟ مدل های MSI چی ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ممنون پویا جان ولی راستش این دو مدلی که معرفی کردین ، از طراحیش خوشم نیومد .
اون مدل سونی که خودم انتخاب کردم ، کانفینگی داره که بلوری ساپورت کنه ؟ مدل های MSI چی ؟
اگه از اونا خوشت نیومد حتما از قیافه ی msi هم خوشت نمیاد
در مورد اونم فک نکنم کانفینگ دیگه ای داشته باشه
اما این مدل بلوری داره
البته کارت گرافیکش به درد بازی نمیخوره
Sony Vaio EH3CFX
شما اگه اون n55sf را برداری همه چیز را یه جا داری
یکم از تعصب سونیت کم کن :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
پویا جان ممنون فقط یک سوال ! این مدلی که گفتم ( sony f ) سه بعدی هست ؟ یا کانفینگ های دیگش 3D ـه ؟
نه همین کانفینگش هست سری های وایو زیاد کانفینگ تو یه مدل ندارند بازم موقع خرید حتما از 3d بودنش مطمئن شو اگه باشه حتما رو جعبش ذکر کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر