مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,688
نام
iMAN
دوستان نظرتون درباره MSI GE 70 0ND-033US چیه ؟ به نظر قوی و خوب میاد ... خوشگل هم که هست...!!!:d تو ایران پیدا میشه ؟ قیمتش چندیه؟
الان Asus N55sf قوی تره یا sl ؟ از بین این سه تا و GE620 msi کدوم رو پیشنهاد میدید؟ ( Just for Game ) این گراقیکاشون بازی های جدید رو خوب اجرا میکنه ؟ مثلا مکس پین رو الان راحت میشه بازی کرد ؟ منظورم روون بودنه حالا اجباری نیست که فول اچ دی بازی کنم .
ممنون

milad_gow

کاربر سایت
Jan 4, 2010
86
نام
milad
آقا این مدل ASUS K53SV به درد GAME و 3DMAX اینا میخوره؟ لطفا یه لپتاپ معرفی کنید که کلا تو بازیو اینا کم نیاره (مثلا بازی MAX PAYNE3) ترجیحا برندش ASUS باشه ممنون

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
سلام دوستان،آره این مدل asus میتونه 3dmax و ... اجرا کنه اما گرافیکش زیاد قوی نیست.بنظرم hp 6c50 خوبه،طبق تحقیقاتم ب این نتیجه رسیدم ک میشه رمشو افزایش داد.گرافیکشم عالیه،رمش هم با سرعت 1333 هست،پردازندشم i7 سندی بریج هست،کلا نسبت ب قیمتش جالبه!فقط و فقط باید با گارانتی اصل تهیه بشه.بهترینشونم آواژنگ و مادیران هستن.
امیدوارم هرچی میگیرید مثل شیر براتون کار کنه و لذتشو ببرید.واس ما هم دعا کنید شیر باشه:d
آها راستی 1 سر ب اینجا بزن ببین با گرافیکای مختلف رو max payne چقد فریم میده;)
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-540M.41715.0.html

دوستان من بودجم افزایش پیدا کرده و فقط از دو برند ایسر و msi میخوام بخرم لطفا از msi نهایتا با بودجه 1800 و از acer نهایتا با بودجه 1750 معرفی کنید با کانفیگ دقیق.
ملاک ها:
cpu:i7 2670
ram:6GB ddr3 1333
hard:750GB
gpu:GT 640 یا 635
اینا حداقل بود
نمایشگر هم 15 ب بالا.
فقط اورژآنسیه.
مغسی موسیوها:d

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

موسیو ها!!!کجایید شیطونا؟!!:d
بگید ب خدا زمان طلاست.خدا خیرتون بده:d
راستی از هر برندی باشه فقط گرافش میخوام یا 635 باشه یا 640

Last edited by a moderator:

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
خب بخاطر این همه جوا و پشتیبانی قویتون سپاسگذارم!!!شرمندم کردید:d

من ge620dx+ رو خریدم ب قیمت 1700 و روش موس گیم و کیف کولی و 400 روز گارانتی ماتریکس هم دادن.ساپورتش عالیه.احساس میکنید تو خارج هستین از بس با احترام رفتار میکنن واقعا لذت بردم.:d
راستی قیمتا قصد بالا رفتن کردن و ب دوستانی ک قصد خرید دارن پیشنهاد میکنم دستشون نلرزه وگرنه بدجور میلرزن:d
خلاصه ما ک راضیم ایشالا فنش برام بچرخه:d
با اجازه>:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خب بخاطر این همه جوا و پشتیبانی قویتون سپاسگذارم!!!شرمندم کردید:d

من ge620dx+ رو خریدم ب قیمت 1700 و روش موس گیم و کیف کولی و 400 روز گارانتی ماتریکس هم دادن.ساپورتش عالیه.احساس میکنید تو خارج هستین از بس با احترام رفتار میکنن واقعا لذت بردم.:d
راستی قیمتا قصد بالا رفتن کردن و ب دوستانی ک قصد خرید دارن پیشنهاد میکنم دستشون نلرزه وگرنه بدجور میلرزن:d
خلاصه ما ک راضیم ایشالا فنش برام بچرخه:d
با اجازه>:d
مبارکت باشه دوست عزیز چون تو امتحانا هست...........دیگه خودت میدونی
انشالاه فنش برات بپر خه

Blak 2

کاربر سایت
Jun 17, 2012
14
درود
یک سوال داشتم
خواستم لپتاپ GT780DX بخرم به قیمت 3.5 میلیون:)
ولی خواستم بدونم با این قیمت میشه کامپیوتری قویتر جمع کرد ؟!
و کسی تا حالا از این مدل خریده و راضی بوده ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درود
یک سوال داشتم
خواستم لپتاپ GT780DX بخرم به قیمت 3.5 میلیون:)
ولی خواستم بدونم با این قیمت میشه کامپیوتری قویتر جمع کرد ؟!
و کسی تا حالا از این مدل خریده و راضی بوده ؟
درود یه چیز بدیهی هست که شما میپرسی معلومه سیستم قویتر میتونی با این بودجه جور کنی
INTEL CORE I7 2600
GTX 680
8GB DDR3 RAM
و.........
برای راهنمایی بهتر میتونی اینحا مراجعه کنی
http://forum.bazicenter.com/thread41/page1365/#post2059537
در مورد اون مدل هم بله مدل خوبیه هست و تضمین میشه فک کنم یه بچه ها که تو همین تاپیک چند صفحه پیش پست داده خریده بود اما به نظر من اگه با PC مشکلی نداری حتما با این بودجه سیستم ببند

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
دوستان یه تبلت در حد 400-500برا خواهر کوچیکم میخوام بگیرم کار خاصی نمیخواد انجام بده ممنون چندتا مدل معرفی کنید android یا ios اگه با این بودجه میشه
البته اگه چیز مناسبی نمیشه گرفت بهتر نیست براش psp بگیرم؟

آخرین ویرایش:

Blak 2

کاربر سایت
Jun 17, 2012
14
پویا خان به نظرت این لپتاپ کی قدیمی میشه ؟! (از رده خارج میشه ؟)

منظور کلیم اینه که میتونه تا 3-4 سال آینده بازی ها رو خوب اجرا کنه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پویا خان به نظرت این لپتاپ کی قدیمی میشه ؟! (از رده خارج میشه ؟)

منظور کلیم اینه که میتونه تا 3-4 سال آینده بازی ها رو خوب اجرا کنه ؟

با GTX 570m همین حالش هم max payne روی high با رزولیشن پایینی مثل 1366x768 با 4 تا AA کلا 30 فریم هم نمیده ! aa رو ورداری احتمالا برات 35 تایی فریم بده بشه بازی کرد ... اما این کارت خیلی بکشه بازیهای امسال و سال بعد رو نهایتا روی Medium خیلی خوب جواب میده اکثر بازیهای جدید رو روی نهایتا تنظمیات با AA (بازیهای نسبتا سنگین ) رو جواب نمیده -
نصل جدید کارتهای َAMD و Nvidia سری 6xx و 7000 کلا خیلی خیلی قویتر هستن .... همنی الان مدل GTX 675m که در واقع جایگزین GTX 570m هست خودش به تنهایی اندازه 2 تا GTX 570m قدرت داره .....
اگر عجله نداری میتونی وایسی برای عرضه این مدلها .
مدلهای جدید 28 nm طراحی شدن و کلا باعث شده جهش زیادی رو در قدت داشته باشن ... قوتیرین انتخابهای لپتاپ دیگه در حده gtx 590 حتی 10 الا 15 % هم قویتر هستن (به صورت SLI و CD آلبته )

آقا این مدل ASUS K53SV به درد GAME و 3DMAX اینا میخوره؟ لطفا یه لپتاپ معرفی کنید که کلا تو بازیو اینا کم نیاره (مثلا بازی MAX PAYNE3) ترجیحا برندش ASUS باشه ممنون
ترجیحا نهیاتا باید دنبال سری GAming دستگاههای Asus و MSI باشی .... بالای 2 یا 2.5 بودجه باشه ... لپتاپیهای فعلی هم دارن جایگزین سری های 28 nm میشن ! حالا در چه حد میخوای MP3 رو کم میاره ... اون لپتاپ خیلی خوب بهت بده روی low هستنش ! چون GT 540m خیلی قدیمی هستش و اینکه سریهای GT برای بازی تعریف نشده اند ... سریهای بازی GPU با GT X هستش و AMD هم سریهای 69xx و 79xx
دوستان نظرتون درباره MSI GE 70 0ND-033US چیه ؟ به نظر قوی و خوب میاد ... خوشگل هم که هست...!!!:d تو ایران پیدا میشه ؟ قیمتش چندیه؟
الان Asus N55sf قوی تره یا sl ؟ از بین این سه تا و GE620 msi کدوم رو پیشنهاد میدید؟ ( Just for Game ) این گراقیکاشون بازی های جدید رو خوب اجرا میکنه ؟ مثلا مکس پین رو الان راحت میشه بازی کرد ؟ منظورم روون بودنه حالا اجباری نیست که فول اچ دی بازی کنم .
ممنون
MSI GE 70سری جدید با GT 650M باشه از همه بهتر و قویتر هستش بعدش هم GE620 سری قدیمی هست که با گرافیکهای gt 550m فکر کنم بود ... کلا این دو خیلی خوب بهت جواب بدن جفت روی Medium فریم میدن ... GT 650 m بازی مثل Mp رو روی مدیوم 50 تا فریم میده اما روی High کم میاره .... بایدAA خاموش باشه تا 30 تایی بگیری... کلا برای بازی روی Medium و تعدادی بازی هم روی high خوب هستش ! نه Max .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان یه تبلت در حد 400-500برا خواهر کوچیکم میخوام بگیرم کار خاصی نمیخواد انجام بده ممنون چندتا مدل معرفی کنید android یا ios اگه با این بودجه میشه
البته اگه چیز مناسبی نمیشه گرفت بهتر نیست براش psp بگیرم؟
اولا دوست من باید شما ببیینی از دستگاهی که در دستته چه انتظاری داری تبلت با psp دو چیز متوسط هستن
به هر خال مدلایی که تو این بودجه میتونی بگیری

Archos 70 Internet Tablet-250GB
Samsung P1000 Galaxy Tab
اینا اندروید هستن ios مختص تبلت های اپل هست هست که قیمت های بالایی داره
اما در کل پیشنهاد من به تو اینه که با این پول برای یه IPOD TOCH4 32 GIG بخری تقریبا همه ی نیازهاش را از موزیک و بازی ..... بر طرف میکنه

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
سلام به همه ی دوستان می خواستم بدونم انواع مک بوک پرو تو ایران چنده البته 13 اینچ باشه ؟؟؟
پیشاپیش ممنون

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام به همه ی دوستان می خواستم بدونم انواع مک بوک پرو تو ایران چنده البته 13 اینچ باشه ؟؟؟
پیشاپیش ممنون
سلام
از 1.800 که مدل corei3 هست استارت میخوره رو به بالا
این مدل هم با cpu corei5
MacBook Pro MD313
2.100
قیمت داره مدلای قویتر مثل
MacBook Pro MC373
قیمتی حدود 2.500 تا 2.800 داره

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مك بوك پرو ١٣ اينچ

این مودل قیمت نوش چنده؟؟
با این قیمتی که ایشون گزاشتن می ارزه بخرم؟؟؟
دقیق ندارم ام نوش باید حدود 2.800 تا 3000 باشه
اگه حتما واجب میدونی که باید مک بخری قیمت ایشون که زدن 2.200 بدک نیست وگرنه مدلای عالی کمتر از این قیمت از برند ASUAS میتونی بخری
اما در کل به نظر من این کار را نکن چون داری بالای دست دوم کلی پول میدی اونم از طریق بازارچه که زیاد نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه شخصا بری و تستش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر