مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان

قیمت این سه مدل رو می خواستم

HP ENVY 14 series

lq620av_hero.jpg

HP ENVY 17 3D series

َُASUS N55SF

N55_ov3_2.jpg

در ضمن می خواستم نظرتون رو در مورد خرید لپ تاپ سه بعدی که این جا گذاشتم بدونم . از این لحاظ که کیفتیش چطوره ؟
از لحاظ کیفیت با یه تلویزیون سه بعدی فرق داره ؟
اگر بدون عینک ازش استفاده کنم عین مانیتور معمولی می شه ؟
اونوقت در این حالت باطری زیادی مصرف نمی کنه ؟
اینا کلیدی نداره که بزنی حالت سه بعدیش خاموش بشه ؟

کلا اگر در این ضمینه تجربه ای دارید ممنون می شم درمیون بزارید .
قیمت اولی را ندارم
envy17 3d
2.500-2.700
n55sf 1500-1600
1.منظورت از کیفیت چیه هر برند تو نوع خودش کیفیت ساخت مربوط به خودش را داره و ربطی به 3 بعدی بودنش نداره
2.صد درصد تلوزیون سه بعدی در این ضمینه کیفیت بهتری را ارائه میده
3.نمایشگر این نوع نوت بوک های مانند نمایشگرهای نوتبوک های معمولی هستند با این تفاوت که قابلیت ساپورت از فیلم عکس و بازی های سه بعدی را دارند و بجز این سه مورد نمایشگر در حالت معمولیه خودش هست
4.صددرصد زیادتر مصرف میکنه
5.همونطور که گفتم این نوتبوک ها مانند دیگر نوتبوک ها تصویر معمولی میدند مگر در اجرای بازی و فیلم های 3 بعدی که با استفاده از عینک میتونبن 3 بعدی تماشا کنین و اصلا کلیدی در کار نیست

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
قیمت اولی را ندارم
envy17 3d
2.500-2.700
n55sf 1500-1600
1.منظورت از کیفیت چیه هر برند تو نوع خودش کیفیت ساخت مربوط به خودش را داره و ربطی به 3 بعدی بودنش نداره
2.صد درصد تلوزیون سه بعدی در این ضمینه کیفیت بهتری را ارائه میده
3.نمایشگر این نوع نوت بوک های مانند نمایشگرهای نوتبوک های معمولی هستند با این تفاوت که قابلیت ساپورت از فیلم عکس و بازی های سه بعدی را دارند و بجز این سه مورد نمایشگر در حالت معمولیه خودش هست
4.صددرصد زیادتر مصرف میکنه
5.همونطور که گفتم این نوتبوک ها مانند دیگر نوتبوک ها تصویر معمولی میدند مگر در اجرای بازی و فیلم های 3 بعدی که با استفاده از عینک میتونبن 3 بعدی تماشا کنین و اصلا کلیدی در کار نیست

ممنون از پاسختون

این قیمتی که می گید مطمئنید ؟ آخه تو پست های قبل یکی نوشته بود بدون سه بعدی 1800 و با سه بعدی 2 ملیون !
در مورد سه بعدی بودن ، خودتون از نزدیک با لپ تاپ های سه بعدی کار کردید ؟
این که می گید مصرفش زیاده یعنی چقد کار می کنه ؟

من راستش فیلم زیاد می بینم . تا حالا فیلم سه بعدی هم ندیدم . بودجم هم نمی رسه که 5 میلیون یه تلویزیون سه بعدی بگیرم . گفتم حالا که دارم لپ تاپ بگیرم یه سه بعدیش رو بگیرم که با یه تیر دو نشون زده باشم . ولی از یه طرفی هم یکم نسبت به لپ تاپ سه بعدی دید خوبی ندارم هم از لحاظ اینکه وقتی اون عینک رو به چشم نزنم و از حالت دو بعدیش استفاده کنم ، فکر می کنم که یه احساس بدی به آدم دست می ده که بطری الکی هنوز دارم بابت دادن تصویر سه بعدی مصرف می شه هم اینکه شاید کیفیتش از مانیتور دو بعدی هم کمتر باشه !

حالا گفتم اگر کسی که تجربه این مانیتورا رو داشته بیاد منو متقاعد کنه که اینطور نیست و لپ تاپ سه بعدی ارزش خرید رو داره .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ممنون از پاسختون

این قیمتی که می گید مطمئنید ؟ آخه تو پست های قبل یکی نوشته بود بدون سه بعدی 1800 و با سه بعدی 2 ملیون !
در مورد سه بعدی بودن ، خودتون از نزدیک با لپ تاپ های سه بعدی کار کردید ؟
این که می گید مصرفش زیاده یعنی چقد کار می کنه ؟

من راستش فیلم زیاد می بینم . تا حالا فیلم سه بعدی هم ندیدم . بودجم هم نمی رسه که 5 میلیون یه تلویزیون سه بعدی بگیرم . گفتم حالا که دارم لپ تاپ بگیرم یه سه بعدیش رو بگیرم که با یه تیر دو نشون زده باشم . ولی از یه طرفی هم یکم نسبت به لپ تاپ سه بعدی دید خوبی ندارم هم از لحاظ اینکه وقتی اون عینک رو به چشم نزنم و از حالت دو بعدیش استفاده کنم ، فکر می کنم که یه احساس بدی به آدم دست می ده که بطری الکی هنوز دارم بابت دادن تصویر سه بعدی مصرف می شه هم اینکه شاید کیفیتش از مانیتور دو بعدی هم کمتر باشه !

حالا گفتم اگر کسی که تجربه این مانیتورا رو داشته بیاد منو متقاعد کنه که اینطور نیست و لپ تاپ سه بعدی ارزش خرید رو داره .
راستش این چند وقت قیمت های لپتاپ نوسان داشته به خاطر قیمت دلار و قیمتی که من حدود 3هفته پیش در اوردم این بوده حالا شاید دوباره ارزون شد باشه
من فعلا با دایل اپ هستم بهتره خودتون یه سرچی بکتنین من با نوتبوک سه بعدی کار نکردم ولی با تلوزیون سه بعدی فیلم دیدم در مورد مصرفش هم من نگفتم خیلی زیاده ولی در این حالت بیشتر میشه اما دست کم با باطری 9 سلولی 1 الی 1.30 ساعتی را حتما بهتون جواب میده
و همونطور هم که گفتم شما میتونید هم از حالت دو بعدی استفاده کنی هم حالت سه بعدی پس باطری الکی مصرف نمیشه وبه انتخاب خودتون هستش
و اما در مرد ارزش خرید اینتور که من از سه بعدی تجربه دارم کلا یه چیز هست که ادم اولش باهاش حال میکنه وبعد از یه مدت خسته کننده میشه و همچنین بعد از استفاده زیاد موجب درد چشم میشه پس بهتره اول امتحانش کنید بعد بخرید
و اما به یک نکته ای حتما توجه کنید (زمانی شما میتونید فیلم یا بازی سه بعدی تماشا کنید که قابلیتش را داشته باشه پس فیلم های معمولی را فک نکن میتونی سه بعدی ببینی و باید فیلم هایی را که میخوای نسخه ی سه بعدیش را تهیه کنی)

• Like
Reactions: hessam_paradis

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
6050 لبتاپ خوبيه
فعلا فكر ميكنم انتخاب خوبي باشه بازيارم خوب اجرا ميكنه ولي نه خيلي خوب
مثلا mw2 رو روش امتحان مردم همه چي رو تا اخر بالا بردم ٧٠ فريم ميداد

fox2007

کاربر سایت
Dec 20, 2007
8
سلام به دوستان
برادرم اب تاب میخواد حدود قیمت بین 1000.000 تا 1.200000 و بین سه برند ایسوز سونی و دل که بیشتر برای سرگرمی و بازی می خواد خودش یک مدل را گفته خوبه یا مدلای دیگه را معرفی می کنید? ممنون از دوستان
دل مدل inspiron 5110e

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
سلام
بچه ها من میخواستم یه لپتاپ بگیرم حدود قیمت 1.5...
بیشتر واسه کارهای دانشگاه میخوام (نرم افزارهایی مثل matlab و ....) ، سرعتش واسم مهمه.....
نطر خودم روی ASUS - N55SF هستش ، نطر شما چیه ؟؟؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام به دوستان
برادرم اب تاب میخواد حدود قیمت بین 1000.000 تا 1.200000 و بین سه برند ایسوز سونی و دل که بیشتر برای سرگرمی و بازی می خواد خودش یک مدل را گفته خوبه یا مدلای دیگه را معرفی می کنید? ممنون از دوستان
دل مدل inspiron 5110e
مدل خوبیا انتخاب کرده غیر از این هم
hp pavilon 6050
asus n53sv
هم مدلای مناسبی هستن

سلام
بچه ها من میخواستم یه لپتاپ بگیرم حدود قیمت 1.5...
بیشتر واسه کارهای دانشگاه میخوام (نرم افزارهایی مثل matlab و ....) ، سرعتش واسم مهمه.....
نطر خودم روی ASUS - N55SF هستش ، نطر شما چیه ؟؟؟
تایید میشه!

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام.........
من میخواستم یه لپتاپ بخرم واسه همه چی از پس بازی هم بر بریاد نمیخوام تو High باشه تو Medum باشه از پس کارای دیگه هم بر میاد همه کاره دیگه
قیمتش هم تو 800 باشه ممنون.......

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام.........
من میخواستم یه لپتاپ بخرم واسه همه چی از پس بازی هم بر بریاد نمیخوام تو High باشه تو Medum باشه از پس کارای دیگه هم بر میاد همه کاره دیگه
قیمتش هم تو 800 باشه ممنون.......
با 50 هزار تومان بیشتر میتونی DELL INPIRE 5110 با کانفینگ CORE I5 برداری

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام.
من حدود 2500 بودجه دارم لپتاپی میخوام که 3d باشه و بتونم بیشتر بازیارو با بالاترین درجه بازی کنم.یه لپتاپ توپ بهم معرفی کنید
ممنون عزیزان

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام.
من حدود 2500 بودجه دارم لپتاپی میخوام که 3d باشه و بتونم بیشتر بازیارو با بالاترین درجه بازی کنم.یه لپتاپ توپ بهم معرفی کنید
ممنون عزیزان
asus سری g53 تو این رنج قیمت بهترین انتخاب هست

fox2007

کاربر سایت
Dec 20, 2007
8
من ایم مدلها را پیدا کردم ببینید خوبه
menupop.gif
و کدومشون از همه بهتره

ASUS K53SV
ASUS N55SF
ASUS N53SN
SONY F22KFX/B
HP DV6 6180 6199

شنیدم ایسوز مشکلات سخت افزاری زیادی داره درسته؟
و این مدل سونی که نوشتم گرافیکش خوبه یا نه؟

user_online.gif
progress.gif

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من ایم مدلها را پیدا کردم ببینید خوبه
menupop.gif
و کدومشون از همه بهتره

ASUS K53SV
ASUS N55SF
ASUS N53SN
SONY F22KFX/B
HP DV6 6180 6199

شنیدم ایسوز مشکلات سخت افزاری زیادی داره درسته؟
و این مدل سونی که نوشتم گرافیکش خوبه یا نه؟
user_online.gif
progress.gif
نه asus مشکل سخت افزاری نداره فقط موقع خرید گارانتی اصلی بگیر چون بعضی از این بدون گارانتیا تقلبی از اب در میان یعنی هر قطعش از یه شرکت هست و توسط افراد سود جو سر هم میشه سر یکی از اشناهای ما همین کلاه رفت
اگه برای بازی میخوای بین اینا بهترینش N55SF هست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
DELL INSPIRON 5110
Aspire 5755G
Acer Aspire 5750G
SAMSUNG RV509

با 850 تومن هزینه برای لپ تاپ بهترین گزینه کدوم یک از لپ تاپ های بالایی هست ؟ بیشتر برای گیم می خوام .

p.s : می گن Acer مشکل گرمایی داره و ... درسته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر